vco-ob.cz | OB postupy | Hodnocení kvality závodů
SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
4. kolo Východočeského poháru
16. dubna 2011, Vyhnanice u Voděrad, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
4. kolo VčP SRK 16.4.2011 - Výsledky
4. kolo VčP SRK 16.4.2011
Výsledky

místo Jméno                       Reg,                 Čas  Ztráta 



D10C  (7)      2.1 km  50 m   7 K          

    1 Kacálková Agáta             SRK0154            39:01    0:00 
    2 Chrástová Tereza            STH0251C           41:38    2:37 
    3 Francová Lucie              LPU0152C           48:00    8:59 
    4 Novotná Bohumila            LPU0252C           48:41    9:40 
    5 Chvojková Klára             SRK0150            51:07   12:06 
    6 Jelínková Zuzana            CHC0151C           53:03   14:02 
    7 Kubíčová Iva                ZAM0151C           83:42   44:41 



D10N  (7)      2.1 km  60 m   7 K          

    1 Shánělová Štěpánka          CHC0152C           29:37    0:00 
    2 Pušová Bára                 STH0352C           39:46   10:09 
    3 Suchá Simona                SHK0351            43:18   13:41 
    4 Matoušová Gabina            VRL                44:44   15:07 
    5 Kološová Veronika           LPU0351C           59:50   30:13 
    6 Málková Naďa                SRK0450            62:33   32:56 
    7 Pilná Natálie               VRL0351            68:33   38:56 



D12C  (18)     2.7 km  65 m   8 K          

    1 Kopecká Anna                KUN9951B           23:13    0:00 
    2 Šrenkelová Ilona            LPU9955B           24:45    1:32 
    3 Semrádová Jana              CHC9951B           24:52    1:39 
    4 Jezdinská Natálie           STH9954B           25:17    2:04 
    5 Kubíčková Kateřina          VAM9952C           26:13    3:00 
    6 Peterová Jana               DOB0051            26:16    3:03 
    7 Urbanová Markéta            STH9953B           26:23    3:10 
    8 Brožová Zuzana              LPU0053C           26:39    3:26 
    9 Nacu Šárka                  LPU0052C           26:45    3:32 
   10 Matoušová Kateřina          VRL9955B           27:50    4:37 
   11 Zlámalová Nikola            PHK9950C           29:07    5:54 
   12 Kubíčková  Jana             PHK9999C           29:36    6:23 
   13 Hápová  Petra               PHK0051C           30:29    7:16 
   14 Stará Tereza                VRL0051            33:51   10:38 
   15 Thýnová Nikola              SHK0051            36:04   12:51 
   16 Pilná Bára                  VRL0052            39:10   15:57 
   17 Štreglová Zuzka             VRL0251            60:46   37:33 

   ms Filipová Tereza             SRK                31:16         



D12D  (3)      2.1 km  50 m   7 K          

    1 Borovičková Valerie         ZAM0051C           25:41    0:00 
    2 Zenknerová Karolína         BRU0052C           40:12   14:31 

      Řádová Tereza               VRL                 disk         



D14C  (7)      3.4 km  95 m   10 K         

    1 Samková  Kateřina           PHK9752B           33:35    0:00 
    2 Kavalírová  Jůlie           PHK9753B           33:57    0:22 
    3 Šemberová Kristýna          STH9751C           34:51    1:16 
    4 Faltová Anna                SJC9851B           36:17    2:42 
    5 Sedláčková Tereza           LTU9852B           38:08    4:33 
    6 Langrová Anna               SHK9753            39:01    5:26 
    7 Vaňousová Martina           ASU                43:58   10:23 



D14D  (8)      2.7 km  75 m   11 K         

    1 Košťalková Julie            CHC9752C           37:20    0:00 
    2 Gažiová Romana              CET9851C           43:33    6:13 
    3 Tryznová Lucie              VRL9751            45:35    8:15 
    4 Gažiová Kristýna            CET9751C           47:03    9:43 
    5 Zirmová Karolína            VRL9752C           48:45   11:25 
    6 Vydrová Anna                PEN9850C           64:10   26:50 
    7 Kalousová Eliška            ASU                74:36   37:16 

      Kubečková  Veronika         PHK9853C            disk         



D16C  (11)     5.0 km  120 m   11 K        

    1 Hančová Petra               VRL9652A           42:43    0:00 
    2 Novotná  Klára              PHK9751B           42:57    0:14 
    3 Šádková Martina             PHK9653            43:35    0:52 
    4 Kulhavá Eliška              LPU9657A           47:01    4:18 
    5 Machačová  Michaela         PHK9656A           48:14    5:31 
    6 Koderičová Tereza           LTU9651B           52:00    9:17 
    7 Petrasová Zuzana            VAM9653A           55:33   12:50 
    8 Tauchmanová Karolína        STH9651B           55:49   13:06 
    9 Pacholíková Lucie           STH9552B           58:40   15:57 
   10 Šádková  Lucie              PHK9654C           61:31   18:48 
   11 Kadavá Denisa               STH9653C           75:18   32:35 



D16D  (4)      3.1 km  85 m   11 K         

    1 Koutná  Hana                PHK9651C           35:04    0:00 
    2 Šrenkelová Kateřina         LPU9554C           35:43    0:39 
    3 Šrenkelová Soňa             LPU9553C           41:43    6:39 
    4 Jágrová  Barbora            PHK9657C           49:44   14:40 



D18C  (3)      5.3 km  140 m   15 K        

    1 Myslivcová Pavla            SHK9352C           43:43    0:00 
    2 Ducháčková Kateřina         STH9356B           51:12    7:29 
    3 Palasová Pavlína            SJC9352B           56:25   12:42 



D21C  (31)     6.6 km  200 m   20 K        

    1 Novotná Tereza              PHK9255            47:12    0:00 
    2 Knapová Jana                LPU9053E           50:26    3:14 
    3 Škodová Petra               LPU8359R           50:51    3:39 
    4 Novotná  Petra              PHK6651C           52:28    5:16 
    5 Vítková  Lucie              PHK8055C           55:21    8:09 
    6 Malá Věra                   JIL7752R           56:12    9:00 
    7 Hrobařová Lenka             ASU7751C           57:04    9:52 
    8 Štěpánová Dita              DOB7956            57:40   10:28 
    9 Sůvová Barbora              LPU8751C           58:04   10:52 
   10 Ticháčková Magdalena        SJC7962C           58:14   11:02 
   11 Smutná Pavla                VAM8651C           59:03   11:51 
   12 Vandasová Markéta           VAM7250C           59:40   12:28 
   13 Tauchmanová Ivana           NPA7852            59:43   12:31 
   14 Toužilová Martina           SHK8051C           59:44   12:32 
   15 Samková  Renáta             PHK7456C           59:45   12:33 
   16 Ulahelová Jana              LTU8451            60:24   13:12 
   17 Smutná Jana                 VAM6251C           61:32   14:20 
   18 Záveská Anna                CET8851            62:35   15:23 
   19 Azebová  Nina               PHK8855C           63:39   16:27 
   20 Setínková Eva               DKP8759            63:55   16:43 
   21 Jebavá Lucie                VRL9254B           64:37   17:25 
   22 Bednářová Michaela          VAM8951C           64:39   17:27 
   23 Klíchová Jana               SSU8151C           64:57   17:45 
   24 Peterová Věra               DOB8751            65:01   17:49 
   25 Městková Lucie              TEP7850            67:19   20:07 
   26 Nádvorníková Tereza         LPU8953C           67:55   20:43 
   27 Kopecká Eliška              ASU9299C           71:39   24:27 
   28 Švíglerová Pavla            LPU7658C           72:04   24:52 
   29 Jarošová Klára              DCE7950            72:59   25:47 
   30 Sombotová Jana              LTU8651            73:37   26:25 
   31 Pilíková Veronika           CET8152C           86:15   39:03 



D21D  (35)     4.2 km  135 m   14 K        

    1 Fundová Eliška              SHK9351A           34:30    0:00 
    2 Dušátková  Lenka            PHK8557C           36:38    2:08 
    3 Justová  Hana               PHK8556C           37:57    3:27 
    4 Odvodyová Šárka             LPU8352C           39:02    4:32 
    5 Kubečková Zdena             PHK7551C           40:11    5:41 
    6 Vlčková Martina             TYN8352C           40:55    6:25 
    7 Kunartová  Lenka            PHK7852C           41:41    7:11 
    8 Hájková Ludmila             CET7554C           41:53    7:23 
    9 Hostinská Jana              VAM8451C           43:57    9:27 
   10 Kunhartová Kateřina         PHK8052C           45:58   11:28 
   11 Šponarová Lucie             ZAM9151C           46:14   11:44 
   12 Doležalová Marie            TYN8651C           46:23   11:53 
   13 Kodytková Iva               VAM7751C           46:27   11:57 
   14 Pavelková Kateřina          LPU8560C           47:33   13:03 
   15 Kašparová Evička            LPU7854            48:43   14:13 
   16 Holečková Zuzana            VAM7599C           48:51   14:21 
   17 Válková Marcela             ZAM9154C           48:59   14:29 
   18 Fialová Tereza              BRM8451C           50:08   15:38 
   19 Pěluchová Daniela           CHC8851C           50:23   15:53 
   20 Kubátová Dana               VRL6851C           51:04   16:34 
   21 Śkopová Jana                CET7551C           52:11   17:41 
   22 Gdovinová Zuzana            BRM8051C           52:28   17:58 
   23 Grunerová Martina           BRU9351C           52:39   18:09 
   24 Veverková Yveta             VAM6452            52:41   18:11 
   25 Kolářová Zuzana             BRU9452C           55:20   20:50 
   26 Koutná  Kateřina            PHK9351C           56:42   22:12 
   27 Karlíková Renata            ZAM7551C           56:49   22:19 
   28 Beňová Jana                 TYN8554C           57:05   22:35 
   29 Besedová Petra              CHT7654C           58:10   23:40 
   30 Hlaváčová Lucie             VRL7353            58:56   24:26 
   31 Veselková Jana              SHK8659            59:24   24:54 
   32 Poláková Lucie              VRL8254            60:19   25:49 
   33 Vrbatová Petra              HOS8551C           68:11   33:41 
   34 Vlčková Petra               TYN8552C           69:01   34:31 

      Šafářová Renata             ALB8650             disk         



D35C  (18)     6.2 km  180 m   17 K        

    1 Kopecká  Marcela            PHK6852C           51:36    0:00 
    2 Škorpilová Jana             SJC7451C           55:48    4:12 
    3 Kaplanová Iva               LPU6859C           62:24   10:48 
    4 Růžičková  Kamila           PHK7153C           62:53   11:17 
    5 Rykalová Jitka              VAM7251C           63:00   11:24 
    6 Műllerová Zorka             SHK6751C           65:22   13:46 
    7 Zuzánková Růžena            TJN6051            66:12   14:36 
    8 Čermáková Renata            LPU6553C           66:25   14:49 
    9 Štreglová Andrea            VRL7552            68:56   17:20 
   10 Chmelařová Marie            SHK6352C           69:10   17:34 
   11 Procházková Alexandra       LPU7051C           71:33   19:57 
   12 Kroniková Jana              SHK7350            72:10   20:34 
   13 Kalenská Kateřina           STH7351C           73:13   21:37 
   14 Panchártková  Jitka         PHK5951C           74:46   23:10 
   15 Mutinská Zdeňka             HVC6453C           76:22   24:46 
   16 Demlová Jitka               LPU6955C           76:57   25:21 

      Švadlenová Ivana            CHC7151C            disk         
      Klapalová Jana              VAM6451C            disk         



D35D  (36)     4.8 km  120 m   14 K        

    1 Myslivcová Lenka            SHK7051C           48:26    0:00 
    2 Koblicová Milena            VAM7651C           53:03    4:37 
    3 Azebová  Martina            PHK6757C           53:47    5:21 
    4 Maňáková  Silvie            PHK7151C           59:57   11:31 
    5 Pilná Libuše                VRL7153            60:18   11:52 
    6 Hančová Alice               VRL7052C           60:50   12:24 
    7 Koutná  Alena               PHK7052C           61:39   13:13 
    8 Kobližková Hana             ZAM5851C           61:50   13:24 
    9 Petrželová Alena            LTU6351            62:19   13:53 
   10 Vlachová Hana               VRL6251C           62:27   14:01 
   11 Háková Eva                  NPA6951C           63:06   14:40 
   12 Justová  Jana               PHK6153C           63:12   14:46 
   13 Jelínková Marta             CHC6751C           63:20   14:54 
   14 Cabalková Ivana             ZAM6351C           63:44   15:18 
   15 Tužilová Štěpánka           LPU7052C           64:15   15:49 
   16 Fundová Hana                SHK6752C           64:18   15:52 
   17 Frömmelová Dana             BRU7251C           64:29   16:03 
   18 Kavalírová  Kateřina        PHK6756C           64:53   16:27 
   18 Chládková Eva               ZAM7051C           64:53   16:27 
   20 Tomášová Petra              CHC7351C           65:13   16:47 
   21 Semrádová Jitka             CHC6651C           66:50   18:24 
   22 Langrová Monika             SHK7251C           67:00   18:34 
   23 Hlaváčková  Renata          PHK7060C           68:17   19:51 
   24 Rusinová Alena              BRU7152C           68:52   20:26 
   24 Šišmová Hana                TYN6852C           68:52   20:26 
   26 Kamenická Lenka             PHK6051            68:54   20:28 
   27 Šklíbová Jana               SRK7651            70:48   22:22 
   28 Lamichová  Iva              PHK6353C           75:04   26:38 
   29 Nešťáková Jana              KUN6851            77:53   29:27 
   30 Junková Petra               STH7451C           78:24   29:58 
   31 Bendáková Jitka             LTU6951            83:34   35:08 
   32 Kašparová Eva               TYN7452C           83:42   35:16 
   33 Kolářová Andrea             BRU7151C           92:19   43:53 
   34 Krunková Bohuslava          SNA7053C           96:34   48:08 
   35 Doležalová Ivana            TYN6451C           98:10   49:44 

      Weberová Zuzana             PHK6961             disk         



D45C  (18)     4.6 km  130 m   15 K        

    1 Běhounová  Jiřina           PHK5651C           43:47    0:00 
    2 Rybářová  Lenka             PHK5551C           43:50    0:03 
    3 Víchová Ladislava           LPU5851C           45:30    1:43 
    4 Jiranová  Alena             PHK5351C           49:27    5:40 
    5 Zalabová Martina            SJC6657C           49:51    6:04 
    6 Mádlová Iva                 SHK6351C           51:44    7:57 
    7 Novotná Iva                 SHK6151C           51:46    7:59 
    8 Zlesáková Vlasta            JIL5362C           54:35   10:48 
    9 Nýdrlová Eva                VRL5451C           55:16   11:29 
   10 Dočkalová Jiřina            LPU5654C           56:43   12:56 
   11 Kubíčková  Marcela          PHK6251C           57:14   13:27 
   12 Hausvaterová Marcela        SHK6152C           58:03   14:16 
   13 Hušková Eva                 NPA5754C           58:40   14:53 
   14 Langrová Eva                SNA5351C           61:17   17:30 
   15 Bláhová Luba                SHK5852C           61:52   18:05 
   16 Sombotová Alena             LTU6151            63:34   19:47 
   17 Tichá Jiřina                DOB6050            76:30   32:43 
   18 Šabatková Zdena             SHK5652C           77:35   33:48 



D45D  (21)     4.0 km  110 m   13 K        

    1 Hepnerová Dagmar            SHK5451C           46:16    0:00 
    2 Bienová Věra                SJC5752C           49:27    3:11 
    3 Vlčková Pavla               TYN6351C           50:12    3:56 
    4 Thýnová Ivana               SHK6651            50:40    4:24 
    5 Egrtová Jitka               SHK6354C           51:15    4:59 
    6 Kalousová Dana              ZAM5951C           51:57    5:41 
    7 Stulíková Zuzana            SHK5751C           52:34    6:18 
    8 Kološová Jana               LPU6653C           53:42    7:26 
    9 Nožková Dagmar              ZAM6251C           53:52    7:36 
   10 Lennerová Eva               LPU5653C           55:52    9:36 
   11 Svobodová Eva               SHK5853C           56:25   10:09 
   12 Balcarová  Eva              PHK5952C           56:37   10:21 
   13 Šlechtová Marie             SHK5251C           56:58   10:42 
   14 Vychodilová Jiřina          SHK5951C           57:30   11:14 
   15 Gazdačková Jana             SHK5851C           58:49   12:33 
   16 Kábrtová Iva                PEN6350C           58:56   12:40 
   17 Suchanová Lenka             VAM5851C           62:25   16:09 
   18 Mikysková Hana              SNA5651C           62:40   16:24 
   19 Vondráčková Zdeňka          SNA6251C           64:29   18:13 
   20 Lulayová Věra               LPU5651C           72:51   26:35 
   21 Nováková Miloslava          ZAM6051C           82:48   36:32 



D55C  (8)      3.6 km  105 m   13 K        

    1 Klimplová Alena             LPU5551C           41:26    0:00 
    2 Kalibánová Jiřina           NPA5351C           44:27    3:01 
    3 Kubíková Květa              LPU4752C           47:17    5:51 
    4 Martincová Helena           ZAM5051C           49:40    8:14 
    5 Fejlková Alice              SHK5351C           52:21   10:55 
    6 Kutáčková Stanislava        LTU4751            53:37   12:11 
    7 Knoblochová Věra            VRL4851C           54:24   12:58 
    8 Štěrbová Lenka              LPU5451C           73:23   31:57 



D65C  (2)      2.5 km  60 m   9 K          

    1 Novotná  Marie              PHK3951C           30:23    0:00 
    2 Lhotská Hana                ZAM4651C           44:10   13:47 



H10C  (13)     2.2 km  60 m   7 K          

    1 Švadlena Michal             CHC0101C           19:26    0:00 
    2 Kolář Adam                  BRU0104C           24:59    5:33 
    3 Jakeš Josef                 TYN0101C           26:48    7:22 
    4 Paleček Ondřej              SRK0103            28:29    9:03 
    5 Flegr Martin                SRK0300            29:45   10:19 
    6 Břeň Daniel                 SJC0102C           29:48   10:22 
    7 Zalaba Tomáš                SJC0101C           30:27   11:01 
    8 Růžička Radek               LPU0201C           36:38   17:12 
    9 Šabata Radek                SRK0202            36:58   17:32 
   10 Kolář Jan                   BRU0101C           45:11   25:45 
   11 Langr Jan                   SHK0101            46:40   27:14 
   12 Školník Eduard              BRU0103C           49:17   29:51 
   13 Locker Daniel               SRK0200            50:52   31:26 



H10N  (8)      2.2 km  65 m   7 K          

    1 Bláha Marek                 PHK0102C           23:47    0:00 
    2 Urban Dominik               STH0204C           25:27    1:40 
    3 Tichý Radomír               NER                33:17    9:30 
    4 Manda Jakub                 LPU0202C           33:58   10:11 
    5 Rusin Vojtěch               BRU0301C           36:25   12:38 
    6 Adamovský Michal            NER                40:25   16:38 
    7 Doskočil Vilém              SJC0107C           63:41   39:54 

      Rusz Rostislav              KUN0101C            disk         



H12C  (18)     2.8 km  70 m   9 K          

    1 Křivda Tomáš                CHC9901B           19:49    0:00 
    2 Metelka  Ondřej             PHK0101C           25:27    5:38 
    3 Roudný Martin               LPU0002B           25:38    5:49 
    4 Ryba David                  SHK9902B           26:38    6:49 
    5 Mašata  Metoděj             PHK9905C           28:00    8:11 
    6 Karásek Matěj               SJC0001C           28:56    9:07 
    7 Lisý Jakub                  PHK9906C           29:25    9:36 
    8 Macko Lukáš                 SJC9901B           30:44   10:55 
    9 Kubát Tomáš                 VRL0001            31:52   12:03 
   10 Roudný Václav               LPU0001C           35:09   15:20 
   11 Burda Jan                   LPU9907C           36:02   16:13 
   12 Kulhavý Tadeáš              LPU0005C           38:00   18:11 
   13 Hůlek  Matěj                PHK9904C           39:06   19:17 
   14 Konvalinka Jindřich         LPU0004C           40:25   20:36 
   15 Kudera Tomáš                SHK9901            40:49   21:00 
   16 Volák Ondřej                BRU0006C           43:20   23:31 
   17 Dudášek Ondřej              DOB0000            57:51   38:02 
   18 Samek  Tomáš                PHK0001C           67:29   47:40 



H12D  (7)      2.2 km  55 m   7 K          

    1 Jelínek Tomáš               CHC9903C           21:10    0:00 
    2 Skalický Johan              ASU9948C           24:15    3:05 
    3 Tryzna Matěj                VRL0004            26:25    5:15 
    4 Kašpar Jan                  TYN9801C           26:46    5:36 
    5 Stráník David               CHC9904C           27:14    6:04 
    6 Pučan Martin                LPU9908C           32:03   10:53 
    7 Žák Michal                  LPU0003            39:51   18:41 



H14C  (16)     3.9 km  105 m   11 K        

    1 Růžička Adam                PHK9704B           27:21    0:00 
    2 Netuka Vojtěch              SHK9701A           27:43    0:22 
    3 Novotný Vojtěch             LPU9702B           28:15    0:54 
    4 Zikmund Zdeněk              SJC9703A           30:15    2:54 
    5 Semrád Ladislav             CHC9701B           31:19    3:58 
    6 Gebrt Jan                   SHK9801B           33:04    5:43 
    7 Starý Ondra                 VRL9802B           33:31    6:10 
    8 Vyskočil Štěpán             VAM9701B           33:51    6:30 
    9 Doležal Vít                 SJC9802B           36:31    9:10 
   10 Bezdíček Kryštof            LPU9706C           37:21   10:00 
   11 Maňák  Michal               PHK9801B           39:28   12:07 
   12 Řehák Tomáš                 SJC9701B           39:56   12:35 
   13 Horák Vojtěch               LPU9708C           44:03   16:42 
   14 Žák Jan                     LPU9802B           46:40   19:19 
   15 Kalenský Aleš               STH9801B           48:42   21:21 
   16 Borský Matěj                LPU9807C           49:27   22:06 



H14D  (15)     3.4 km  90 m   10 K         

    1 Vídeňský Jakub              VAM9801C           32:41    0:00 
    2 Sedláček Daniel             LTU9701            34:38    1:57 
    3 Břeň Lukáš                  SJC9805B           35:18    2:37 
    4 Paukert Lukáš               ASU9846C           35:28    2:47 
    5 Valeš Martin                VAM9703C           36:40    3:59 
    6 Lauterbach David            ZAM9801C           40:19    7:38 
    7 Peška Miroslav              BRU9802C           44:17   11:36 
    8 Frömmel Martin              BRU9801C           44:21   11:40 
    9 Klůz Vojtěch                STH9702C           45:16   12:35 
   10 Trávníček Tomáš             LPU9809C           46:50   14:09 
   11 Míča Tomáš                  LPU9707C           47:32   14:51 
   12 Cukor Martin                ZAM9701C           48:37   15:56 
   13 Rusz Vratislav              KUN9801C           52:34   19:53 
   14 Háp  Ondřej                 PHK9702C           64:43   32:02 

      Faltejsek Jan               PHK9802C            disk         



H16C  (14)     6.8 km  155 m   21 K        

    1 Mlateček Jiří               TYN9501C           53:56    0:00 
    2 Horáček  Petr               PHK9602B           57:29    3:33 
    3 Lesák Jakub                 ZAM9603A           59:45    5:49 
    4 Pancíř Jan                  SHK9602C           63:39    9:43 
    5 Kopecký Miloš               KUN9501C           65:24   11:28 
    6 Rykala Filip                VAM9601B           67:37   13:41 
    7 Trejbal Václav              SHK9604C           68:44   14:48 
    8 Dušek Martin                ZAM9602C           69:30   15:34 
    9 Tužil Ondřej                LPU9601B           71:36   17:40 
    9 Zlámal David                PHK9600C           71:36   17:40 
   11 Růžička Karel               PHK9502C           74:49   20:53 
   12 Taclík Milan                LTU9601B           75:10   21:14 
   13 Jurica Jan                  LPU9611C           80:56   27:00 
   14 Jezdinský Petr              STH9602C           88:36   34:40 



H16D  (6)      3.9 km  115 m   11 K        

    1 Procházka Lukáš             ASU9648C           36:32    0:00 
    2 Holubář Bartoloměj          ASU9646C           39:22    2:50 
    3 Havránek Tomáš              ASU9649C           48:23   11:51 
    4 Peška Jaroslav              BRU9603C           48:49   12:17 
    5 Kašpar Michal               TYN9502C           52:04   15:32 

      Kalous Jakub                LPU9640C            disk         



H18C  (11)     8.1 km  160 m   18 K        

    1 Dvořáček Radek              VAM9401A           63:37    0:00 
    2 Smutný Šimon                VAM9301B           63:55    0:18 
    3 Maňák Matěj                 PHK9302            64:13    0:36 
    4 Šmejc Jakub                 SJC9401B           65:54    2:17 
    5 Jakeš Vojtěch               TYN9301B           67:33    3:56 
    6 Sháněl Jan                  CHC9402C           69:46    6:09 
    7 Hanuš Pavel                 CHC9302C           70:42    7:05 
    8 Zelinka Jan                 LPU9405C           75:29   11:52 
    9 Divecký František           SHK9301C           86:46   23:09 
   10 Jirges Radek                ASU9448C          103:56   40:19 

      Kamenický  Ondřej           PHK9401A            disk         



H21A  (3)      13.1 km  280 m   29 K       

    1 Král Václav                 SSU8243R           82:16    0:00 
    2 Komanec Václav              SHK8406R           85:25    3:09 
    3 Mašata  Roman               PHK7107C           97:53   15:37 



H21C  (40)     10.8 km  275 m   28 K       

    1 Polák Vlastimil             VRL7702C           65:39    0:00 
    2 Macek Martin                SNA7106C           70:19    4:40 
    3 Balcar  Aleš                PHK8602C           71:28    5:49 
    4 Samek  Petr                 PHK7302C           71:37    5:58 
    5 Veverka Tomáš               VAM8401C           72:37    6:58 
    6 Klapal Jan                  LPU9006R           72:58    7:19 
    7 Novotný Jan                 LPU9201B           73:27    7:48 
    8 Pátek Michal                CHC8603            74:00    8:21 
    9 Kolek Petr                  DOB7501            74:45    9:06 
   10 Koblic Jan                  VAM7601C           75:24    9:45 
   11 Štregl Petr                 VRL7303            76:26   10:47 
   12 Vávra Jaroslav              LPU7308C           77:08   11:29 
   13 Kaplan Jan                  LPU6401C           77:23   11:44 
   14 Nehasil David               BOR7713C           77:57   12:18 
   15 Krčál Jaroslav              LPU8407            77:58   12:19 
   16 Klícha Martin               VAM8811C           78:06   12:27 
   17 Zikmund Zdeněk              NPA6705            78:08   12:29 
   18 Doucha Jiří                 SNA7105C           78:14   12:35 
   19 Havlíček Lukáš              JIL9003C           79:07   13:28 
   20 Čáp Ondřej                  DOB7405            79:17   13:38 
   21 Chmelař Tomáš               SHK8501C           79:59   14:20 
   22 Junek Petr                  STH7801C           80:24   14:45 
   23 Fejk Zbyněk                 SJC7501C           82:53   17:14 
   24 Kraus Petr                  SJC7303C           83:46   18:07 
   25 Hladký Viktor               VAM8201C           85:02   19:23 
   26 Smitka Jan                  SHK9204A           85:20   19:41 
   27 Kunart  Tomáš               PHK7205C           90:58   25:19 
   28 Zlámal Aleš                 LTU8701            92:45   27:06 
   29 Muller Tomáš                VAM8449C           93:29   27:50 
   30 Šabatka Jan                 SHK9001C           95:18   29:39 
   31 Komárek Arnošt              TJH7701C           96:06   30:27 
   32 Vrbata Alan                 HOS7801C           98:14   32:35 
   33 Kroupa Jan                  LPU8807C          103:30   37:51 
   34 Kudera Daniel               SHK9208A          108:49   43:10 
   35 Lux Filip                   KUN9102C          110:57   45:18 
   36 Lžíčař Martin               DOB8803           124:50   59:11 
   37 Pop Lukáš                   LCE8200C          125:36   59:57 
   38 Kolář Radek                 BRU6901C          130:07   64:28 
   39 Kliegr Tomáš                NER               140:37   74:58 

      Azeb Karim                  PHK9110             disk         



H21D  (18)     8.1 km  190 m   21 K        

    1 Koťátko Zdeněk              SJC7701C           58:05    0:00 
    2 Kovařík  Radovan            PHK8503C           59:21    1:16 
    3 Burdych Tomáš               BRM8201C           64:46    6:41 
    4 Fridrich Petr               LPU7303C           65:35    7:30 
    5 Drhlík Petr                 VAM8301C           67:25    9:20 
    6 Šabatka Petr                LPU8106C           67:27    9:22 
    7 Vařeka Martin               ZAM9101C           70:27   12:22 
    8 Sýkora Bohumil              CHC8601C           74:32   16:27 
    9 Mikulecký  Jan              PHK9202B           75:05   17:00 
   10 Zaydlar Tomáš               ABR8601C           77:01   18:56 
   11 Adamec Marek                CHC8903            79:00   20:55 
   12 Zitka Adam                  LPU8402C           80:11   22:06 
   13 Procházka Martin            LTU8101            83:01   24:56 
   14 Sokol Milan                 BRM7201C           83:31   25:26 
   15 Dytrych Martin              NPA8501C           85:15   27:10 
   16 Pilát Pavel                 NER                86:27   28:22 
   17 Král Jiří                   VAM7701           108:28   50:23 

   ms Peremský Zdeněk             SRK8903            27:02         



H35C  (16)     8.3 km  200 m   21 K        

    1 Zuzánek Zdeněk              TJN5901            54:58    0:00 
    2 Netopil Libor               VAM7401C           57:26    2:28 
    3 Švadlena Pavel              CHC7502C           57:43    2:45 
    4 Novotný Milan               PHK6502            59:44    4:46 
    5 Svoboda Ondřej              SHK7605C           61:13    6:15 
    6 Toužil Karel                SHK7602C           61:23    6:25 
    7 Vandas Luděk                VAM6601C           62:33    7:35 
    8 Killar Marek                LTU6801            63:25    8:27 
    9 Hausvater Karel             SHK5801C           65:43   10:45 
   10 Chmelař Pavel               SHK6402C           67:33   12:35 
   11 Mutinský Viktor             HVC6503C           71:49   16:51 
   12 Choutka Jaroslav            SOB6301C           76:56   21:58 
   13 Mlateček Jiří               TYN6701C           89:06   34:08 
   14 Müller Robert               SHK6901            96:32   41:34 
   15 Levý Tomáš                  ZAM6801C          100:45   45:47 

      Myslivec Tomáš              SHK7002             disk         



H35D  (39)     6.2 km  175 m   21 K        

    1 Háp  Pavel                  PHK7101C           52:45    0:00 
    2 Netuka Jan                  SHK7001C           52:48    0:03 
    3 Langr Jan                   SHK6701C           53:18    0:33 
    4 Cinkan Zdeněk               LPU6201C           55:26    2:41 
    5 Křivda Ivan                 CHC6701C           58:19    5:34 
    6 Šklíba Jan                  SRK7501            63:31   10:46 
    7 Funda Michal                SHK6403C           64:04   11:19 
    8 Hanuš Karel                 HOS6701C           64:15   11:30 
    9 Kolář Zdeněk                BRU7101C           64:55   12:10 
   10 Vaňous Jan                  ASU                64:57   12:12 
   11 Rusin Jan                   BRU7601C           65:13   12:28 
   12 Svoboda Miloslav            SHK5901C           65:36   12:51 
   13 Faltejsek Pavel             PHK7003C           66:14   13:29 
   14 Volák Pavel                 BRU7001C           67:11   14:26 
   15 Štěpán Petr                 LDC7301C           67:24   14:39 
   16 Novotný Pavel               SHK6104C           67:54   15:09 
   17 Vízek Luděk                 SHK6001C           68:04   15:19 
   18 Horčičák Milan              VAM7602C           68:32   15:47 
   19 Filip Aleš                  SHK5501C           68:35   15:50 
   20 Kohout Josef                SHK6902            70:15   17:30 
   21 Metelka Pavel               PHK6800C           70:22   17:37 
   22 Bříza Daniel                ZAM                70:52   18:07 
   23 Justa  Jaromír              PHK6101C           73:29   20:44 
   24 Koutný  Pavel               PHK7108C           74:40   21:55 
   25 Rusz Roman                  KUN7201C           75:42   22:57 
   26 Imlauf Martin               SNA6301C           76:09   23:24 
   27 Frömmel Miroslav            BRU6902C           76:16   23:31 
   28 Šišma Pavel                 TYN6901C           78:04   25:19 
   29 Vychodil Tomáš              SHK6301C           78:31   25:46 
   30 Krejčí Jaroslav             LTU5801            80:00   27:15 
   31 Tryzna Pavel                VRL6801C           82:53   30:08 
   32 Kašpar Václav               TYN7001C           85:24   32:39 
   33 Procházka Pavel             ASU6949C           86:24   33:39 
   34 Růžička  Ivan               PHK6702C           87:11   34:26 
   35 Dudášek Karel               DOB7001            89:22   36:37 
   36 Lux Zdeněk                  KUN6201C           92:12   39:27 
   37 Vojtěch Libor               HOR7303C           93:00   40:15 
   38 Ondruš Martin               SRK6901C           96:27   43:42 
   39 Křivda Luděk                CHC6902C          102:29   49:44 



H45C  (31)     6.6 km  175 m   23 K        

    1 Kalibán Pavel               SNA5649C           50:12    0:00 
    2 Škorpil Martin              NER                51:33    1:21 
    3 Vávra Martin                HOR6302C           52:15    2:03 
    4 Kamenický  Jan              PHK6601C           52:42    2:30 
    5 Kavalír  Karel              PHK6503C           53:17    3:05 
    6 Havlíček Libor              JIL6103C           54:45    4:33 
    6 Kalibán Jaroslav            NPA5101C           54:45    4:33 
    8 Jakeš Josef                 TYN6501C           54:58    4:46 
    9 Kotlář Vladimír             VAM5401C           55:05    4:53 
   10 Petržela Pavel              LTU6301            58:14    8:02 
   11 Dušátko  Petr               PHK5702C           58:26    8:14 
   12 Sombota Jiří                LTU5901            59:07    8:55 
   13 Trejtnar Pavel              KUN5801C           59:11    8:59 
   14 Erlebach Josef              JIL5201C           59:25    9:13 
   15 Roudný Václav               LPU6102C           59:32    9:20 
   16 Běhoun  Pavel               PHK5701C           59:59    9:47 
   17 Gazdačko Milan              SHK5702C           60:27   10:15 
   18 Jelínek Roman               CHC6301C           61:06   10:54 
   19 Půlpán Roman                CHC6501C           62:48   12:36 
   19 Kula Jiří                   VAM6102C           62:48   12:36 
   21 Novotný Miroslav            LPU5905C           65:05   14:53 
   22 Broulík Miloš               PPU6001C           66:19   16:07 
   23 Malý Evžen                  JIL6102C           66:27   16:15 
   24 Knap Jan                    LPU5101C           66:37   16:25 
   25 Hlaváček  Lubomír           PHK6401C           66:41   16:29 
   26 Kynčl Stanislav             JIL5401C           69:53   19:41 
   27 Hostaš Zdeněk               VAM6403C           70:25   20:13 
   28 Starý Pavel                 VRL6301            70:33   20:21 
   29 Zalaba Jindřich             SJC6603C           71:03   20:51 
   30 Jirásek Stanislav           NER                78:22   28:10 
   31 Hostinský Jiří              LPU5501C           95:23   45:11 



H45D  (29)     5.3 km  150 m   14 K        

    1 Kološ Oldřich               LPU6003C           46:26    0:00 
    2 Rykala Karel                VAM6401C           49:07    2:41 
    3 Vykysalý  Miroslav          PHK5902C           49:53    3:27 
    4 Zákravský Zdeněk            SNA5702C           50:02    3:36 
    5 Vydra Pavel                 PEN6200C           51:33    5:07 
    6 Čivrný Pavel                LPU6306C           52:16    5:50 
    7 Lulay Miloš                 LPU5502C           52:19    5:53 
    8 Melichar Igor               PHK6504C           54:07    7:41 
    9 Andrš Milan                 ZAM5801C           55:40    9:14 
   10 Divecký Josef               SHK6102C           55:50    9:24 
   11 Řehák Pavel                 SJC6001C           55:59    9:33 
   12 Chalupa Oldřich             LPU5301C           57:31   11:05 
   13 Nádvorník Pavel             LPU5802C           57:45   11:19 
   14 Langr Stanislav             SNA5403C           58:15   11:49 
   15 Kroupa Jan                  LPU5503C           60:53   14:27 
   16 Balcar  Aleš                PHK5703C           62:02   15:36 
   17 Sáňka Bedřich               LPU5102C           63:13   16:47 
   18 Malec Jaromír               TYN5604C           64:40   18:14 
   19 Černý Petr                  ALB6000            65:31   19:05 
   20 Sůva Petr                   LPU5409C           66:15   19:49 
   21 Ježek Jiří                  PHK6201C           67:33   21:07 
   22 Sajbrt  Václav              PHK5402C           68:08   21:42 
   23 Souček  Pavel               PHK5503C           69:52   23:26 
   24 Kondělka Petr               HOS5401C           70:37   24:11 
   25 Semrád Pavel                CHC6602C           72:21   25:55 
   26 Hnyk Petr                   SNA5701C           73:39   27:13 
   27 Falta Jiří                  HOS6201C           73:47   27:21 
   28 Šabatka Petr                SHK5703C           76:43   30:17 
   29 Cink Lubomír                CET5901            97:34   51:08 



H55C  (17)     6.2 km  175 m   18 K        

    1 Švadlena Jiří               CHC4601C           50:43    0:00 
    2 Vondrouš  Jaroslav          PHK5201C           52:32    1:49 
    3 Farář Václav                LPU5201C           54:46    4:03 
    4 Jaroš Vladimír              DCE5400C           55:27    4:44 
    5 Čípa Jiří                   CET5002C           57:00    6:17 
    6 Tichý Boris                 DOB5500            57:58    7:15 
    7 Farář Jaroslav              VRL5002C           60:38    9:55 
    8 Knobloch Jindřich           VRL4901C           61:10   10:27 
    9 Novák Karel                 NPA5001C           67:16   16:33 
   10 Třasák Milan                LPU5206C           69:09   18:26 
   11 Rejmont Milan               LTU4801            70:53   20:10 
   12 Junek Petr                  STH5501C           72:48   22:05 
   13 Štregl Tomáš                VRL5001            73:44   23:01 
   14 Mrštík Václav               LPU5002C           74:36   23:53 
   15 Tůma Miloš                  DOB5600            74:50   24:07 
   16 Kalous Jaroslav             ZAM5501C           77:22   26:39 
   17 Vlček Josef                 TYN5602C           82:31   31:48 



H55D  (14)     5.0 km  125 m   14 K        

    1 Tobiška Václav              ZAM4401C           52:04    0:00 
    2 Fridrich Jaroslav           LPU4501C           54:08    2:04 
    3 Havlík Ivan                 CHC4602C           57:38    5:34 
    4 Klimpl Petr                 LPU5401C           58:03    5:59 
    5 Šponar Josef                ZAM4701C           60:48    8:44 
    6 Zlesák Zdeněk               JIL4701C           65:55   13:51 
    7 Fejlek Vojtěch              SHK5202C           66:23   14:19 
    8 Procházka Jiří              LTU4802            69:30   17:26 
    9 Novotný  František          PHK4801C           70:07   18:03 
   10 Springer  Michal            PHK4601C           71:27   19:23 
   11 Čepelka Petr                LPU4701C           86:04   34:00 
   12 Malátek Jaroslav            VAM4801C           86:38   34:34 
   13 Vávra Jaroslav              LPU4601C           90:18   38:14 

      Stárek Jiří                 SRK5002             disk         



H65C  (9)      2.8 km  60 m   13 K         

    1 Zemánek Bohumil             VRL3601C           40:26    0:00 
    2 Havlík Jaroslav             SJC3601C           41:27    1:01 
    3 Sokolář Zdeněk              SNA4501            43:15    2:49 
    4 Mikulecký  Jan              PHK3801C           48:32    8:06 
    5 Weber  Petr                 PHK3901C           49:41    9:15 
    6 Novotný  Petr               PHK3802C           50:28   10:02 
    7 Máslo Miroslav              SHK4001C           50:45   10:19 
    8 Koudelka Karel              LPU4001C           52:00   11:34 
    9 Vykysalý  František         PHK3002C           54:20   13:54 



H65D  (2)      2.5 km  55 m   9 K          

    1 Jakubec Jaroslav            KUN4201            37:07    0:00 
    2 Komanec Václav              SHK3501C           44:00    6:53 



HDR  (53)      2.3 km  65 m   7 K          

    1 Holubářová Viktorka         NER                31:03    0:00 
    2 Koblic Jan                  VAM0401C           32:33    1:30 
    3 Doucha Martin               SNA0501C           33:26    2:23 
    4 Vydrová Zuzana              PEN0250C           34:02    2:59 
    5 Paleček Zdeněk              SRK                34:37    3:34 
    6 Zeman Ladislav              VAM0202C           36:36    5:33 
    7 Háp Matěj                   PHKC               36:39    5:36 
    8 Tichý Lubomír               NER                37:14    6:11 
    9 Černá Pavla                 ALB0351            37:48    6:45 
   10 Černý Petr                  ALB0200            38:04    7:01 
   11 Koláčný Jan                 NER                39:17    8:14 
   12 Tomášová Adéla              CHC0351            42:51   11:48 
   13 Šišma Vojta                 TYN0201C           43:14   12:11 
   14 Krpatová Zuzana             LPU7558C           44:45   13:42 
   15 Sršňová Natálie             VAM0799C           45:57   14:54 
   16 Roháč Martin                NER                46:21   15:18 
   17 Nyč David                   VRL                49:05   18:02 
   18 Hrnčířová Ivana             STH0351C           49:45   18:42 
   19 Kovář Lukáš                 CET0102C           52:58   21:55 
   20 Weber Adam                  PHK                53:00   21:57 
   21 Roháč Michal                NER                53:16   22:13 
   22 Lihařík Jaroslav            VAM0101C           53:54   22:51 
   23 Pompach Lukáš               PHK                55:07   24:04 
   24 Šlingr Michal               NER                55:10   24:07 
   25 Adamovská Kateřina          NER                56:37   25:34 
   26 Mandová Alexandra           LPU0452C           57:58   26:55 
   27 Zenknerová Olga             BRU0351C           60:21   29:18 
   28 Školníková Karla            BRU0551C           61:19   30:16 
   29 Kočová Anna+Kočí Matěj      NER                61:30   30:27 
   30 Hák Petr                    NPA0301C           61:41   30:38 
   31 Šolcová Hana                LPU7954C           62:25   31:22 
   32 Tomášová Magdalena          CHC0651            63:09   32:06 
   33 Háková Valentýna            NPA                63:32   32:29 
   34 Pavelec Michal              NPA0801C           63:42   32:39 
   35 Zitková Andrea              LPU0751C           64:07   33:04 
   36 Vondřejcová Lucie           DOB                65:18   34:15 
   37 Španiel Jan                 LPU0303C           66:29   35:26 
   38 Voláková Viktorie           BRU0651C           66:42   35:39 
   39 Horčičák  Radek             VAM0606C           69:36   38:33 
   40 Pavelec Matěj               NPA0501C           69:38   38:35 
   41 Kopecká Martina             PHKC               71:48   40:45 
   42 Tučka Adam                  SHK                74:03   43:00 
   43 Komárková Zbyňka            TJH0751C           77:11   46:08 
   44 Švíglerová Kateřina         LPU0752            77:16   46:13 
   45 Frosch Vítek                LPU0801            77:24   46:21 
   46 Besedová Katka              CHT0351C           79:01   47:58 
   47 Pinkas Přemysl              ner                85:21   54:18 
   48 Pinkasová Šárka             ner                85:48   54:45 
   49 Jiranová Tereza             PHKC               92:15   61:12 
   50 Hájek Dominik               CET               100:07   69:04 

      Komárková Jindra            TJH0451C            disk         
      Sedláček Vojtěch            NER                 disk         
      Junek Matouš                STH0801             disk         



P  (23)        3.1 km  85 m   11 K         

    1 Chládková Simona            LPU                30:40    0:00 
    2 Pompoš Martin               NER                38:35    7:55 
    3 Jirásek Martin              NER                40:15    9:35 
    4 Hůlek Tomáš                 NER                40:41   10:01 
    5 Kulová Jana                 VAM6551C           45:04   14:24 
    6 Stulík Jiří                 SHK                45:05   14:25 
    7 Tichý Radomír               NER                47:18   16:38 
    8 Borovička Tomáš             ZAM7001C           53:51   23:11 
    9 Kolářová Renata             BRU7451C           55:05   24:25 
   10 Douchová Jaroslava          SNA7155            55:36   24:56 
   11 Peška Robert                BRU6700C           56:28   25:48 
   12 Hlavsa Jakub                ZAM                59:15   28:35 
   13 Brožová Eliška              NER                59:30   28:50 
   14 Gruner Jiří                 BRU7201C           61:19   30:39 
   15 Stará Petra                 VRL                61:47   31:07 
   16 Grunerová Jana              BRU9551C           62:44   32:04 
   17 Kolářová Tereza             BRU9752C           66:38   35:58 
   18 Zenknerová Jana             BRU7253C           69:24   38:44 
   19 Zelený Martin               NER                83:04   52:24 

      Pešková Eva                 BRU6852             disk         
      Frömmelová Tereza           BRU9652C            disk         
      Matoušová Petra             VRL                 disk         
      Pfaiferová Blanka           NER                 disk         



Partneři závodu

Copyright © 2011 SOOB Spartak Rychnov n. Kn.