vco-ob.cz | OB postupy | Hodnocení kvality závodů
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
4. kolo Východočeského poháru
16. dubna 2011, Vyhnanice u Voděrad, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Přihlášky jsou uzavřeny


Dodatečné přihlášky jsou možné dle možností pořadatele za dvojnásobný vklad na e-mail Kuncova.J@seznam.cz,
přihláška je přijata až po obdržení odpovědi. Nejdéle do pátku 12:00, poté už jen na prezentaci v centru závodu.

Dvojnásobné vklady:
žactvo 100 Kč
ostatní 140 Kč
HDR, P 50 Kč




ABR8601 H21D            51891 Zaydlar Tomáš             C 
ALB0050 HDR              7212 Hepová Viktorie             
ALB0100 HDR              7206 Hep Christián               
ALB0200 HDR              7215 Černý Petr                  
ALB0351 HDR              7220 Černá Pavla                 
ALB6000 H45D             7224 Černý Petr                  
ALB7800 H21C             7213 Kupka Jaroslav              
ALB8400 H21C             7208 Kadečka Petr                
ALB8650 D21D             7211 Šafářová Renata             
ALB8750 D21D             7221 Khýnová Radka               
ALB9050 D21D             8279 Horká Marie                 
ALB9600 H16D             7204 Martinec Michal             
ASU6949 H35D           920673 Procházka Pavel           C 
ASU7751 D21C             9482 Hrobařová Lenka           C 
ASU7849 H21D           887169 Kumpošt Jaroslav          C 
ASU9099 D21D            53690 Poslušná Anežka           C 
ASU9299 D21C             9022 Kopecká Eliška            C 
ASU9448 H18C           920684 Jirges Radek              C 
ASU9449 H18C           920653 Procházka Jakub           C 
ASU9646 H16D           920664 Holubář Bartoloměj        C 
ASU9648 H16D           887160 Procházka Lukáš           C 
ASU9649 H16D           887167 Havránek Tomáš            C 
ASU9846 H14D            51470 Paukert Lukáš             C 
ASU9948 H12D           920657 Skalický Johan            C 
BOR7713 H21C           995805 Nehasil David             C prosí pozdní start, zaplatí na místě
BRM7201 H21D             9625 Sokol Milan               C 
BRM8051 D21D           331240 Gdovinová Zuzana          C 
BRM8201 H21D             5592 Burdych Tomáš             C 
BRM8451 D21D           426338 Fialová Tereza            C 
BRU0001 H12C           425510 Rusin Jan                 C 
BRU0006 H12C           425514 Volák Ondřej              C 
BRU0052 D12D          2011812 Zenknerová Karolína       C 
BRU0101 H10C           331235 Kolář Jan                 C 
BRU0103 H10C          2011796 Školník Eduard            C 
BRU0104 H10C           425511 Kolář Adam                C start do 60
BRU0301 H10N          2011790 Rusin Vojtěch             C 
BRU0351 HDR            425516 Zenknerová Olga           C 
BRU0551 HDR            425512 Školníková Karla          C 
BRU0651 HDR           2011794 Voláková Viktorie         C 
BRU6700 P              425527 Peška Robert              C 
BRU6851 P              425526 Švábová Michaela          C 
BRU6852 P              425515 Pešková Eva                 
BRU6901 H21C           887949 Kolář Radek               C 
BRU6902 H35D           887943 Frömmel Miroslav          C cas 30
BRU7001 H35D          2011799 Volák Pavel               C 
BRU7101 H35D           425502 Kolář Zdeněk              C start do 60
BRU7151 D35D           425506 Kolářová Andrea           C start do 60
BRU7152 D35D           425507 Rusinová Alena            C 
BRU7201 P             2011798 Gruner Jiří               C 
BRU7251 D35D           887923 Frömmelová Dana           C cas 30
BRU7253 P              425505 Zenknerová Jana           C 
BRU7451 P              331168 Kolářová Renata           C 
BRU7601 H35D           425501 Rusin Jan                 C 
BRU9351 D21D           425509 Grunerová Martina         C 
BRU9452 D21D           425513 Kolářová Zuzana           C start do 60
BRU9551 P              425517 Grunerová Jana            C 
BRU9603 H16D           331161 Peška Jaroslav            C 
BRU9652 P              425504 Frömmelová Tereza         C 
BRU9752 P              331365 Kolářová Tereza           C 
BRU9801 H14D           425503 Frömmel Martin            C cas 30
BRU9802 H14D          2011826 Peška Miroslav            C 
CET0102 HDR            339546 Kovář Lukáš               C 
CET5002 H55C             9725 Čípa Jiří                 C 
CET7551 D21D             9726 Śkopová Jana              C 
CET7554 D21D             9722 Hájková Ludmila           C 
CET8152 D21C           436953 Pilíková Veronika         C #Start=1#
CET9751 D14D           361913 Gažiová Kristýna          C 
CET9851 D14D           361914 Gažiová Romana            C 
CET5901 H45D           434838 Cink Lubomír
DCE5400 H55C            51973 Jaroš Vladimír            C prosim o pozdni start
DCE7950 D21C           416316 Jarošová Klára              prosim o pozdni start
DOB0000 H12C             7254 Dudášek Ondřej              Start po 60
DOB0051 D12C           897364 Peterová Jana               
DOB0200 HDR              7242 Čáp Radek                   
DOB5500 H55C             7227 Tichý Boris                 
DOB5600 H55C             7243 Tůma Miloš                  
DOB6050 D45C             7255 Tichá Jiřina                
DOB7001 P              888649 Dudášek Karel               Start po 60
DOB7405 H21C             7241 Čáp Ondřej                  
DOB7501 H21C           887908 Kolek Petr                  
DOB7956 D21C             7226 Štěpánová Dita              
DOB8751 D21C             7248 Peterová Věra               
DOB8803 H21C             7230 Lžíčař Martin               
HOR6302 H45C             9007 Vávra Martin              C 
HOR7303 H35D             9010 Vojtěch Libor             C 
HOS5401 H45D             9756 Kondělka Petr             C 
HOS6201 H45D             9749 Falta Jiří                C 
HOS6701 H35D             9754 Hanuš Karel               C 
HOS7801 H21C             9762 Vrbata Alan               C 
HOS8551 D21D           331151 Vrbatová Petra            C 
HVC6453 D35C            51751 Mutinská Zdeňka           C podobný start jako HVC6503
HVC6503 H35C            51752 Mutinský Viktor           C 
CHC0101 H10C          2011852 Švadlena Michal           C 
CHC0151 D10C           206405 Jelínková Zuzana          C 
CHC0152 D10N           232903 Shánělová Štěpánka        C 
CHC4601 H55C             9554 Švadlena Jiří             C 
CHC4602 H55D             9547 Havlík Ivan               C 
CHC6301 H45C           361956 Jelínek Roman             C 
CHC6501 H45C             9561 Půlpán Roman              C 
CHC6602 H45D             9555 Semrád Pavel              C 
CHC6651 D35D           331708 Semrádová Jitka           C 
CHC6701 H35D             9552 Křivda Ivan               C 
CHC6751 D35D             9541 Jelínková Marta           C 
CHC6902 H35D           232902 Křivda Luděk              C 
CHC7151 D35C          2011857 Švadlenová Ivana          C 
CHC7351 D35D             9574 Tomášová Petra            C 
CHC7502 H35C          2011854 Švadlena Pavel            C 
CHC8601 H21D             9563 Sýkora Bohumil            C 
CHC8851 D21D             9549 Pěluchová Daniela         C 
CHC9302 H18C           232910 Hanuš Pavel               C 
CHC9402 H18C             9560 Sháněl Jan                C 
CHC9602 H16C             9572 Janeba Vladimír           A 
CHC9701 H14C           331705 Semrád Ladislav           B 
CHC9752 D14D           232905 Košťalková Julie          C 
CHC9901 H12C             9569 Křivda Tomáš              B 
CHC9903 H12D           320300 Jelínek Tomáš             C 
CHC9904 H12D           232920 Stráník David             C 
CHC9951 D12C           425544 Semrádová Jana            B 
CHC8903 H21D           320303 Adamec Marek            
CHC8603 H21C             9558 Pátek Michal        
CHT0351 HDR            336788 Besedová Katka            C 
CHT6910 H35D            51777 Beseda Pavel              C start P.Besedová(CHT7654 D21D)+ 80
CHT7654 D21D            51776 Besedová Petra            C #Start=1#
JIL4701 H55D             9066 Zlesák Zdeněk             C 470713
JIL5201 H45C             9774 Erlebach Josef            C 520225
JIL5362 D45C             9068 Zlesáková Vlasta          C 531202
JIL5401 H45C             9087 Kynčl Stanislav           C 541115
JIL6003 H45C             9060 Votoček Vladimír          C 600711
JIL6102 H45C             9070 Malý Evžen                C 611129,rozdílný start s V.Malou JIL7752
JIL6103 H45C            49414 Havlíček Libor            C 611112,start.čas na konci
JIL7752 D21C             9077 Malá Věra                 R 770730,rozdílný start s E.Malým JIL6102
JIL9003 H21C            49363 Havlíček Lukáš            C 901013,start.čas na konci
KUN0101 H10N             9023 Rusz Rostislav            C 
KUN5801 H45C             9014 Trejtnar Pavel            C 
KUN6201 H35D             9025 Lux Zdeněk                C 
KUN7201 H35D           425598 Rusz Roman                C 
KUN9102 H21C             9020 Lux Filip                 C 
KUN9501 H16C             9021 Kopecký Miloš             C 
KUN9801 H14D             9024 Rusz Vratislav            C 
KUN9951 D12C             9026 Kopecká Anna              B 
KUN4201 H65D             9012 Jakubec Jaroslav
KUN6851 D35D             9015 Nešťáková Jana 
LCE8200 H21C           897378 Pop Lukáš                 C 
LDC7301 H35D            51239 Štěpán Petr               C start později
LPU0001 H12C             9884 Roudný Václav             C 
LPU0002 H12C           425543 Roudný Martin             B 
LPU0003 H10C           232604 Žák Michal                C 
LPU0004 H12C           434587 Konvalinka Jindřich       C 
LPU0005 H12C          2025361 Kulhavý Tadeáš            C start brzy
LPU0052 D12C           436967 Nacu Šárka                C 
LPU0053 D12C           425559 Brožová Zuzana            C 
LPU0152 D10C           425593 Francová Lucie            C start pozdě
LPU0153 D10C           219205 Schvachová Lucie          C 
LPU0201 H10C           320291 Růžička Radek             C 
LPU0202 H10N                0 Manda Jakub               C 
LPU0252 D10C          2025376 Novotná Bohumila          C 
LPU0303 HDR                 0 Španiel Jan               C 
LPU0351 D10N           436939 Kološová Veronika         C 
LPU0452 HDR                 0 Mandová Alexandra         C 
LPU0751 HDR            224874 Zitková Andrea            C 
LPU4001 H65C             9347 Koudelka Karel            C 
LPU4501 H55D             9256 Fridrich Jaroslav         C 
LPU4601 H55D             9258 Vávra Jaroslav            C 
LPU4701 H55D             9334 Čepelka Petr              C 
LPU4752 D55C             9247 Kubíková Květa            C 
LPU5002 H55C             9215 Mrštík Václav             C 
LPU5101 H45C             9328 Knap Jan                  C 
LPU5102 H45D             9209 Sáňka Bedřich             C 
LPU5201 H55C             9260 Farář Václav              C 
LPU5206 H55C             9257 Třasák Milan              C 
LPU5301 H45D             9259 Chalupa Oldřich           C 
LPU5401 H55D             9201 Klimpl Petr               C 
LPU5409 H45D             9204 Sůva Petr                 C start blízko Sůvová Barbora
LPU5451 D55C             9302 Štěrbová Lenka            C 
LPU5501 H45C             9255 Hostinský Jiří            C 
LPU5502 H45D           301188 Lulay Miloš               C 
LPU5503 H45D             9869 Kroupa Jan                C 
LPU5551 D55C             9202 Klimplová Alena           C 
LPU5651 D45D             9224 Lulayová Věra             C 
LPU5653 D45D             9279 Lennerová Eva             C 
LPU5654 D45C             9290 Dočkalová Jiřina          C 
LPU5802 H45D           207816 Nádvorník Pavel           C 
LPU5851 D45C           888601 Víchová Ladislava         C 
LPU5905 H45C           301183 Novotný Miroslav          C 
LPU6003 H45D             9899 Kološ Oldřich             C 
LPU6052 D21C             9316 Knapová Iva               C 
LPU6102 H45C             9277 Roudný Václav             C 
LPU6201 H35D             9327 Cinkan Zdeněk             C 
LPU6306 H45D           995887 Čivrný Pavel              C 
LPU6351 D45D             9251 Weisbauerová Blanka       C 
LPU6401 H21C             9231 Kaplan Jan                C 
LPU6501 H45D             9305 Čermák Petr               C 
LPU6553 D35C             9310 Čermáková Renata          C 
LPU6555 D45C           425573 Julínková Dana            C start pozdě
LPU6653 D45D             9346 Kološová Jana             C 
LPU6859 D35C           224882 Kaplanová Iva             C 
LPU6954 D35C             9336 Koberová Lenka            C 
LPU6955 D35C             9656 Demlová Jitka             C 
LPU7005 P              425554 Žák David                 C 
LPU7051 D35C           416258 Procházková Alexandra     C 
LPU7052 D35D           426371 Tužilová Štěpánka         C 
LPU7303 H21D             9245 Fridrich Petr             C 
LPU7308 H21C             9325 Vávra Jaroslav            C 
LPU7558 HDR                 0 Krpatová Zuzana           C 
LPU7658 D21C            51128 Švíglerová Pavla          C 
LPU7954 HDR              9329 Šolcová Hana              C 
LPU8106 H21D             9269 Šabatka Petr              C 
LPU8151 D21C             9333 Klimplová Zuzana          C 
LPU8206 H21D           828384 Odvody Zdeněk             C 
LPU8352 D21D           835307 Odvodyová Šárka           C 
LPU8359 D21C            52328 Škodová Petra             R 
LPU8402 H21D             9241 Zitka Adam                C 
LPU8560 D21D           416265 Pavelková Kateřina        C 
LPU8751 D21C             9205 Sůvová Barbora            C start blízko Petr Sůva
LPU8807 H21C             9208 Kroupa Jan                C start podobně s LPU5503
LPU8953 D21C             9249 Nádvorníková Tereza       C 
LPU9006 H21C           515142 Klapal Jan                R 
LPU9053 D21C             9332 Knapová Jana              E 
LPU9054 D21C           410785 Valachová Martina         R 
LPU9201 H21C             9291 Novotný Jan               B 
LPU9402 H18C             9244 Novotný Václav            C 
LPU9405 H18C           207824 Zelinka Jan               C 
LPU9502 H16C           887928 Deml Tomáš                B 
LPU9553 D16D                0 Šrenkelová Soňa           C 
LPU9554 D16D                0 Šrenkelová Kateřina       C 
LPU9601 H16C           425582 Tužil Ondřej              B 
LPU9610 H16D           420440 Tomek Jan                 C 
LPU9611 H16C           426320 Jurica Jan                C 
LPU9640 H16D                0 Kalous Jakub              C 
LPU9657 D16C           887635 Kulhavá Eliška            A 
LPU9702 H14C             9308 Novotný Vojtěch           B 
LPU9706 H14C           436968 Bezdíček Kryštof          C 
LPU9707 H14D                0 Míča Tomáš                C start brzy
LPU9708 H14C           426316 Horák Vojtěch             C 
LPU9802 H14C           232608 Žák Jan                   B 
LPU9807 H14C           436965 Borský Matěj              C 
LPU9809 H14D                0 Trávníček Tomáš           C 
LPU9901 H12D             9248 Nádvorník Petr            C 
LPU9904 H12C           425557 Schvach Hynek             C 
LPU9907 H12C          2025380 Burda Jan                 C 
LPU9908 H12D                0 Pučan Martin              C 
LPU9955 D12C           246820 Šrenkelová Ilona          B 
LTU4751 D55C           405955 Kutáčková Stanislava        
LTU4801 H55C             9777 Rejmont Milan               
LTU5801 H35D             9775 Krejčí Jaroslav             
LTU5901 H45C             9772 Sombota Jiří                
LTU6151 D45C             9769 Sombotová Alena             
LTU6301 H45C           405971 Petržela Pavel              
LTU6351 D35D           405972 Petrželová Alena            
LTU6501 H35D             9632 Hanuš Pavel                 
LTU6801 H35C           301646 Killar Marek                
LTU6951 D35D           425571 Bendáková Jitka             
LTU8451 D21C           888623 Ulahelová Jana              
LTU8651 D21C           416291 Sombotová Jana              
LTU8701 H21C             9771 Zlámal Aleš                 
LTU9601 H16C           416289 Taclík Milan              B 
LTU9651 D16C           301640 Koderičová Tereza         B 
LTU9701 H14D           405973 Sedláček Daniel             
LTU9801 H14D           425561 Bendák Jan                  
LTU9852 D14C           425551 Sedláčková Tereza         B 
LTU4802 H55D             9778 Procházka Jiří
LTU8101 H21D            49631 Procházka Martin
NER     H21C           446342 Kliegr Tomáš                start 60 a více
NER     HDR                 0 Koláčný Jan                 půjčit SI
NER     HDR                 0 Roháč Martin                půjčit SI
NER     HDR                 0 Roháč Michal                půjčit SI
NER     HDR                 0 Kočová Anna+Kočí Matěj      půjčit SI
NER     H10C                0 Tichý Radomír
NER     HDR                 0 Tichý Lubomír
NER     P                   0 Tichý Radomír
NER     H45C             9192 Jirásek Stanislav 
NPA0301 HDR           2017685 Hák Petr                  C       
NPA0501 HDR              9702 Pavelec Matěj             C       
NPA0801 HDR              9710 Pavelec Michal            C       
NPA5001 H55C             9686 Novák Karel               C       
NPA5101 H45C             9687 Kalibán Jaroslav          C       
NPA5351 D55C             9688 Kalibánová Jiřina         C       
NPA5552 D55C             9690 Nováková Jana             C       
NPA5754 D45C             9692 Hušková Eva               C       
NPA6951 D35D          2017684 Háková Eva                C       
NPA8501 H21D             9701 Dytrych Martin            C      
PEN0250 HDR            230719 Vydrová Zuzana            C 
PEN6200 H45D            49998 Vydra Pavel               C 
PEN6350 D45D           232387 Kábrtová Iva              C 
PEN9850 D14D             8180 Vydrová Anna              C 
PHK     HDR           2017670 Háp Matěj                 C 
PHK     HDR            301692 Jiranová Tereza           C 
PHK     HDR              9423 Kopecká Martina           C 
PHK0001 H12C           410789 Samek  Tomáš              C 
PHK0051 D12C             9368 Hápová  Petra             C společný start Hápovi
PHK0101 H12C           331689 Metelka  Ondřej           C společný start Metelkovi
PHK0102 H10N             9385 Bláha Marek               C 
PHK3002 H65C             9455 Vykysalý  František       C 
PHK3801 H65C             9102 Mikulecký  Jan            C 
PHK3802 H65C             9422 Novotný  Petr             C 
PHK3901 H65C             9460 Weber  Petr               C 
PHK3951 D65C             9421 Novotná  Marie            C 
PHK4601 H55D             9446 Springer  Michal          C 
PHK4801 H55D             9425 Novotný  František        C 
PHK5201 H55C             9453 Vondrouš  Jaroslav        C 
PHK5351 D45C             9371 Jiranová  Alena           C 
PHK5402 H45D            49877 Sajbrt  Václav            C 
PHK5503 H45D             9837 Souček  Pavel             C 
PHK5551 D45C             9405 Rybářová  Lenka           C 
PHK5651 D45C             9401 Běhounová  Jiřina         C 
PHK5701 H45C             9400 Běhoun  Pavel             C 
PHK5702 H45C             9402 Dušátko  Petr             C společný start Dušátkovi
PHK5703 H45D             9354 Balcar  Aleš              C 
PHK5902 H45D             9457 Vykysalý  Miroslav        C 
PHK5951 D35C             9429 Panchártková  Jitka       C start co nejdříve
PHK5952 D45D           301691 Balcarová  Eva            C 
PHK6101 H35D             9373 Justa  Jaromír            C 
PHK6153 D35D           207818 Justová  Jana             C 
PHK6201 H45D             9469 Ježek Jiří                C 
PHK6251 D45C             9389 Kubíčková  Marcela        C 
PHK6353 D35D             9438 Lamichová  Iva            C 
PHK6401 H45C             9369 Hlaváček  Lubomír         C společný start Hlaváčkovi
PHK6503 H45C             9378 Kavalír  Karel            C 
PHK6504 H45D           336796 Melichar Igor             C 
PHK6601 H45C             9376 Kamenický  Jan            C 
PHK6651 D21C             4146 Novotná  Petra            C 
PHK6702 H35D           336760 Růžička  Ivan             C 
PHK6756 D35D             9833 Kavalírová  Kateřina      C 
PHK6757 D35D            49890 Azebová  Martina          C 
PHK6800 H35D           434591 Metelka Pavel             C společný start Metelkovi 
PHK6852 D35C             9494 Kopecká  Marcela          C start kolem start.času 60
PHK7003 H35D          2017671 Faltejsek Pavel           C 
PHK7052 D35D           232635 Koutná  Alena             C 
PHK7060 D35D           301191 Hlaváčková  Renata        C společný start Hlaváčkovi
PHK7101 H35D             9395 Háp  Pavel                C společný start Hápovi
PHK7107 H21A           515050 Mašata  Roman             C start 45
PHK7108 H35D            51102 Koutný  Pavel             C 
PHK7151 D35D           224872 Maňáková  Silvie          C 
PHK7153 D35C           336724 Růžičková  Kamila         C 
PHK7201 H21D             9367 Háp  Petr                 C 
PHK7205 H21C             9407 Kunart  Tomáš             C start na konci
PHK7257 D35C             9398 Zlámalová Zdena           C 
PHK7302 H21C             9430 Samek  Petr               C 
PHK7456 D21C             9431 Samková  Renáta           C 
PHK7551 D21D           224919 Kubečková Zdena           C 
PHK7852 D21D             9408 Kunartová  Lenka          C start na začátku
PHK8005 H21A             9360 Černý  Michal             C 
PHK8052 D21D           428295 Kunhartová Kateřina       C 
PHK8055 D21C             9448 Vítková  Lucie            C 
PHK8503 H21D             9379 Kovařík  Radovan          C 
PHK8556 D21D            49630 Justová  Hana             C 
PHK8557 D21D             9364 Dušátková  Lenka          C společný start Dušátkovi
PHK8602 H21C           995886 Balcar  Aleš              C 
PHK8855 D21C             9353 Azebová  Nina             C 
PHK9202 H21D             9198 Mikulecký  Jan            B 
PHK9351 D21D           410800 Koutná  Kateřina          C 
PHK9401 H18C           301383 Kamenický  Ondřej         A 
PHK9502 H16C           339560 Růžička Karel             C 
PHK9600 H16C             4239 Zlámal David              C 
PHK9601 H16C            53163 Mašata  Matěj             B start 45
PHK9602 H16C           336717 Horáček  Petr             B 
PHK9651 D16D           410799 Koutná  Hana              C 
PHK9654 D16C           224885 Šádková  Lucie            C 
PHK9656 D16C           339542 Machačová  Michaela       A 
PHK9657 D16D           224881 Jágrová  Barbora          C 
PHK9702 H14D           336739 Háp  Ondřej               C společný start Hápovi
PHK9704 H14C           339544 Růžička Adam              B 
PHK9751 D16C           410790 Novotná  Klára            B 
PHK9752 D14C             9467 Samková  Kateřina         B 
PHK9753 D14C           207804 Kavalírová  Jůlie         B 
PHK9801 H14C           224890 Maňák  Michal             B 
PHK9802 H14D             9464 Faltejsek Jan             C 
PHK9853 D14D           224916 Kubečková  Veronika       C 
PHK9904 H12C             9831 Hůlek  Matěj              C 
PHK9905 H12C           207870 Mašata  Metoděj           C start 30
PHK9906 H12C           207802 Lisý Jakub                C 
PHK9950 D12C             4297 Zlámalová Nikola          C 
PHK9999 D12C           224883 Kubíčková  Jana           C 
PHK6961 D35D             9462 Weberová Zuzana
PHK9653 D16C           224887 Šádková Martina
PHK6051 D35D             9375 Kamenická Lenka
PPU6001 H45C             9655 Broulík Miloš             C 
SHK0051 D12C             9840 Thýnová Nikola              
SHK0101 H10C            51179 Langr Jan                   
SHK0350 D10N           410782 Thýnová Martina             
SHK3501 H65D           416197 Komanec Václav            C 
SHK4001 H65C             9103 Máslo Miroslav            C odlišný start se SHK5852 L.Bláhová-hlídání dětí
SHK5202 H55D             9104 Fejlek Vojtěch            C 
SHK5251 D45D             9105 Šlechtová Marie           C 
SHK5301 H55D             9106 Košťál Václav             C 
SHK5351 D55C             9107 Fejlková Alice            C 
SHK5451 D45D             9108 Hepnerová Dagmar          C 
SHK5501 H35D             9109 Filip Aleš                C 
SHK5652 D45C             9112 Šabatková Zdena           C 
SHK5702 H45C           410797 Gazdačko Milan            C 
SHK5703 H45D             9115 Šabatka Petr              C 
SHK5751 D45D             9116 Stulíková Zuzana          C 
SHK5801 H35C           301648 Hausvater Karel           C 
SHK5851 D45D             9117 Gazdačková Jana           C 
SHK5852 D45C             9118 Bláhová Luba              C odlišný start se SHK4001 M.Máslo-hlídání dětí
SHK5853 D45D           301696 Svobodová Eva             C start.čas blízko Svoboda M.+ Jana -SHK
SHK5901 H35D             9158 Svoboda Miloslav          C start.čas blízko Svobodová E.+ Jana SHK
SHK5951 D45D             9897 Vychodilová Jiřina        C start.čas blízko času Tomáše Vychodila
SHK6001 H35D            49629 Vízek Luděk               C 
SHK6102 H45D             9120 Divecký Josef             C 
SHK6104 H35D            51489 Novotný Pavel             C start blízko Novotná
SHK6151 D45C            51488 Novotná Iva               C start blízko Novotný
SHK6152 D45C           219201 Hausvaterová Marcela      C 
SHK6301 H35D            51182 Vychodil Tomáš            C 
SHK6351 D45C             9121 Mádlová Iva               C 
SHK6352 D35C             9122 Chmelařová Marie          C 
SHK6354 D45D           331561 Egrtová Jitka             C 
SHK6402 H35C             9124 Chmelař Pavel             C 
SHK6403 H35D           410744 Funda Michal              C 
SHK6651 D45D          2017663 Thýnová Ivana               
SHK6701 H35D             9531 Langr Jan                 C na opačném konci startovní listiny než 
							  Monika Langrová D35D
SHK6751 D35C           515141 Műllerová Zorka           C 
SHK6752 D35D           410739 Fundová Hana              C 
SHK6901 H35C           553456 Müller Robert               
SHK6902 H35D          2017669 Kohout Josef                
SHK7001 H35D             9126 Netuka Jan                C prosím o start vpředu
SHK7002 H35C             9127 Myslivec Tomáš              
SHK7051 D35D           515465 Myslivcová Lenka          C 
SHK7251 D35D             9802 Langrová Monika           C na opačném konci startovní listiny než 
							  Jan Langr H35D
SHK7350 D35C             9176 Kroniková Jana              
SHK7602 H35C             9134 Toužil Karel              C 
SHK7605 H35C             9135 Svoboda Ondřej            C 
SHK0351 D10N             9581 Suchá Simona                
SHK8051 D21C             9165 Toužilová Martina         C 
SHK8406 H21A           995807 Komanec Václav            R 
SHK8501 H21C             9154 Chmelař Tomáš             C 
SHK8659 D21D           888610 Veselková Jana              
SHK9001 H21C             9193 Šabatka Jan               C 
SHK9204 H21C            49603 Smitka Jan                A 
SHK9208 H21C           331418 Kudera Daniel             A 
SHK9301 H18C            51131 Divecký František         C 
SHK9351 D21D            51176 Fundová Eliška            A 
SHK9352 D18C             9472 Myslivcová Pavla          C 
SHK9602 H16C             9167 Pancíř Jan                C 
SHK9604 H16C           420426 Trejbal Václav            C 
SHK9701 H14C            51405 Netuka Vojtěch            A 
SHK9753 D14C           331166 Langrová Anna               
SHK9801 H14C           331229 Gebrt Jan                 B 
SHK9802 H12C             9848 Hájek Jakub                 
SHK9901 H12C           331247 Kudera Tomáš                
SHK9902 H12C           426330 Ryba David                B 
SHK9951 D12C             9196 Větříčková Andrea         B 
SJC0001 H12C           202536 Karásek Matěj             C 
SJC0052 D12D            52618 Miškovičová Natálie       C 
SJC0101 H10C             9993 Zalaba Tomáš              C 
SJC0102 H10C             4294 Břeň Daniel               C start 00
SJC0107 H10N                0 Doskočil Vilém            C společný start s SJC7701,SI doplní později
SJC0151 D10C             4288 Vejražková Róza           C 
SJC0153 D10C             4285 Kochová Anna              C 
SJC3601 H65C           888630 Havlík Jaroslav           C 
SJC4805 H55C             9913 Mikan Vladimír            C 
SJC5752 D45D             9918 Bienová Věra              C 
SJC6001 H45D             9916 Řehák Pavel               C 
SJC6603 H45C             9931 Zalaba Jindřich           C 
SJC6657 D45C             9932 Zalabová Martina          C 
SJC7303 H21C             9898 Kraus Petr                C 
SJC7451 D35C           211303 Škorpilová Jana           C 
SJC7501 H21C             9911 Fejk Zbyněk               C 
SJC7701 H21D           500264 Koťátko Zdeněk            C společný start s SJC0107
SJC7962 D21C             9940 Ticháčková Magdalena      C 
SJC9352 D18C             9985 Palasová Pavlína          B 
SJC9401 H18C             9983 Šmejc Jakub               B 
SJC9552 D16C             9929 Šmejcová Anna             B 
SJC9701 H14C             4746 Řehák Tomáš               B 
SJC9703 H14C             4743 Zikmund Zdeněk            A 
SJC9802 H14C             4742 Doležal Vít               B 
SJC9803 H14D             4745 Kubánek Jaroslav          C 
SJC9805 H14D             4290 Břeň Lukáš                B start 00
SJC9851 D14C             4296 Faltová Anna              B 
SJC9901 H12C             4293 Macko Lukáš               B 
SNA0501 HDR              9636 Doucha Martin             C 
SNA4501 H55D             9610 Sokolář Zdeněk            C 
SNA5351 D45C             9612 Langrová Eva              C 
SNA5403 H45D             9633 Langr Stanislav           C 
SNA5649 H45C             9646 Kalibán Pavel             C 
SNA5651 D45D             7225 Mikysková Hana            C 
SNA5701 H45D           416261 Hnyk Petr                 C 
SNA5702 H45D           232953 Zákravský Zdeněk          C 
SNA6251 D45D             9608 Vondráčková Zdeňka        C 
SNA6301 H35D             9629 Imlauf Martin             C 
SNA7053 D35D           416262 Krunková Bohuslava        C 
SNA7105 H21C             9626 Doucha Jiří               C 
SNA7106 H21C             9390 Macek Martin              C 
SOB6301 H35C             4181 Choutka Jaroslav          C 
SRK9805 H14C            51472 Vandas Daniel              
SRK9904 H12C           425579 Šabata Milan               
SRK0202 H10C           301130 Šabata Radek               
SRK0350 D10N          2027228 Dýčková Klára              
SRK0450 D10N          2027235 Málková Naďa               
SRK0052 D10N          2027209 Khielová Lucie
SRK0103 H10C           405998 Paleček Ondřej
SRK     HDR           2027231 Ondruš Martin
SRK0250 D10N           425589 Ondrušová Kateřina        C start brzo
SRK6901 H35D             9505 Ondruš Martin             C start 80 a více
SRK0201 H10C             9496 Zemánek Mikuláš           C start brzo
SRK0205 H10N          2027219 Mentzik Filip 
SSU8151 D21C             9480 Klíchová Jana             C 
SSU8243 H21A            52555 Král Václav               R 
STH0204 H10N           303928 Urban Dominik             C 
STH0251 D10C             9048 Chrástová Tereza          C 
STH0351 HDR            425585 Hrnčířová Ivana           C 
STH0352 D10N           425575 Pušová Bára               C 
STH5501 H55C             9063 Junek Petr                C 
STH7351 D35C           410777 Kalenská Kateřina         C 
STH7451 D35D           220254 Junková Petra             C start po 90 #Start=90#
STH7801 H21C             9090 Junek Petr                C start na zacatku #Start=10#
STH9356 D18C           416278 Ducháčková Kateřina       B 
STH9552 D16C           253373 Pacholíková Lucie         B 
STH9602 H16C           303925 Jezdinský Petr            C 
STH9651 D16C           410772 Tauchmanová Karolína      B 
STH9653 D16C           331022 Kadavá Denisa             C 
STH9702 H14D             9045 Klůz Vojtěch              C 
STH9751 D14C             9046 Šemberová Kristýna        C 
STH9801 H14C           331426 Kalenský Aleš             B 
STH9953 D12C             9997 Urbanová Markéta          B 
STH9954 D12C           330520 Jezdinská Natálie         B 
TJH0451 HDR            426377 Komárková Jindra          C 
TJH0751 HDR            232404 Komárková Zbyňka          C 
TJH7701 H21C           434585 Komárek Arnošt            C start na zacatku (mam 2 deti na HDR) #Start=1#
TJN5901 H35C             8255 Zuzánek Zdeněk
TJN6051 D35C             8256 Zuzánková Růžena
TYN0101 H10C           405980 Jakeš Josef               C #Start=60#
TYN0201 HDR              9744 Šišma Vojta               C 
TYN5301 H55C             9731 Beňo Miroslav             C 
TYN5401 H55C           995880 Doležal Petr              C #Start=30#
TYN5602 H55C           995828 Vlček Josef               C 
TYN5604 H45D           995846 Malec Jaromír             C #Start=60#
TYN6351 D45D           995829 Vlčková Pavla             C 
TYN6451 D35D           995808 Doležalová Ivana          C #Start=30#
TYN6501 H45C           995825 Jakeš Josef               C #Start=60#
TYN6701 H35C             9858 Mlateček Jiří             C #Start=60#
TYN6852 D35D           416296 Šišmová Hana              C #Start=90#
TYN6901 H35D            49698 Šišma Pavel               C #Start=20#
TYN7001 H35D             9737 Kašpar Václav             C #Start=30#
TYN7452 D35D             9735 Kašparová Eva             C #Start=30#
TYN8352 D21D             9742 Vlčková Martina           C 
TYN8552 D21D             9743 Vlčková Petra             C 
TYN8554 D21D             9732 Beňová Jana               C 
TYN8651 D21D             9746 Doležalová Marie          C #Start=30#
TYN9301 H18C           405979 Jakeš Vojtěch             B #Start=60#
TYN9501 H16C             9160 Mlateček Jiří             C #Start=60#
TYN9502 H16D           405977 Kašpar Michal             C #Start=30#
TYN9801 H12D            49700 Kašpar Jan                C #Start=30#
VAM0101 HDR            551442 Lihařík Jaroslav          C 
VAM0202 HDR              9668 Zeman Ladislav            C 
VAM0401 HDR              9586 Koblic Jan                C 
VAM0606 HDR             51359 Horčičák  Radek           C 
VAM0799 HDR              9600 Sršňová Natálie           C 
VAM4801 H55D             9588 Malátek Jaroslav          C 
VAM5401 H45C             9667 Kotlář Vladimír           C 
VAM5851 D45D             9682 Suchanová Lenka           C 
VAM6102 H45C            51465 Kula Jiří                 C 
VAM6251 D21C             9676 Smutná Jana               C 
VAM6401 H45D             9671 Rykala Karel              C start 00
VAM6403 H45C             9584 Hostaš Zdeněk             C 
VAM6451 D35C             9681 Klapalová Jana            C 
VAM6452 D35D             9678 Veverková Yveta           C prosíme start  vpředu #Start=20#
VAM6551 P              416317 Kulová Jana               C 
VAM6601 H35C             9665 Vandas Luděk              C 
VAM7250 D21C             9679 Vandasová Markéta         C 
VAM7251 D35C             9680 Rykalová Jitka            C 
VAM7401 H35C            52074 Netopil Libor             C 
VAM7599 D21D             9789 Holečková Zuzana          C 
VAM7601 H21C             9528 Koblic Jan                C 
VAM7602 H35D           438605 Horčičák Milan            C prosíme start vpředu (HDR) #Start=1#
VAM7651 D35D             9483 Koblicová Milena          C prosíme start vpředu (HDR) #Start=1#
VAM7751 D21D             9677 Kodytková Iva             C 
VAM8201 H21C             9598 Hladký Viktor             C 
VAM8301 H21D             9518 Drhlík Petr               C 
VAM8401 H21C             9669 Veverka Tomáš             C 
VAM8449 H21C            51358 Muller Tomáš              C 
VAM8451 D21D             9792 Hostinská Jana            C 
VAM8601 H21C             9515 Andrš Jiří                C 
VAM8651 D21C             9674 Smutná Pavla              C 
VAM8811 H21C             9510 Klícha Martin             C 
VAM8951 D21C             9673 Bednářová Michaela        C 
VAM9301 H18C             9589 Smutný Šimon              B 
VAM9401 H18C            51471 Dvořáček Radek            A 
VAM9601 H16C            51469 Rykala Filip              B 
VAM9653 D16C           405999 Petrasová Zuzana          A 
VAM9701 H14C           438629 Vyskočil Štěpán           B prosíme start  vpředu #Start=20#
VAM9703 H14D             9684 Valeš Martin              C 
VAM9801 H14D           442869 Vídeňský Jakub            C 
VAM9952 D12C            51468 Kubíčková Kateřina        C 
VRL     D10N                0 Matoušová Gabina            
VRL     P                   0 Matoušová Petra             
VRL0001 H12C           339555 Kubát Tomáš                 
VRL0004 H12D           436943 Tryzna Matěj                
VRL0051 D12C           426374 Stará Tereza                
VRL0052 D12C           426376 Pilná Bára                           
VRL0351 D10N           438036 Pilná Natálie               
VRL3601 H65C             8963 Zemánek Bohumil           C 
VRL4851 D55C             8998 Knoblochová Věra          C 
VRL4901 H55C             8999 Knobloch Jindřich         C 
VRL5001 H55C             9001 Štregl Tomáš                
VRL5002 H55C             9261 Farář Jaroslav            C 
VRL5451 D45C             8954 Nýdrlová Eva              C 
VRL6251 D35D             8962 Vlachová Hana             C 
VRL6301 H45C             9005 Starý Pavel                 
VRL6801 H35D          2019219 Tryzna Pavel              C 
VRL6851 D21D             8968 Kubátová Dana             C 
VRL7052 D35D           206480 Hančová Alice             C 
VRL7153 D35D           232639 Pilná Libuše                
VRL7303 H21C          2017676 Štregl Petr                 
VRL7353 D21D             8966 Hlaváčová Lucie             
VRL7552 D35C           206478 Štreglová Andrea            
VRL7702 H21C             9000 Polák Vlastimil           C 
VRL8254 D21D           331655 Poláková Lucie              
VRL9254 D21C           331285 Jebavá Lucie              B 
VRL9301 H18C             9002 Kubát Lukáš               B 
VRL9652 D16C             9246 Hančová Petra             A 
VRL9751 D14D           436944 Tryznová Lucie              
VRL9752 D14D           438026 Zirmová Karolína          C 
VRL9801 H14C             8986 Tomeš Jan                 C 
VRL9802 H14C          2025354 Starý Ondra               B 
VRL9955 D12C           331359 Matoušová Kateřina        B 
VRL0251 D12C       0002020709 Štreglová Zuzka
ZAM0051 D12D             9040 Borovičková Valerie       C 
ZAM0151 D10C            51188 Kubíčová Iva              C 
ZAM4401 H55D             9039 Tobiška Václav            C 
ZAM4651 D65C             9034 Lhotská Hana              C 
ZAM4701 H55D             9038 Šponar Josef              C 
ZAM5051 D55C             9033 Martincová Helena         C 
ZAM5501 H55C             9037 Kalous Jaroslav           C 
ZAM5702 H45C           232634 Fikejs Vladimír           C 
ZAM5801 H45D             9593 Andrš Milan               C 
ZAM5851 D35D             9031 Kobližková Hana           C 
ZAM5951 D45D             9032 Kalousová Dana            C 
ZAM6051 D45D             9592 Nováková Miloslava        C 
ZAM6251 D45D           219272 Nožková Dagmar            C 
ZAM6351 D35D            53569 Cabalková Ivana           C 
ZAM6801 H35C           331587 Levý Tomáš                C 
ZAM7001 P                9029 Borovička Tomáš           C 
ZAM7051 D35D             9284 Chládková Eva             C 
ZAM7551 D21D           416295 Karlíková Renata          C 
ZAM9101 H21D           224861 Vařeka Martin             C 
ZAM9151 D21D             9030 Šponarová Lucie           C 
ZAM9154 D21D             8887 Válková Marcela           C 
ZAM9602 H16C           436957 Dušek Martin              C 
ZAM9603 H16C           426332 Lesák Jakub               A 
ZAM9701 H14D           426310 Cukor Martin              C 
ZAM9751 D14C           436959 Jansová Doubravka         C 
ZAM9801 H14D           416281 Lauterbach David          C 
Partneři závodu

Copyright © 2011 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.