vco-ob.cz | OB postupy | Hodnocení kvality závodů
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
4. kolo Východočeského poháru
16. dubna 2011, Vyhnanice u Voděrad, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Dle kategorií | Dle oddílu/klubů
4. kolo VčP SRK 16.4.2011 - Startovní listina
4. kolo VčP SRK 16.4.2011
Startovní listina

  StČí Reg,         Jméno                      SI průk.      Start 


D10C  (13)                                 

     1 SJC0153C     Kochová Anna                   4285      54:00 
     2 ZAM0151C     Kubíčová Iva                  51188      57:00 
     3 SJC0151C     Vejražková Róza                4288      60:00 
     4 LPU0153C     Schvachová Lucie             219205      63:00 
     5 CHC0151C     Jelínková Zuzana             206405      66:00 
     6 LPU0252C     Novotná Bohumila            2025376      69:00 
     7 STH0251C     Chrástová Tereza               9048      72:00 
     8 SRK0150      Chvojková Klára              425553      75:00 
     9 LPU0152C     Francová Lucie               425593      78:00 
    10 SRK0153      Šklíbová Veronika            425600      81:00 
    11              Vakant                                   84:00 
    12 SRK0154      Kacálková Agáta              425588      87:00 
    13              Vakant                                   90:00 



D10N  (17)                                 

    14 SRK0250C     Ondrušová Kateřina           425589       3:00 
    15 SHK0350      Thýnová Martina              410782       6:00 
    16 SRK0350      Dýčková Klára               2027228       9:00 
    17 VRL          Matoušová Gabina                         12:00 
    18 STH0352C     Pušová Bára                  425575      15:00 
    19 LPU0351C     Kološová Veronika            436939      18:00 
    20 CHC0152C     Shánělová Štěpánka           232903      21:00 
    21 SRK0052      Khielová Lucie              2027209      24:00 
    22 VRL0351      Pilná Natálie                438036      27:00 
    23 SHK0351      Suchá Simona                   9581      30:00 
    24 SRK0450      Málková Naďa                2027235      33:00 
    25              Vakant                                   36:00 
    26              Vakant                                   39:00 
    27              Vakant                                   42:00 
    28              Vakant                                   45:00 
    29              Vakant                                   48:00 
    30              Vakant                                   51:00 



D12C  (23)                                 

    31 PHK9950C     Zlámalová Nikola               4297       3:00 
    32 STH9954B     Jezdinská Natálie            330520       6:00 
    33 PHK0051C     Hápová  Petra                  9368       9:00 
    34 SHK9951B     Větříčková Andrea              9196      12:00 
    35 LPU9955B     Šrenkelová Ilona             246820      15:00 
    36 VRL0052      Pilná Bára                   426376      18:00 
    37 LPU0052C     Nacu Šárka                   436967      21:00 
    38 VRL0251      Štreglová Zuzka             2020709      24:00 
    39 CHC9951B     Semrádová Jana               425544      27:00 
    40 STH9953B     Urbanová Markéta               9997      30:00 
    41 VRL0051      Stará Tereza                 426374      33:00 
    42 SHK0051      Thýnová Nikola                 9840      36:00 
    43 VRL9955B     Matoušová Kateřina           331359      39:00 
    44 PHK9999C     Kubíčková  Jana              224883      42:00 
    45 LPU0053C     Brožová Zuzana               425559      45:00 
    46 KUN9951B     Kopecká Anna                   9026      48:00 
    47 DOB0051      Peterová Jana                897364      51:00 
    48 VAM9952C     Kubíčková Kateřina            51468      54:00 
    49              Vakant                                   57:00 
    50              Vakant                                   60:00 
    51              Vakant                                   63:00 
    52              Vakant                                   66:00 
    53              Vakant                                   69:00 



D12D  (5)                                  

    54 ZAM0051C     Borovičková Valerie            9040      93:00 
    55 BRU0052C     Zenknerová Karolína         2011812      96:00 
    56 SJC0052C     Miškovičová Natálie           52618      99:00 
    57              Vakant                                  102:00 
    58              Vakant                                  105:00 



D14C  (12)                                 

    59 LTU9852B     Sedláčková Tereza            425551      72:00 
    60 SHK9753      Langrová Anna                331166      75:00 
    61 STH9751C     Šemberová Kristýna             9046      78:00 
    62 SJC9851B     Faltová Anna                   4296      81:00 
    63 PHK9752B     Samková  Kateřina              9467      84:00 
    64 ZAM9751C     Jansová Doubravka            436959      87:00 
    65 PHK9753B     Kavalírová  Jůlie            207804      90:00 
    66              Vakant                                   93:00 
    67              Vakant                                   96:00 
    68              Vakant                                   99:00 
    69              Vakant                                  102:00 
    70              Vakant                                  105:00 



D14D  (10)                                 

    71 CHC9752C     Košťalková Julie             232905      73:00 
    72 VRL9751      Tryznová Lucie               436944      76:00 
    73 CET9851C     Gažiová Romana               361914      79:00 
    74 VRL9752C     Zirmová Karolína             438026      82:00 
    75 PHK9853C     Kubečková  Veronika          224916      85:00 
    76 CET9751C     Gažiová Kristýna             361913      88:00 
    77 PEN9850C     Vydrová Anna                   8180      91:00 
    78              Vakant                                   94:00 
    79              Vakant                                   97:00 
    80              Vakant                                  100:00 



D16C  (14)                                 

    81 VAM9653A     Petrasová Zuzana             405999      51:00 
    82 STH9651B     Tauchmanová Karolína         410772      54:00 
    83 LTU9651B     Koderičová Tereza            301640      57:00 
    84 PHK9656A     Machačová  Michaela          339542      60:00 
    85 SJC9552B     Šmejcová Anna                  9929      63:00 
    86 LPU9657A     Kulhavá Eliška               887635      66:00 
    87 STH9653C     Kadavá Denisa                331022      69:00 
    88 PHK9653      Šádková Martina              224887      72:00 
    89 STH9552B     Pacholíková Lucie            253373      75:00 
    90 VRL9652A     Hančová Petra                  9246      78:00 
    91 PHK9654C     Šádková  Lucie               224885      81:00 
    92              Vakant                                   84:00 
    93 PHK9751B     Novotná  Klára               410790      87:00 
    94              Vakant                                   90:00 



D16D  (7)                                  

    95 PHK9651C     Koutná  Hana                 410799      86:00 
    96 LPU9553C     Šrenkelová Soňa                9210      89:00 
    97 PHK9657C     Jágrová  Barbora             224881      92:00 
    98 LPU9554C     Šrenkelová Kateřina           51130      95:00 
    99              Vakant                                   98:00 
   100              Vakant                                  101:00 
   101              Vakant                                  104:00 



D18C  (6)                                  

   102 STH9356B     Ducháčková Kateřina          416278      74:00 
   103 SJC9352B     Palasová Pavlína               9985      77:00 
   104 SHK9352C     Myslivcová Pavla               9472      80:00 
   105              Vakant                                   83:00 
   106              Vakant                                   86:00 
   107              Vakant                                   89:00 



D21C  (38)                                 

   108 CET8152C     Pilíková Veronika            436953      20:00 
   109 JIL7752R     Malá Věra                      9077      22:00 
   110 VAM6251C     Smutná Jana                    9676      24:00 
   111 DOB8751      Peterová Věra                  7248      26:00 
   112 VAM7250C     Vandasová Markéta              9679      28:00 
   113 PHK6651C     Novotná  Petra                 4146      30:00 
   114 ASU7751C     Hrobařová Lenka                9482      32:00 
   115 SHK8051C     Toužilová Martina              9165      34:00 
   116 SJC7962C     Ticháčková Magdalena           9940      36:00 
   117 VRL9254B     Jebavá Lucie                 331285      38:00 
   118 PHK8855C     Azebová  Nina                  9353      40:00 
   119 LPU9053E     Knapová Jana                   9332      42:00 
   120 VAM8651C     Smutná Pavla                   9674      44:00 
   121 LPU8953C     Nádvorníková Tereza            9249      46:00 
   122 PHK7456C     Samková  Renáta                9431      48:00 
   123 LPU8151C     Klimplová Zuzana               9333      50:00 
   124 PHK8055C     Vítková  Lucie                 9448      52:00 
   125 ASU9299C     Kopecká Eliška                 9022      54:00 
   126 LPU8359R     Škodová Petra                 52328      56:00 
   127 VAM8951C     Bednářová Michaela             9673      58:00 
   128 LPU6052C     Knapová Iva                    9316      60:00 
   129 LTU8651      Sombotová Jana               416291      62:00 
   130 LPU8751C     Sůvová Barbora                 9205      64:00 
   131 LTU8451      Ulahelová Jana               888623      66:00 
   132 SSU8151C     Klíchová Jana                  9480      68:00 
   133 LPU9054R     Valachová Martina            410785      70:00 
   134              Vakant                                   72:00 
   135              Vakant                                   74:00 
   136              Vakant                                   76:00 
   137              Vakant                                   78:00 
   138              Vakant                                   80:00 
   139              Vakant                                   82:00 
   140              Vakant                                   84:00 
   141 DOB7956      Štěpánová Dita                 7226      86:00 
   142 LPU7658C     Švíglerová Pavla              51128      88:00 
   143 DCE7950      Jarošová Klára               416316      90:00 
   144 NPA7852      Tauchmanová Ivana              9697      92:00 
   145 CET8851      Záveská Anna                  49612      94:00 



D21D  (41)                                 

   146 VAM6452      Veverková Yveta                9678       0:00 
   147 PHK7852C     Kunartová  Lenka               9408       3:00 
   148 CHT7654C     Besedová Petra                51776       6:00 
   149 ALB8750      Khýnová Radka                  7221       9:00 
   150 ZAM9154C     Válková Marcela                8887      12:00 
   151 HOS8551C     Vrbatová Petra               331151      15:00 
   152 PHK9351C     Koutná  Kateřina             410800      18:00 
   153 VAM7751C     Kodytková Iva                  9677      21:00 
   154 PHK8557C     Dušátková  Lenka               9364      24:00 
   155 BRM8051C     Gdovinová Zuzana             331240      27:00 
   156 VAM7599C     Holečková Zuzana               9789      30:00 
   157 TYN8651C     Doležalová Marie               9746      33:00 
   158 VRL7353      Hlaváčová Lucie                8966      36:00 
   159 PHK8052C     Kunhartová Kateřina          428295      39:00 
   160 ZAM7551C     Karlíková Renata             416295      42:00 
   161 TYN8554C     Beňová Jana                    9732      45:00 
   162 PHK7551C     Kubečková Zdena              224919      48:00 
   163 LPU8560C     Pavelková Kateřina           416265      51:00 
   164 BRM8451C     Fialová Tereza               426338      54:00 
   165 BRU9452C     Kolářová Zuzana              425513      57:00 
   166 LPU8352C     Odvodyová Šárka              835307      60:00 
   167 CET7551C     Śkopová Jana                   9726      63:00 
   168 BRU9351C     Grunerová Martina            425509      66:00 
   169 ALB9050      Horká Marie                    8279      69:00 
   170 VAM8451C     Hostinská Jana                 9792      72:00 
   171 VRL8254      Poláková Lucie               331655      75:00 
   172 TYN8552C     Vlčková Petra                  9743      78:00 
   173 ASU9099C     Poslušná Anežka               53690      81:00 
   174 VRL6851C     Kubátová Dana                  8968      84:00 
   175 SHK9351A     Fundová Eliška                51176      87:00 
   176 CHC8851C     Pěluchová Daniela              9549      90:00 
   177 ZAM9151C     Šponarová Lucie                9030      93:00 
   178 ALB8650      Šafářová Renata                7211      96:00 
   179 SHK8659      Veselková Jana               888610      99:00 
   180 TYN8352C     Vlčková Martina                9742     102:00 
   181 PHK8556C     Justová  Hana                 49630     105:00 
   182 CET7554C     Hájková Ludmila                9722     108:00 
   183              Vakant                                  111:00 
   184              Vakant                                  114:00 
   185              Vakant                                  117:00 
   186              Vakant                                  120:00 



D35C  (24)                                 

   187 PHK5951C     Panchártková  Jitka            9429      41:00 
   188 SHK6751C     Műllerová Zorka              515141      44:00 
   189 VAM7251C     Rykalová Jitka                 9680      47:00 
   190 LPU7051C     Procházková Alexandra        416258      50:00 
   191 HVC6453C     Mutinská Zdeňka               51751      53:00 
   192 SJC7451C     Škorpilová Jana              211303      56:00 
   193 PHK7153C     Růžičková  Kamila            336724      59:00 
   194 LPU6955C     Demlová Jitka                  9656      62:00 
   195 PHK6852C     Kopecká  Marcela               9494      65:00 
   196 TJN6051      Zuzánková Růžena               8256      68:00 
   197 LPU6859C     Kaplanová Iva                224882      71:00 
   198 PHK7257C     Zlámalová Zdena                9398      74:00 
   199 LPU6553C     Čermáková Renata               9310      77:00 
   200 VAM6451C     Klapalová Jana                 9681      80:00 
   201 VRL7552      Štreglová Andrea             206478      83:00 
   202 STH7351C     Kalenská Kateřina            410777      86:00 
   203 SHK6352C     Chmelařová Marie               9122      89:00 
   204 CHC7151C     Švadlenová Ivana            2011857      92:00 
   205 LPU6954C     Koberová Lenka                 9336      95:00 
   206 SHK7350      Kroniková Jana                 9176      98:00 
   207              Vakant                                  101:00 
   208              Vakant                                  104:00 
   209              Vakant                                  107:00 
   210              Vakant                                  110:00 



D35D  (38)                                 

   211 VAM7651C     Koblicová Milena               9483       0:00 
   212 SHK7251C     Langrová Monika                9802       3:00 
   213 ZAM7051C     Chládková Eva                  9284       6:00 
   214 LPU7052C     Tužilová Štěpánka            426371       9:00 
   215 SHK6752C     Fundová Hana                 410739      12:00 
   216 LTU6951      Bendáková Jitka              425571      15:00 
   217 BRU7152C     Rusinová Alena               425507      18:00 
   218              Vakant                                   21:00 
   219 PHK7052C     Koutná  Alena                232635      24:00 
   220 KUN6851      Nešťáková Jana                 9015      27:00 
   221 TYN6451C     Doležalová Ivana             995808      30:00 
   222 CHC6651C     Semrádová Jitka              331708      33:00 
   223 TYN7452C     Kašparová Eva                  9735      36:00 
   224 BRU7251C     Frömmelová Dana              887923      39:00 
   225 PHK6757C     Azebová  Martina              49890      42:00 
   226 CHC6751C     Jelínková Marta                9541      45:00 
   227 PHK6961      Weberová Zuzana                9462      48:00 
   228 BRU7151C     Kolářová Andrea              425506      51:00 
   229 ZAM6351C     Cabalková Ivana               53569      54:00 
   230 PHK6756C     Kavalírová  Kateřina           9833      57:00 
   231 LTU6351      Petrželová Alena             405972      60:00 
   232 PHK7060C     Hlaváčková  Renata           301191      63:00 
   233 SHK7051C     Myslivcová Lenka             515465      66:00 
   234 PHK6051      Kamenická Lenka                9375      69:00 
   235 ZAM5851C     Kobližková Hana                9031      72:00 
   236 PHK6353C     Lamichová  Iva                 9438      75:00 
   237 CHC7351C     Tomášová Petra                 9574      78:00 
   238 VRL6251C     Vlachová Hana                  8962      81:00 
   239 PHK7151C     Maňáková  Silvie             224872      84:00 
   240 VRL7052C     Hančová Alice                206480      87:00 
   241 TYN6852C     Šišmová Hana                 416296      90:00 
   242 STH7451C     Junková Petra                220254      93:00 
   243 NPA6951C     Háková Eva                  2017684      96:00 
   244 VRL7153      Pilná Libuše                 232639      99:00 
   245 SNA7053C     Krunková Bohuslava           416262     102:00 
   246 PHK6153C     Justová  Jana                207818     105:00 
   247              Vakant                                  108:00 
   248              Vakant                                  111:00 



D45C  (22)                                 

   249 SHK5852C     Bláhová Luba                   9118       1:00 
   250 PHK5351C     Jiranová  Alena                9371       4:00 
   251 LPU5851C     Víchová Ladislava            888601       7:00 
   252 DOB6050      Tichá Jiřina                   7255      10:00 
   253 NPA5754C     Hušková Eva                    9692      13:00 
   254 PHK5651C     Běhounová  Jiřina              9401      16:00 
   255 SHK6151C     Novotná Iva                   51488      19:00 
   256 LTU6151      Sombotová Alena                9769      22:00 
   257 SNA5351C     Langrová Eva                   9612      25:00 
   258 SHK6351C     Mádlová Iva                    9121      28:00 
   259 VRL5451C     Nýdrlová Eva                   8954      31:00 
   260 PHK5551C     Rybářová  Lenka                9405      34:00 
   261 JIL5362C     Zlesáková Vlasta               9068      37:00 
   262 PHK6251C     Kubíčková  Marcela             9389      40:00 
   263 LPU5654C     Dočkalová Jiřina               9290      43:00 
   264 SJC6657C     Zalabová Martina               9932      46:00 
   265              Vakant                                   49:00 
   266 SHK5652C     Šabatková Zdena                9112      52:00 
   267              Vakant                                   55:00 
   268              Vakant                                   58:00 
   269 LPU6555C     Julínková Dana               425573      61:00 
   270 SHK6152C     Hausvaterová Marcela         219201      64:00 



D45D  (24)                                 

   271 LPU6351C     Weisbauerová Blanka            9251       2:00 
   272 ZAM6051C     Nováková Miloslava             9592       5:00 
   273 VAM5851C     Suchanová Lenka                9682       8:00 
   274 LPU5653C     Lennerová Eva                  9279      11:00 
   275 SHK5851C     Gazdačková Jana                9117      14:00 
   276 SNA6251C     Vondráčková Zdeňka             9608      17:00 
   277 PHK5952C     Balcarová  Eva               301691      20:00 
   278 SHK5451C     Hepnerová Dagmar               9108      23:00 
   279 PEN6350C     Kábrtová Iva                 232387      26:00 
   280 TYN6351C     Vlčková Pavla                995829      29:00 
   281 SHK5951C     Vychodilová Jiřina             9897      32:00 
   282 SNA5651C     Mikysková Hana                 7225      35:00 
   283 ZAM6251C     Nožková Dagmar               219272      38:00 
   284 LPU5651C     Lulayová Věra                  9224      41:00 
   285 SHK5251C     Šlechtová Marie                9105      44:00 
   286 LPU6653C     Kološová Jana                  9346      47:00 
   287 SHK6651      Thýnová Ivana               2017663      50:00 
   288              Vakant                                   53:00 
   289 SHK6354C     Egrtová Jitka                331561      56:00 
   290 ZAM5951C     Kalousová Dana                 9032      59:00 
   291 SHK5751C     Stulíková Zuzana               9116      62:00 
   292 SJC5752C     Bienová Věra                   9918      65:00 
   293              Vakant                                   68:00 
   294 SHK5853C     Svobodová Eva                301696      71:00 



D55C  (11)                                 

   295 LTU4751      Kutáčková Stanislava         405955       1:00 
   296 VRL4851C     Knoblochová Věra               8998       4:00 
   297 ZAM5051C     Martincová Helena              9033       7:00 
   298 LPU4752C     Kubíková Květa                 9247      10:00 
   299 SHK5351C     Fejlková Alice                 9107      13:00 
   300 LPU5451C     Štěrbová Lenka                 9302      16:00 
   301 NPA5552C     Nováková Jana                  9690      19:00 
   302 LPU5551C     Klimplová Alena                9202      22:00 
   303 NPA5351C     Kalibánová Jiřina              9688      25:00 
   304              Vakant                                   28:00 
   305              Vakant                                   31:00 



D65C  (4)                                  

   306 ZAM4651C     Lhotská Hana                   9034      11:00 
   307 PHK3951C     Novotná  Marie                 9421      14:00 
   308              Vakant                                   17:00 
   309              Vakant                                   20:00 



H10C  (19)                                 

   310 SJC0102C     Břeň Daniel                    4294       1:00 
   311 SRK0201C     Zemánek Mikuláš                9496       4:00 
   312 CHC0101C     Švadlena Michal             2011852       7:00 
   313 NER          Tichý Radomír                            10:00 
   314 SRK0103      Paleček Ondřej               405998      13:00 
   315 LPU0201C     Růžička Radek                320291      16:00 
   316 BRU0103C     Školník Eduard              2011796      19:00 
   317 LPU0003C     Žák Michal                   232604      22:00 
   318 SJC0101C     Zalaba Tomáš                   9993      25:00 
   319 SRK0202      Šabata Radek                 301130      28:00 
   320 BRU0101C     Kolář Jan                    331235      31:00 
   321 SHK0101      Langr Jan                     51179      34:00 
   322 SRK0200      Locker Daniel                405991      37:00 
   323              Vakant                                   40:00 
   324              Vakant                                   43:00 
   325 SRK0300      Flegr Martin                 416342      46:00 
   326              Vakant                                   49:00 
   327 BRU0104C     Kolář Adam                   425511      52:00 
   328 TYN0101C     Jakeš Josef                  405980      55:00 



H10N  (13)                                 

   329 STH0204C     Urban Dominik                303928       2:00 
   330 KUN0101C     Rusz Rostislav                 9023       5:00 
   331 BRU0301C     Rusin Vojtěch               2011790       8:00 
   332 LPU0202C     Manda Jakub                 2025378      11:00 
   333 SRK0205      Mentzik Filip               2027219      14:00 
   334 PHK0102C     Bláha Marek                    9385      17:00 
   335              Vakant                                   20:00 
   336              Vakant                                   23:00 
   337              Vakant                                   26:00 
   338              Vakant                                   29:00 
   339              Vakant                                   32:00 
   340 SJC0107C     Doskočil Vilém                           35:00 
   341              Vakant                                   38:00 



H12C  (27)                                 

   342 LPU0005C     Kulhavý Tadeáš              2025361       2:00 
   343 PHK0101C     Metelka  Ondřej              331689       5:00 
   344 VRL0001      Kubát Tomáš                  339555       8:00 
   345 SJC0001C     Karásek Matěj                202536      11:00 
   346 LPU0002B     Roudný Martin                425543      14:00 
   347 SJC9901B     Macko Lukáš                    4293      17:00 
   348 BRU0001C     Rusin Jan                    425510      20:00 
   349 SHK9902B     Ryba David                   426330      23:00 
   350 BRU0006C     Volák Ondřej                 425514      26:00 
   351 LPU0004C     Konvalinka Jindřich          434587      29:00 
   352 PHK9906C     Lisý Jakub                   207802      32:00 
   353 LPU9904C     Schvach Hynek                425557      35:00 
   354              Vakant                                   38:00 
   355 LPU0001C     Roudný Václav                  9884      41:00 
   356 PHK9904C     Hůlek  Matěj                   9831      44:00 
   357 SHK9802      Hájek Jakub                    9848      47:00 
   358 PHK0001C     Samek  Tomáš                 410789      50:00 
   359 LPU9907C     Burda Jan                   2025380      53:00 
   360 DOB0000      Dudášek Ondřej                 7254      56:00 
   361 PHK9905C     Mašata  Metoděj              207870      59:00 
   362 SHK9901      Kudera Tomáš                 331247      62:00 
   363 CHC9901B     Křivda Tomáš                   9569      65:00 
   364              Vakant                                   68:00 
   365              Vakant                                   71:00 
   366              Vakant                                   74:00 
   367              Vakant                                   77:00 
   368              Vakant                                   80:00 



H12D  (11)                                 

   369 TYN9801C     Kašpar Jan                    49700      58:00 
   370 LPU9908C     Pučan Martin                   9287      61:00 
   371 VRL0004      Tryzna Matěj                 436943      64:00 
   372 LPU9901C     Nádvorník Petr                 9248      67:00 
   373 CHC9904C     Stráník David                232920      70:00 
   374 ASU9948C     Skalický Johan               920657      73:00 
   375 CHC9903C     Jelínek Tomáš                320300      76:00 
   376              Vakant                                   79:00 
   377              Vakant                                   82:00 
   378              Vakant                                   85:00 
   379              Vakant                                   88:00 



H14C  (23)                                 

   380 VRL9801C     Tomeš Jan                      8986       2:00 
   381 PHK9801B     Maňák  Michal                224890       5:00 
   382 LPU9802B     Žák Jan                      232608       8:00 
   383 CHC9701B     Semrád Ladislav              331705      11:00 
   384 PHK9704B     Růžička Adam                 339544      14:00 
   385 LPU9706C     Bezdíček Kryštof             436968      17:00 
   386 VAM9701B     Vyskočil Štěpán              438629      20:00 
   387              Vakant                                   23:00 
   388 LPU9702B     Novotný Vojtěch                9308      26:00 
   389 VRL9802B     Starý Ondra                 2025354      29:00 
   390 LPU9708C     Horák Vojtěch                426316      32:00 
   391 STH9801B     Kalenský Aleš                331426      35:00 
   392 SJC9703A     Zikmund Zdeněk                 4743      38:00 
   393 LPU9807C     Borský Matěj                 436965      41:00 
   394 SHK9701A     Netuka Vojtěch                51405      44:00 
   395 SJC9701B     Řehák Tomáš                    4746      47:00 
   396 SHK9801B     Gebrt Jan                    331229      50:00 
   397 SJC9802B     Doležal Vít                    4742      53:00 
   398              Vakant                                   56:00 
   399              Vakant                                   59:00 
   400              Vakant                                   62:00 
   401              Vakant                                   65:00 
   402              Vakant                                   68:00 



H14D  (20)                                 

   403 SJC9805B     Břeň Lukáš                     4290      34:00 
   404 LPU9707C     Míča Tomáš                     9300      37:00 
   405 BRU9801C     Frömmel Martin               425503      40:00 
   406 STH9702C     Klůz Vojtěch                   9045      43:00 
   407 PHK9702C     Háp  Ondřej                  336739      46:00 
   408 VAM9703C     Valeš Martin                   9684      49:00 
   409 ZAM9701C     Cukor Martin                 426310      52:00 
   410 LPU9809C     Trávníček Tomáš              232605      55:00 
   411 PHK9802C     Faltejsek Jan                  9464      58:00 
   412 LTU9701      Sedláček Daniel              405973      61:00 
   413 ASU9846C     Paukert Lukáš                 51470      64:00 
   414 VAM9801C     Vídeňský Jakub               442869      67:00 
   415 ZAM9801C     Lauterbach David             416281      70:00 
   416 KUN9801C     Rusz Vratislav                 9024      73:00 
   417 SJC9803C     Kubánek Jaroslav               4745      76:00 
   418 BRU9802C     Peška Miroslav              2011826      79:00 
   419 LTU9801      Bendák Jan                   425561      82:00 
   420              Vakant                                   85:00 
   421              Vakant                                   88:00 
   422              Vakant                                   91:00 



H16C  (20)                                 

   423 CHC9602A     Janeba Vladimír                9572       3:00 
   424 LPU9502B     Deml Tomáš                   887928       6:00 
   425 PHK9602B     Horáček  Petr                336717       9:00 
   426 LPU9601B     Tužil Ondřej                 425582      12:00 
   427 ZAM9603A     Lesák Jakub                  426332      15:00 
   428 PHK9600C     Zlámal David                   4239      18:00 
   429 LTU9601B     Taclík Milan                 416289      21:00 
   430 LPU9611C     Jurica Jan                   426320      24:00 
   431 VAM9601B     Rykala Filip                  51469      27:00 
   432 ZAM9602C     Dušek Martin                 436957      30:00 
   433 KUN9501C     Kopecký Miloš                  9021      33:00 
   434 SHK9602C     Pancíř Jan                     9167      36:00 
   435 PHK9502C     Růžička Karel                339560      39:00 
   436 STH9602C     Jezdinský Petr               303925      42:00 
   437 PHK9601B     Mašata  Matěj                 53163      45:00 
   438 SHK9604C     Trejbal Václav               420426      48:00 
   439              Vakant                                   51:00 
   440              Vakant                                   54:00 
   441              Vakant                                   57:00 
   442 TYN9501C     Mlateček Jiří                  9160      60:00 



H16D  (10)                                 

   443 TYN9502C     Kašpar Michal                405977      56:00 
   444 ASU9648C     Procházka Lukáš              887160      59:00 
   445 LPU9610C     Tomek Jan                    420440      62:00 
   446 ASU9649C     Havránek Tomáš               887167      65:00 
   447 LPU9640C     Kalous Jakub                 232602      68:00 
   448 ALB9600      Martinec Michal                7204      71:00 
   449 ASU9646C     Holubář Bartoloměj           920664      74:00 
   450 BRU9603C     Peška Jaroslav               331161      77:00 
   451              Vakant                                   80:00 
   452              Vakant                                   83:00 



H18C  (16)                                 

   453 PHK9401A     Kamenický  Ondřej            301383      40:00 
   454 VAM9401A     Dvořáček Radek                51471      43:00 
   455 VRL9301B     Kubát Lukáš                    9002      46:00 
   456 ASU9448C     Jirges Radek                 920684      49:00 
   457 SJC9401B     Šmejc Jakub                    9983      52:00 
   458 LPU9405C     Zelinka Jan                  207824      55:00 
   459 SHK9301C     Divecký František             51131      58:00 
   460 TYN9301B     Jakeš Vojtěch                405979      61:00 
   461 ASU9449C     Procházka Jakub              920653      64:00 
   462 CHC9402C     Sháněl Jan                     9560      67:00 
   463 LPU9402C     Novotný Václav                 9244      70:00 
   464 VAM9301B     Smutný Šimon                   9589      73:00 
   465 CHC9302C     Hanuš Pavel                  232910      76:00 
   466              Vakant                                   79:00 
   467              Vakant                                   82:00 
   468              Vakant                                   85:00 



H21A  (9)                                  

   469 SSU8243R     Král Václav                   52555       1:00 
   470 SHK8406R     Komanec Václav               995807       4:00 
   471 PHK8005C     Černý  Michal                  9360       7:00 
   472              Vakant                                   10:00 
   473              Vakant                                   13:00 
   474              Vakant                                   16:00 
   475              Vakant                                   19:00 
   476              Vakant                                   22:00 
   477 PHK7107C     Mašata  Roman                515050      25:00 



H21C  (49)                                 

   478 TJH7701C     Komárek Arnošt               434585       1:00 
   479 NPA6705      Zikmund Zdeněk                 9967       3:00 
   480 VAM8811C     Klícha Martin                  9510       5:00 
   481 SNA7106C     Macek Martin                   9390       7:00 
   482 SHK9208A     Kudera Daniel                331418       9:00 
   483 STH7801C     Junek Petr                     9090      11:00 
   484 ALB7800      Kupka Jaroslav                 7213      13:00 
   485 VAM8601C     Andrš Jiří                     9515      15:00 
   486 LCE8200C     Pop Lukáš                    897378      17:00 
   487 VAM7601C     Koblic Jan                     9528      19:00 
   488 LPU9201B     Novotný Jan                    9291      21:00 
   489 PHK7302C     Samek  Petr                    9430      23:00 
   490 DOB7405      Čáp Ondřej                     7241      25:00 
   491 VRL7303      Štregl Petr                 2017676      27:00 
   492 SHK9204A     Smitka Jan                    49603      29:00 
   493 LPU9006R     Klapal Jan                   515142      31:00 
   494 ALB8400      Kadečka Petr                   7208      33:00 
   495 LPU7308C     Vávra Jaroslav                 9325      35:00 
   496 LTU8701      Zlámal Aleš                    9771      37:00 
   497 SHK8501C     Chmelař Tomáš                  9154      39:00 
   498 SJC7501C     Fejk Zbyněk                    9911      41:00 
   499              Vakant                                   43:00 
   500 CHC8603      Pátek Michal                   9558      45:00 
   501 VAM8201C     Hladký Viktor                  9598      47:00 
   502              Vakant                                   49:00 
   503 SNA7105C     Doucha Jiří                    9626      51:00 
   504 VAM8401C     Veverka Tomáš                  9669      53:00 
   505              Vakant                                   55:00 
   506 DOB7501      Kolek Petr                   887908      57:00 
   507 PHK8602C     Balcar  Aleš                 995886      59:00 
   508              Vakant                                   61:00 
   509 SHK9001C     Šabatka Jan                    9193      63:00 
   510 VRL7702C     Polák Vlastimil                9000      65:00 
   511 BRU6901C     Kolář Radek                  887949      67:00 
   512 SJC7303C     Kraus Petr                     9898      69:00 
   513 HOS7801C     Vrbata Alan                    9762      71:00 
   514 LPU8807C     Kroupa Jan                     9208      73:00 
   515 VAM8449C     Muller Tomáš                  51358      75:00 
   516 LPU6401C     Kaplan Jan                     9231      77:00 
   517 KUN9102C     Lux Filip                      9020      79:00 
   518 NER          Kliegr Tomáš                 446342      81:00 
   519 DOB8803      Lžíčař Martin                  7230      83:00 
   520 JIL9003C     Havlíček Lukáš                49363      85:00 
   521 BOR7713C     Nehasil David                995805      87:00 
   522 PHK7205C     Kunart  Tomáš                  9407      89:00 
   523              Vakant                                   91:00 
   524              Vakant                                   93:00 
   525              Vakant                                   95:00 
   526              Vakant                                   97:00 



H21D  (23)                                 

   527 LPU7303C     Fridrich Petr                  9245      34:00 
   528 SJC7701C     Koťátko Zdeněk               500264      37:00 
   529 BRM7201C     Sokol Milan                    9625      40:00 
   530 PHK7201C     Háp  Petr                      9367      43:00 
   531 LPU8106C     Šabatka Petr                   9269      46:00 
   532 PHK8503C     Kovařík  Radovan               9379      49:00 
   533 VAM8301C     Drhlík Petr                    9518      52:00 
   534 LPU8206C     Odvody Zdeněk                828384      55:00 
   535 PHK9202B     Mikulecký  Jan                 9198      58:00 
   536 LPU8402C     Zitka Adam                     9241      61:00 
   537 NPA8501C     Dytrych Martin                 9701      64:00 
   538 CHC8601C     Sýkora Bohumil                 9563      67:00 
   539 BRM8201C     Burdych Tomáš                  5592      70:00 
   540 ZAM9101C     Vařeka Martin                224861      73:00 
   541 ABR8601C     Zaydlar Tomáš                 51891      76:00 
   542 CHC8903      Adamec Marek                 320303      79:00 
   543 ASU7849C     Kumpošt Jaroslav             887169      82:00 
   544 LTU8101      Procházka Martin              49631      85:00 
   545 NER          Pilát Pavel                  232860      88:00 
   546              Vakant                                   91:00 
   547              Vakant                                   94:00 
   548              Vakant                                   97:00 
   549              Vakant                                  100:00 



H35C  (20)                                 

   550 SHK6402C     Chmelař Pavel                  9124      35:00 
   551 VAM7401C     Netopil Libor                 52074      38:00 
   552 SOB6301C     Choutka Jaroslav               4181      41:00 
   553 SHK6901      Müller Robert                553456      44:00 
   554 VAM6601C     Vandas Luděk                   9665      47:00 
   555 HVC6503C     Mutinský Viktor               51752      50:00 
   556 TJN5901      Zuzánek Zdeněk                 8255      53:00 
   557 SHK7002      Myslivec Tomáš                 9127      56:00 
   558 TYN6701C     Mlateček Jiří                  9858      59:00 
   559 CHC7502C     Švadlena Pavel              2011854      62:00 
   560 SHK7602C     Toužil Karel                   9134      65:00 
   561 LTU6801      Killar Marek                 301646      68:00 
   562 SHK5801C     Hausvater Karel              301648      71:00 
   563 ZAM6801C     Levý Tomáš                   331587      74:00 
   564 SHK7605C     Svoboda Ondřej                 9135      77:00 
   565              Vakant                                   80:00 
   566              Vakant                                   83:00 
   567              Vakant                                   86:00 
   568              Vakant                                   89:00 
   569              Vakant                                   92:00 



H35D  (40)                                 

   570 PHK6800C     Metelka Pavel                434591       2:00 
   571 VAM7602C     Horčičák Milan               438605       5:00 
   572 SHK7001C     Netuka Jan                     9126       8:00 
   573 LTU5801      Krejčí Jaroslav                9775      11:00 
   574 SNA6301C     Imlauf Martin                  9629      14:00 
   575 SHK6104C     Novotný Pavel                 51489      17:00 
   576 CHC6902C     Křivda Luděk                 232902      20:00 
   577 TYN6901C     Šišma Pavel                   49698      23:00 
   578 PHK6702C     Růžička  Ivan                336760      26:00 
   579 BRU7001C     Volák Pavel                 2011799      29:00 
   580 SHK6301C     Vychodil Tomáš                51182      32:00 
   581 TYN7001C     Kašpar Václav                  9737      35:00 
   582 BRU6902C     Frömmel Miroslav             887943      38:00 
   583 KUN7201C     Rusz Roman                   425598      41:00 
   584 PHK7101C     Háp  Pavel                     9395      44:00 
   585 VRL6801C     Tryzna Pavel                2019219      47:00 
   586 BRU7101C     Kolář Zdeněk                 425502      50:00 
   587 PHK6101C     Justa  Jaromír                 9373      53:00 
   588 HOS6701C     Hanuš Karel                    9754      56:00 
   589 PHK7108C     Koutný  Pavel                 51102      59:00 
   590 SHK5501C     Filip Aleš                     9109      62:00 
   591 BRU7601C     Rusin Jan                    425501      65:00 
   592 SHK6902      Kohout Josef                2017669      68:00 
   593 CHC6701C     Křivda Ivan                    9552      71:00 
   594 LPU6201C     Cinkan Zdeněk                  9327      74:00 
   595 SHK5901C     Svoboda Miloslav               9158      77:00 
   596 SRK6901C     Ondruš Martin                  9505      80:00 
   597 LTU6501      Hanuš Pavel                    9632      83:00 
   598 HOR7303C     Vojtěch Libor                  9010      86:00 
   599 SHK6403C     Funda Michal                 410744      89:00 
   600 PHK7003C     Faltejsek Pavel             2017671      92:00 
   601 LDC7301C     Štěpán Petr                   51239      95:00 
   602 ASU6949C     Procházka Pavel              920673      98:00 
   603 SHK6001C     Vízek Luděk                   49629     101:00 
   604 KUN6201C     Lux Zdeněk                     9025     104:00 
   605 SHK6701C     Langr Jan                      9531     107:00 
   606 CHT6910C     Beseda Pavel                  51777     110:00 
   607 DOB7001      Dudášek Karel                888649     113:00 
   608              Vakant                                  116:00 
   609              Vakant                                  119:00 



H45C  (35)                                 

   610 VAM6102C     Kula Jiří                     51465       1:00 
   611 LPU5501C     Hostinský Jiří                 9255       4:00 
   612 ZAM5702C     Fikejs Vladimír              232634       7:00 
   613 PHK6601C     Kamenický  Jan                 9376      10:00 
   614 LTU6301      Petržela Pavel               405971      13:00 
   615 CHC6301C     Jelínek Roman                361956      16:00 
   616 PPU6001C     Broulík Miloš                  9655      19:00 
   617 PHK5702C     Dušátko  Petr                  9402      22:00 
   618 KUN5801C     Trejtnar Pavel                 9014      25:00 
   619 NPA5101C     Kalibán Jaroslav               9687      28:00 
   620 LPU6102C     Roudný Václav                  9277      31:00 
   621 VAM5401C     Kotlář Vladimír                9667      34:00 
   622 PHK6503C     Kavalír  Karel                 9378      37:00 
   623 JIL5201C     Erlebach Josef                 9774      40:00 
   624 NER          Jirásek Stanislav              9192      43:00 
   625 PHK5701C     Běhoun  Pavel                  9400      46:00 
   626 SNA5649C     Kalibán Pavel                  9646      49:00 
   627 VAM6403C     Hostaš Zdeněk                  9584      52:00 
   628 SJC6603C     Zalaba Jindřich                9931      55:00 
   629 JIL5401C     Kynčl Stanislav                9087      58:00 
   630 TYN6501C     Jakeš Josef                  995825      61:00 
   631 PHK6401C     Hlaváček  Lubomír              9369      64:00 
   632 HOR6302C     Vávra Martin                   9007      67:00 
   633 VRL6301      Starý Pavel                    9005      70:00 
   634 LPU5905C     Novotný Miroslav             301183      73:00 
   635 JIL6003C     Votoček Vladimír               9060      76:00 
   636 LTU5901      Sombota Jiří                   9772      79:00 
   637 LPU5101C     Knap Jan                       9328      82:00 
   638 CHC6501C     Půlpán Roman                   9561      85:00 
   639 SHK5702C     Gazdačko Milan               410797      88:00 
   640 JIL6103C     Havlíček Libor                49414      91:00 
   641              Vakant                                   94:00 
   642              Vakant                                   97:00 
   643 JIL6102C     Malý Evžen                     9070     100:00 
   644              Vakant                                  103:00 



H45D  (32)                                 

   645 VAM6401C     Rykala Karel                   9671       1:00 
   646 SNA5701C     Hnyk Petr                    416261       4:00 
   647 LPU5802C     Nádvorník Pavel              207816       7:00 
   648 SJC6001C     Řehák Pavel                    9916      10:00 
   649 ALB6000      Černý Petr                     7224      13:00 
   650 PHK5402C     Sajbrt  Václav                49877      16:00 
   651 LPU6501C     Čermák Petr                    9305      19:00 
   652 PHK6504C     Melichar Igor                336796      22:00 
   653 SNA5403C     Langr Stanislav                9633      25:00 
   654 CET5901      Cink Lubomír                 434838      28:00 
   655 LPU5502C     Lulay Miloš                  301188      31:00 
   656 PHK5503C     Souček  Pavel                  9837      34:00 
   657 LPU6306C     Čivrný Pavel                 995887      37:00 
   658 PHK6201C     Ježek Jiří                     9469      40:00 
   659 CHC6602C     Semrád Pavel                   9555      43:00 
   660 LPU5102C     Sáňka Bedřich                  9209      46:00 
   661 SHK6102C     Divecký Josef                  9120      49:00 
   662 LPU5301C     Chalupa Oldřich                9259      52:00 
   663 ZAM5801C     Andrš Milan                    9593      55:00 
   664 TYN5604C     Malec Jaromír                995846      58:00 
   665 LPU6003C     Kološ Oldřich                  9899      61:00 
   666 PEN6200C     Vydra Pavel                   49998      64:00 
   667 LPU5409C     Sůva Petr                      9204      67:00 
   668 HOS6201C     Falta Jiří                     9749      70:00 
   669 LPU5503C     Kroupa Jan                     9869      73:00 
   670 PHK5703C     Balcar  Aleš                   9354      76:00 
   671 SHK5703C     Šabatka Petr                   9115      79:00 
   672 PHK5902C     Vykysalý  Miroslav             9457      82:00 
   673 HOS5401C     Kondělka Petr                  9756      85:00 
   674 SNA5702C     Zákravský Zdeněk             232953      88:00 
   675              Vakant                                   91:00 
   676              Vakant                                   94:00 



H55C  (24)                                 

   677 ZAM5501C     Kalous Jaroslav                9037      27:00 
   678 TYN5401C     Doležal Petr                 995880      30:00 
   679 VRL4901C     Knobloch Jindřich              8999      33:00 
   680 LPU5002C     Mrštík Václav                  9215      36:00 
   681 DOB5500      Tichý Boris                    7227      39:00 
   682 VRL5002C     Farář Jaroslav                 9261      42:00 
   683 STH5501C     Junek Petr                     9063      45:00 
   684 DOB5600      Tůma Miloš                     7243      48:00 
   685 LPU5206C     Třasák Milan                   9257      51:00 
   686 TYN5301C     Beňo Miroslav                  9731      54:00 
   687 LTU4801      Rejmont Milan                  9777      57:00 
   688 SJC4805C     Mikan Vladimír                 9913      60:00 
   689 PHK5201C     Vondrouš  Jaroslav             9453      63:00 
   690 LPU5201C     Farář Václav                   9260      66:00 
   691 CHC4601C     Švadlena Jiří                  9554      69:00 
   692 NPA5001C     Novák Karel                    9686      72:00 
   693 VRL5001      Štregl Tomáš                   9001      75:00 
   694 CET5002C     Čípa Jiří                      9725      78:00 
   695 TYN5602C     Vlček Josef                  995828      81:00 
   696 DCE5400C     Jaroš Vladimír                51973      84:00 
   697              Vakant                                   87:00 
   698              Vakant                                   90:00 
   699              Vakant                                   93:00 
   700              Vakant                                   96:00 



H55D  (17)                                 

   701 LPU4701C     Čepelka Petr                   9334       0:00 
   702 SHK5202C     Fejlek Vojtěch                 9104       3:00 
   703 CHC4602C     Havlík Ivan                    9547       6:00 
   704              Vakant                                    9:00 
   705 LTU4802      Procházka Jiří                 9778      12:00 
   706 JIL4701C     Zlesák Zdeněk                  9066      15:00 
   707 LPU4601C     Vávra Jaroslav                 9258      18:00 
   708 PHK4801C     Novotný  František             9425      21:00 
   709 LPU4501C     Fridrich Jaroslav              9256      24:00 
   710 ZAM4401C     Tobiška Václav                 9039      27:00 
   711 SHK5301C     Košťál Václav                  9106      30:00 
   712 LPU5401C     Klimpl Petr                    9201      33:00 
   713 ZAM4701C     Šponar Josef                   9038      36:00 
   714 VAM4801C     Malátek Jaroslav               9588      39:00 
   715 PHK4601C     Springer  Michal               9446      42:00 
   716              Vakant                                   45:00 
   717              Vakant                                   48:00 



H65C  (11)                                 

   718 PHK3802C     Novotný  Petr                  9422      23:00 
   719 SJC3601C     Havlík Jaroslav              888630      26:00 
   720 PHK3002C     Vykysalý  František            9455      29:00 
   721 VRL3601C     Zemánek Bohumil                8963      32:00 
   722 PHK3801C     Mikulecký  Jan                 9102      35:00 
   723 LPU4001C     Koudelka Karel                 9347      38:00 
   724 PHK3901C     Weber  Petr                    9460      41:00 
   725 SNA4501      Sokolář Zdeněk                 9610      44:00 
   726              Vakant                                   47:00 
   727              Vakant                                   50:00 
   728 SHK4001C     Máslo Miroslav                 9103      53:00 



H65D  (3)                                  

   729 SHK3501C     Komanec Václav               416197       2:00 
   730 KUN4201      Jakubec Jaroslav               9012       5:00 
   731              Vakant                                    8:00 



HDR  (53)                                  

   732 ALB0050      Hepová Viktorie                7212       0:00 
   733 ALB0100      Hep Christián                  7206       0:00 
   734 ALB0200      Černý Petr                     7215       0:00 
   735 ALB0351      Černá Pavla                    7220       0:00 
   736 BRU0351C     Zenknerová Olga              425516       0:00 
   737 BRU0551C     Školníková Karla             425512       0:00 
   738 BRU0651C     Voláková Viktorie           2011794       0:00 
   739 CET0102C     Kovář Lukáš                  339546       0:00 
   740 DOB0200      Čáp Radek                      7242       0:00 
   741 CHT0351C     Besedová Katka               336788       0:00 
   742 LPU0303C     Španiel Jan                 2025379       0:00 
   743 LPU0452C     Mandová Alexandra           2025374       0:00 
   744 LPU0751C     Zitková Andrea               224874       0:00 
   745 LPU7558C     Krpatová Zuzana              253351       0:00 
   746 LPU7954C     Šolcová Hana                   9329       0:00 
   747 NER          Koláčný Jan                               0:00 
   748 NER          Roháč Martin                              0:00 
   749 NER          Roháč Michal                              0:00 
   750 NER          Kočová Anna+Kočí Matěj                    0:00 
   751 NER          Tichý Lubomír                             0:00 
   752 NPA0301C     Hák Petr                    2017685       0:00 
   753 NPA0501C     Pavelec Matěj                  9702       0:00 
   754 NPA0801C     Pavelec Michal                 9710       0:00 
   755 PEN0250C     Vydrová Zuzana               230719       0:00 
   756 PHKC         Háp Matěj                   2017670       0:00 
   757 PHKC         Jiranová Tereza              301692       0:00 
   758 PHKC         Kopecká Martina                9423       0:00 
   759 SNA0501C     Doucha Martin                  9636       0:00 
   760 SRK          Ondruš Martin               2027231       0:00 
   761 STH0351C     Hrnčířová Ivana              425585       0:00 
   762 TJH0451C     Komárková Jindra             426377       0:00 
   763 TJH0751C     Komárková Zbyňka             232404       0:00 
   764 TYN0201C     Šišma Vojta                    9744       0:00 
   765 VAM0101C     Lihařík Jaroslav             551442       0:00 
   766 VAM0202C     Zeman Ladislav                 9668       0:00 
   767 VAM0401C     Koblic Jan                     9586       0:00 
   768 VAM0606C     Horčičák  Radek               51359       0:00 
   769 VAM0799C     Sršňová Natálie                9600       0:00 
   770              Vakant                                    0:00 
   771              Vakant                                    0:00 
   772              Vakant                                    0:00 
   773              Vakant                                    0:00 
   774              Vakant                                    0:00 
   775              Vakant                                    0:00 
   776              Vakant                                    0:00 
   777              Vakant                                    0:00 
   778              Vakant                                    0:00 
   779              Vakant                                    0:00 
   780              Vakant                                    0:00 
   781              Vakant                                    0:00 
   782              Vakant                                    0:00 
   783              Vakant                                    0:00 
   784              Vakant                                    0:00 



P  (30)                                    

   785 BRU6700C     Peška Robert                 425527       0:00 
   786 BRU6851C     Švábová Michaela             425526       0:00 
   787 BRU6852      Pešková Eva                  425515       0:00 
   788 BRU7201C     Gruner Jiří                 2011798       0:00 
   789 BRU7253C     Zenknerová Jana              425505       0:00 
   790 BRU7451C     Kolářová Renata              331168       0:00 
   791 BRU9551C     Grunerová Jana               425517       0:00 
   792 BRU9652C     Frömmelová Tereza            425504       0:00 
   793 BRU9752C     Kolářová Tereza              331365       0:00 
   794              Vakant                                    0:00 
   795 LPU7005C     Žák David                    425554       0:00 
   796 NER          Tichý Radomír                             0:00 
   797 VAM6551C     Kulová Jana                  416317       0:00 
   798 VRL          Matoušová Petra                           0:00 
   799 ZAM7001C     Borovička Tomáš                9029       0:00 
   800              Vakant                                    0:00 
   801              Vakant                                    0:00 
   802              Vakant                                    0:00 
   803              Vakant                                    0:00 
   804              Vakant                                    0:00 
   805              Vakant                                    0:00 
   806              Vakant                                    0:00 
   807              Vakant                                    0:00 
   808              Vakant                                    0:00 
   809              Vakant                                    0:00 
   810              Vakant                                    0:00 
   811              Vakant                                    0:00 
   812              Vakant                                    0:00 
   813              Vakant                                    0:00 
   814              Vakant                                    0:00 



Partneři závodu

Copyright © 2011 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.