5. KOLO VÝCHODOČESKÉHO POHÁRU
26. dubna 2014, Slatina nad Zdobnicí, SOOB Spartak Rychnov n. Kn.
Celkové výsledky | Výsledky s mezičasy
-------------------------------------------------------------
5. kolo Východočeského poháru SRK 26.4.2014
Výsledky
-------------------------------------------------------------

místo   StČí Jméno                     Id databá      Čas   Ztráta 

D10C  (9)               ,3 km  35 m  8 K 

    1      8 Metelková Michaela        PHK0550      19:43     0:00 
    2      6 Čapková Anna              PHK0451      21:42    +1:59 
    3      2 Chvátilová Johana         PHK0450      25:09    +5:26 
    4      4 Neumannová Alžběta        PHK0650      26:46    +7:03 
    5      9 Knobová Agáta             VRL0453      30:22   +10:39 
    6      3 Holubářová Viktorie       KUO0599      30:32   +10:49 
    7      7 Moskvová Agáta            ZLH0550      32:57   +13:14 
    8      1 Trlidová Agáta            LPU0554      34:37   +14:54 
    9      5 Kroniková Sylvie          SHK0450      37:44   +18:01 



D10N  (10)              ,9 km  35 m  6 K 

    1     22 Kopecká Martina           PHK0555      24:36     0:00 
    2     18 Školníková Karla          BRU0551      25:45    +1:09 
    3     25 Suková Majka              LTU0450      27:02    +2:26 
    4     16 Mitkovová Jindřiška       LTU0550      29:41    +5:05 
    5     17 Mrskočová Markéta         LPU0553      29:59    +5:23 
    6     24 Kučerová Amálie Evelína   PHK0651      30:13    +5:37 
    7     21 Cejpková Karolína         SRK0552      35:57   +11:21 
    8     15 Vodičková Veronika        LPU0651      53:55   +29:19 

          26 Suková Tereza             VRL           disk          
          20 Brožková Tereza           KUO0451       disk          



D12C  (19)              ,4 km  40 m 10 K 

    1     43 Thýnová Martina           SHK0350      17:50     0:00 
    2     36 Chrástová Tereza          STH0251      18:06    +0:16 
    3     30 Holečková Petra           SHK0250      19:11    +1:21 
    4     41 Kuchařová Rozálie         SJC0251      19:52    +2:02 
    5     31 Koberová Kateřina         LPU0352      19:59    +2:09 
    6     52 Suchá Simona              SHK0351      20:25    +2:35 
    7     42 Štreglová Zuzana          VRL0251      21:13    +3:23 
    8     34 Janků Anna                SJC0252      22:32    +4:42 
    9     32 Kodytková Denisa          SHK0252      23:45    +5:55 
   10     44 Kovářová Jana             CET0251      23:56    +6:06 
   11     38 Karlová Anna              JIL0352      24:31    +6:41 
   12     40 Raková Petra              SHK0251      25:32    +7:42 
   13     39 Kološová Veronika         LPU0351      34:29   +16:39 
   14     33 Vávrová Vanda             HOR0350      35:07   +17:17 
   15     47 Hrnčířová Ivana           STH0351      35:33   +17:43 
   16     45 Matoušová Gabriela        VRL0352      39:43   +21:53 
   17     46 Vodičková Johana          LPU0354      41:18   +23:28 
   18     37 Bártová Adéla             LPU0353      43:53   +26:03 
   19     35 Krejcarová Bára           BRU0351      46:27   +28:37 



D12D  (6)               ,3 km  35 m  8 K 

    1     56 Musilová Elena            KUO0399      29:36     0:00 
    2     58 Zimová Eliška             LTU0250      35:47    +6:11 
    3     61 Pilná Natálie             VRL0351      39:48   +10:12 
    4     60 Machová Viktorie          PHK0252      42:42   +13:06 
    5     55 Adamovská Kateřina        VAM0350      43:45   +14:09 
    6     54 Filipová Lucie            SRK0351      44:19   +14:43 



D14C  (20)              ,4 km  80 m 13 K 

    1     73 Rückerová Šárka           HOR0050      27:14     0:00 
    2     71 Kochová Anna              SJC0153      27:26    +0:12 
    3     76 Borovičková Valerie       ZAM0051      29:44    +2:30 
    4     77 Vojtíšková Viktorie       LPU0051      31:43    +4:29 
    5     75 Držková Berenika          LPU0151      32:53    +5:39 
    6     72 Filipová Tereza           LPU0050      33:18    +6:04 
    7     83 Peterová Jana             DOB0051      33:40    +6:26 
    8     66 Kroniková Štěpánka        SHK0150      34:13    +6:59 
    9     80 Kubíčková Iva             ZAM0151      34:41    +7:27 
   10     74 Tumová Adéla              SJC0154      36:30    +9:16 
   11     65 Pachelová Anna            ZAM0053      36:43    +9:29 
   12     68 Zimová Barbora            SHK0151      36:51    +9:37 
   13     67 Vejražková Róza           SJC0151      37:39   +10:25 
   14     84 Stará Tereza              VRL0051      38:36   +11:22 
   15     82 Hrnčířová Magda           STH0051      39:39   +12:25 
   16     78 Procházková Tereza        ZAM0054      40:40   +13:26 
   17     70 Jelínková Zuzana          CHC0151      40:41   +13:27 
   18     69 Kejmarová Jana            STH0152      43:41   +16:27 
   19     79 Shánělová Štěpánka        CHC0152      54:35   +27:21 
   20     81 Vaňousová Jana            3UC0099     113:28   +86:14 



D14D  (6)               ,4 km  40 m 10 K 

    1     90 Novotná Lucie             PHK0053      33:50     0:00 
    2     94 Nováková Markéta          KUO0099      37:29    +3:39 
    3     96 Kubíková Erika            LTU0150      39:46    +5:56 
    4     95 Hnátnická Zuzana          ZAM0152      42:41    +8:51 
    5     92 Schlogerová Pavla         LPU0161      75:40   +41:50 

          93 Matějková Barbora         SJC0156      vzdal          



D16C  (9)               2 km  115 m 14 K 

    1    104 Waňková Martina           VRL9951      45:01     0:00 
    2    107 Zlámalová Nikola          SJC9951      48:57    +3:56 
    3    102 Matoušová Kateřina        VRL9955      51:05    +6:04 
    4    108 Šrenkelová Ilona          LPU9955      54:20    +9:19 
    5    103 Kmentová Barbora          LPU9957      74:18   +29:17 
    6    100 Vaňousová Martina         KUO9799      79:55   +34:54 
    7    105 Kubečková Veronika        PHK9853     102:50   +57:49 

         106 Zemanová Kateřina         ZAM9851      vzdal          
         101 Barnetová Veronika        ZAM9951      vzdal          



D16D  (4)               ,4 km  80 m 13 K 

    1    114 Krejcarová Anežka         BRU9950      56:34     0:00 
    2    113 Gažiová Romana            CET9851      59:33    +2:59 
    3    116 Tichá Gabriela            KOR9950      77:25   +20:51 
    4    115 Paděrová Anna             SNA9950      81:19   +24:45 



D18C  (6)               1 km  135 m 17 K 

    1    123 Jansová Doubravka         LPU9750      56:04     0:00 
    2    119 Fenclová Tereza           LPU9752      66:20   +10:16 
    3    126 Votočková Eliška          JIL9751      68:54   +12:50 
    4    125 Skalická Karolína         ZAM9652      74:50   +18:46 
    5    124 Koutná Hana               PHK9651      79:53   +23:49 
    6    120 Gažiová Kristýna          CET9751      96:09   +40:05 



D21C  (13)              8 km  145 m 18 K 

    1    132 Novotná Barbora           SHK8658      57:30     0:00 
    2    144 Fundová Eliška            SHK9351      60:08    +2:38 
    3    131 Vítková Lucie             PHK8055      60:42    +3:12 
    4    133 Štěpánová Dita            DOB7956      61:36    +4:06 
    5    134 Chmelařová Michaela       SHK9151      62:21    +4:51 
    6    145 Balcarová Jana            PHK8852      62:23    +4:53 
    7    135 Ulahelová Jana            LTU8451      63:03    +5:33 
    8    142 Petrasová Zuzana          ASU9695      63:38    +6:08 
    9    143 Peterová Alena            DOB8953      64:51    +7:21 
   10    140 Toužilová Martina         SHK8051      67:26    +9:56 
   11    139 Jebavá Lucie              VRL9254      70:02   +12:32 
   12    136 Knapová Iva               LPU6052      72:25   +14:55 
   13    137 Viková Vendula            STH8951      88:59   +31:29 



D21D  (16)              1 km  115 m 14 K 

    1    159 Širůčková Daniela         73C7650      48:15     0:00 
    2    167 Rychterová Kateřina       PHK7752      50:18    +2:03 
    3    157 Kodytková Iva             VAM7751      51:47    +3:32 
    4    150 Pilíková Veronika         CET8152      53:22    +5:07 
    5    149 Mrázková Jana             TUR7850      54:54    +6:39 
    6    162 Hostinská Jana            VAM8451      56:53    +8:38 
    7    151 Držková Markéta           LPU7670      58:11    +9:56 
    8    163 Balcarová Mirka           PHK9151      60:59   +12:44 
    9    161 Pěluchová Daniela         CHC8851      62:06   +13:51 
   10    154 Sokolová Tereza           BRM8451      62:54   +14:39 
   11    153 Venclová Veronika         ZAM8251      63:43   +15:28 
   12    160 Kunhartová Kateřina       PHK8052      65:53   +17:38 
   13    152 Horká Marie               ALB9050      67:15   +19:00 
   14    158 Koutná Kateřina           PHK9351      67:20   +19:05 
   15    156 Marešová Kristýna         LPU9155      73:37   +25:22 
   16    155 Šedivá Petra              STH7751      76:13   +27:58 



D35C  (22)              9 km  135 m 16 K 

    1    195 Kovářová Anna             CET7552      48:18     0:00 
    2    176 Vandasová Markéta         VAM7250      49:37    +1:19 
    3    171 Křivdová Lenka            CHC7251      50:58    +2:40 
    4    186 Samková Renáta            PHK7456      51:42    +3:24 
    5    175 Kopecká Marcela           PHK6852      52:12    +3:54 
    6    169 Malá Věra                 JIL7752      52:54    +4:36 
    7    185 Smutná Jana               VAM6251      53:22    +5:04 
    8    172 Koberová Lenka            LPU6954      54:04    +5:46 
    9    177 Růžičková Kamila          PHK7153      54:41    +6:23 
   10    182 Myslivcová Lenka          SHK7051      55:05    +6:47 
   11    190 Hájková Ludmila           CET7554      57:00    +8:42 
   12    184 Kroniková Jana            SHK7350      57:44    +9:26 
   13    187 Votočková Jaroslava       JIL7255      58:33   +10:15 
   14    170 Rykalová Jitka            VAM7251      59:15   +10:57 
   15    191 Mrskočová Dana            LPU7356      60:26   +12:08 
   16    189 Juračková Jana            LPU6051      60:29   +12:11 
   17    179 Vlastníková Lucie         JIL7554      63:50   +15:32 
   18    168 Čivrná Karolína           VRL7355      64:02   +15:44 
   19    173 Chvátilová Pavlína        PHK7450      64:53   +16:35 
   20    178 Štreglová Andrea          VRL7552      67:42   +19:24 
   21    180 Demlová Jitka             LPU6955      68:18   +20:00 
   22    188 Kalenská Kateřina         STH7351      78:47   +30:29 



D35D  (36)              7 km  105 m 15 K 

    1    228 Kubečková Zdena           PHK7551      44:24     0:00 
    2    211 Hanušová Zdena            SJC7253      48:52    +4:28 
    3    198 Jansová Romana            BRU7650      50:46    +6:22 
    4    214 Šišmová Hana              TYN6850      52:39    +8:15 
    5    202 Zitková Radka             LPU7958      53:14    +8:50 
    6    213 Koblicová Milena          VAM7651      53:26    +9:02 
    7    233 Pipková Táňa              LPU7156      53:38    +9:14 
    8    218 Hančová Alice             VRL7052      53:41    +9:17 
    9    227 Janků Radka               SJC7353      53:47    +9:23 
   10    212 Koblížková Hana           ZAM5851      55:02   +10:38 
   11    226 Vlkanova Hana             PHK7050      56:38   +12:14 
   12    234 Tužilová Štěpánka         NER          58:00   +13:36 
   13    219 Rusinová Alena            BRU7152      58:10   +13:46 
   14    216 Maňáková Silvie           PHK7151      59:14   +14:50 
   15    215 Waňková Dita              VRL7151      59:33   +15:09 
   16    224 Čapková Petra             PHK7850      60:27   +16:03 
   17    204 Jelínková Marta           CHC6751      60:39   +16:15 
   18    206 Dohnálková Jana           SHK7252      61:09   +16:45 
   19    205 Koutná Alena              PHK7052      65:40   +21:16 
   20    200 Málková Šárka             LPU4         67:28   +23:04 
   21    225 Krpatová Zuzana           LPU7558      67:35   +23:11 
   22    203 Langrová Monika           SHK7251      67:38   +23:14 
   23    217 Tichá Kateřina            KOR7550      68:42   +24:18 
   24    220 Chládková Eva             ZAM7051      69:18   +24:54 
   25    210 Kašparová Eva             TYN7452      72:14   +27:50 
   26    231 Justová Jana              PHK6153      72:41   +28:17 
   27    208 Valachová Jana            LPU6654      75:00   +30:36 
   28    232 Frömmelová Dana           BRU7251      75:38   +31:14 
   29    197 Raková Miroslava          SHK7250      77:02   +32:38 
   30    229 Kolářová Andrea           BRU7151      81:40   +37:16 
   31    230 Douchová Jaroslava        SNA7155      84:48   +40:24 
   32    223 Karlová Kateřina          JIL7553      88:05   +43:41 
   33    222 Školníková Marcela        BRU7452      90:25   +46:01 
   34    196 Hrnčířová Lenka           STH7251      98:30   +54:06 
   35    199 Brožková Květa            KUO7451     102:31   +58:07 

         201 Pilná Libuše              VRL7153       disk          



D45C  (16)              5 km  105 m 15 K 

    1    249 Müllerová Zorka           VAM6767      46:11     0:00 
    2    242 Novotná Iva               SHK6151      50:46    +4:35 
    3    251 Veverková Yveta           VAM6452      52:52    +6:41 
    4    252 Mádlová Iva               SHK6351      53:16    +7:05 
    5    255 Hindráková Martina        LTU6451      53:25    +7:14 
    6    256 Zalabová Martina          SJC6657      53:58    +7:47 
    7    248 Mutinská Zdeňka           KUO6499      55:31    +9:20 
    8    253 Hušková Eva               NPA5754      57:00   +10:49 
    9    240 Nýdrlová Eva              VRL5451      57:09   +10:58 
   10    246 Thýnová Ivana             SHK6651      57:57   +11:46 
   11    241 Kavalírová Zuzana         PHK6950      57:59   +11:48 
   12    250 Egrtová Jitka             SHK6354      58:24   +12:13 
   13    247 Bendáková Jitka           LTU6951      59:34   +13:23 
   14    239 Panchártková Jitka        PHK5951      59:36   +13:25 
   15    243 Tichá Jiřina              DOB6050      67:14   +21:03 

         245 Petrželová Alena          LTU6351       disk          



D45D  (20)              ,2 km  85 m 13 K 

    1    277 Bienová Věra              SJC5752      40:33     0:00 
    2    274 Cabalková Ivana           ZAM6351      43:50    +3:17 
    3    276 Kološová Jana             LPU6653      44:07    +3:34 
    4    268 Hepnerová Dagmar          SHK5451      44:27    +3:54 
    5    271 Fundová Hana              SHK6752      44:33    +4:00 
    6    281 Kulová Jana               VAM6550      44:49    +4:16 
    7    272 Nožková Dagmar            ZAM6251      46:16    +5:43 
    8    265 Vlčková Pavla             TYN6351      46:44    +6:11 
    9    270 Kalousová Dana            ZAM5951      47:04    +6:31 
   10    262 Roudná Eva                LPU6554      48:17    +7:44 
   11    269 Kábrtová Iva              PEN6350      50:45   +10:12 
   12    263 Bernartová Ivana          SHK6552      53:03   +12:30 
   13    275 Kynčlová Miroslava        JIL5851      53:17   +12:44 
   14    273 Macháčková Jana           SHK6450      53:28   +12:55 
   15    266 Semrádová Jitka           CHC6651      57:05   +16:32 
   16    264 Weisbauerová Blanka       LPU6351      58:07   +17:34 
   17    278 Lennerová Eva             LPU5653      59:11   +18:38 
   18    280 Hančová Hana              VRL5652      67:56   +27:23 
   19    267 Bürgerová Kateřina        LPU6755      72:32   +31:59 

         279 Remešová Alena            DOB6150       disk          



D55C  (13)              ,2 km  85 m 14 K 

    1    293 Víchová Ladislava         LPU5851      36:37     0:00 
    2    287 Jiranová Alena            PHK5351      39:49    +3:12 
    3    292 Zvěřinová Darina          SNA5952      39:50    +3:13 
    4    284 Kalibánová Jiřina         NPA5351      40:10    +3:33 
    5    291 Novotná Jiřina            LPU5654      42:49    +6:12 
    6    288 Fejlková Alice            SHK5351      43:18    +6:41 
    7    289 Klimplová Alena           LPU5551      44:03    +7:26 
    8    290 Bláhová Luba              SHK5852      45:42    +9:05 
    9    285 Filipová Dagmar           SHK5651      47:04   +10:27 
   10    286 Martincová Helena         ZAM5051      49:07   +12:30 
   11    294 Langrová Eva              SNA5351      54:57   +18:20 
   12    283 Vychodilová Jiřina        SHK5951      64:43   +28:06 
   13    295 Nováková Jana             NPA5552      70:09   +33:32 



D65C  (3)               ,6 km  60 m 11 K 

    1    300 Kutáčková Stanislava      LTU4751      39:04     0:00 
    2    302 Kellnerová Stanislava     LPU4950      54:37   +15:33 
    3    301 Lhotská Hana              ZAM4651      57:35   +18:31 



H10C  (17)              ,4 km  35 m  9 K 

    1    315 Pompach Lukáš             PHK0500      22:40     0:00 
    2    318 Neumann Matěj             PHK0400      23:41    +1:01 
    3    308 Langr Jakub               KOR0401      24:32    +1:52 
    4    320 Kolář Šimon               HOR0400      24:56    +2:16 
    5    306 Dohnálek Tomáš            SHK0403      26:12    +3:32 
    6    311 Krpata Michal             LPU0403      27:40    +5:00 
    7    319 Juška Michal              LPU0504      28:05    +5:25 
    8    305 Haas Filip                LPU0401      29:38    +6:58 
    9    314 Rak Tomáš                 SHK0400      29:51    +7:11 
   10    321 Vitvar Radim              SJC0404      30:18    +7:38 
   11    307 Štichhauer Daniel         LPU0405      30:50    +8:10 
   12    313 Janků Štěpán              SJC0501      31:48    +9:08 
   13    309 Kodytek Adam              SHK0402      40:30   +17:50 
   14    316 Doucha Martin             SNA0501      41:36   +18:56 
   15    310 Mühlbach Ivo              STH0401      50:09   +27:29 
   16    317 Koblic Jan                VAM0400      54:08   +31:28 
   17    312 Pavelec Matěj             NPA0501      64:08   +41:28 



H10N  (16)              ,0 km  35 m  6 K 

    1    329 Typlt Tomáš               NPA0406      19:09     0:00 
    2    327 Malý Antonín              JIL0501      21:00    +1:51 
    3    342 Keřka Adam                LPU0406      23:06    +3:57 
    4    332 Choutka Matěj             NPA0402      26:37    +7:28 
    5    345 Háp Matěj                 PHK0501      26:47    +7:38 
    6    333 Šeps Daniel               SRK0504      28:40    +9:31 
    7    336 Štichhauer Adam           LPU0603      29:58   +10:49 
    8    331 Šimerda Václav            SRK0605      33:09   +14:00 
    9    338 Fajfer Filip              NPA0401      33:32   +14:23 
   10    334 Šedivka Pavel             LTU0401      34:11   +15:02 
   11    328 Kovář Radim               CET0501      34:50   +15:41 
   12    341 Málek David               PHK0504      35:56   +16:47 
   13    330 Krejčí Martin             KOR0600      45:27   +26:18 
   14    335 Toncr Štěpán              SRK0606      46:06   +26:57 
   15    337 Morávek Martin            SRK0503      46:13   +27:04 
   16    344 Pirožek Vojtěch           LTU0400      58:30   +39:21 



H12C  (23)              ,5 km  85 m 12 K 

    1    367 Rücker Jan                HOR0201      25:10     0:00 
    2    365 Tuma Matěj                SJC0202      29:41    +4:31 
    3    360 Tichý Lubomír             SHK0303      29:48    +4:38 
    4    355 Štefan Vít                STH0202      30:59    +5:49 
    5    372 Chaloupský Jakub          PHK0302      31:04    +5:54 
    6    363 Waněk Hubert              VRL0302      32:50    +7:40 
    7    366 Fencl Jáchym              LPU0301      33:20    +8:10 
    8    370 Štregl Matyáš             VRL0301      34:02    +8:52 
    9    356 Rusin Vojtěch             BRU0301      35:36   +10:26 
   10    352 Pipek Ondřej              LPU0203      35:53   +10:43 
   11    371 Šišma Vojtěch             LPU0204      38:50   +13:40 
   12    357 Růžička Radek             LPU0201      41:03   +15:53 
   13    364 Pachel Jakub              ZAM0202      41:19   +16:09 
   14    369 Grundman Viktor           CHC0301      42:08   +16:58 
   15    358 Bárta Šimon               PHK0202      42:20   +17:10 
   16    362 Franta Jonáš              SJC0201      44:10   +19:00 
   17    354 Kuneš Vojtěch             HOR0200      44:23   +19:13 
   18    353 Malý Evžen ml.            JIL0301      46:20   +21:10 
   19    361 Urban Dominik             STH0204      47:09   +21:59 
   20    368 Link Lukáš                STH0205      47:56   +22:46 
   21    359 Juška Jiří                LPU0304      52:57   +27:47 
   22    373 Mrskoč Marek              LPU0205      62:10   +37:00 

         374 Vybíral Jan               PHK0300       disk          



H12D  (10)              ,4 km  35 m  9 K 

    1    385 Kudrna Dalibor            KUO0201      27:18     0:00 
    2    387 Tichý Ondřej              KOR0200      30:09    +2:51 
    3    384 Hanák Dominik             LTU0200      30:10    +2:52 
    4    379 Šimek Viktor              LPU0207      34:47    +7:29 
    5    382 Makovský Vojtěch          SHK0301      36:09    +8:51 
    6    381 Hladký Filip              KOR0300      38:02   +10:44 
    7    383 Ešpandr Matěj             SRK0305      39:02   +11:44 
    8    380 Poláček Radim             PHK0201      42:13   +14:55 
    9    388 Zima Milan                LTU0202      45:16   +17:58 
   10    386 Satranský Martin          NPA0201      68:52   +41:34 



H14C  (23)              5 km  110 m 13 K 

    1    407 Volák Ondřej              BRU0006      33:43     0:00 
    2    417 Rusin Jan                 BRU0001      34:30    +0:47 
    3    412 Metelka Ondřej            PHK0101      35:51    +2:08 
    4    413 Roudný Martin             LPU0002      36:54    +3:11 
    5    398 Tichý Radomír             SHK0000      41:59    +8:16 
    6    393 Roudný Václav             LPU0001      46:43   +13:00 
    7    418 Samek Tomáš               PHK0001      48:02   +14:19 
    8    403 Koditek Jonáš             KUO0101      48:26   +14:43 
    9    405 Langr Jan                 SHK0101      48:31   +14:48 
   10    394 Zalaba Tomáš              SJC0101      49:17   +15:34 
   11    415 Ježek Jakub               JIL0104      49:20   +15:37 
   12    414 Mühlbach Aleš             STH0104      52:25   +18:42 
   13    411 Kulhavý Tadeáš            LPU0005      55:57   +22:14 
   14    402 Kolář Jan                 BRU0101      56:51   +23:08 
   15    401 Karásek Matěj             SJC0001      56:54   +23:11 
   16    400 Porkert Jan               SHK0100      58:36   +24:53 
   17    396 Jakeš Josef               TYN0101      60:55   +27:12 
   18    395 Kolář Adam                BRU0104      64:04   +30:21 
   19    409 Kučera Jan                PHK0100      64:18   +30:35 
   20    404 Semiginovský Šimon        SJC0005      66:43   +33:00 
   21    408 Bürger Matěj              LPU0009      67:41   +33:58 
   22    410 Školník Eduard            BRU0103      76:08   +42:25 
   23    416 Břeň Daniel               SJC0102      82:29   +48:46 



H14D  (7)               ,5 km  85 m 12 K 

    1    428 Hašek Patrik              LTU0000      38:10     0:00 
    2    427 Dubský Vojtěch            SJC0006      41:04    +2:54 
    3    424 Šitina Jakub              LTU0001      46:25    +8:15 
    4    426 Adamovský Michal          VAM0000      46:58    +8:48 
    5    425 Mařádek Jiří              SJC0103      47:03    +8:53 
    6    423 Kovář Lukáš               CET0102      52:55   +14:45 
    7    422 Závodný Jan               BRU0201      98:48   +60:38 



H16C  (13)              2 km  135 m 17 K 

    1    438 Fencl Jonáš               LPU9902      50:24     0:00 
    2    442 Křivda Tomáš              CHC9901      52:16    +1:52 
    3    443 Paukert Lukáš             KUO9801      57:04    +6:40 
    4    447 Macko Lukáš               SJC9901      58:53    +8:29 
    5    448 Kalenský Aleš             STH9801      59:54    +9:30 
    6    446 Novotný Matěj             ZAM9802      61:53   +11:29 
    7    444 Žák Jan                   LPU9802      61:56   +11:32 
    8    434 Skalický Johan            KUO9901      69:27   +19:03 
    9    441 Faltejsek Jan             PHK9802      70:04   +19:40 
   10    432 Rusz Vratislav            KUN9801      77:31   +27:07 
   11    437 Sourada Tomáš             ZAM9902      79:46   +29:22 
   12    431 Vlastník Šimon            JIL9904      90:01   +39:37 
   13    433 Friml Dominik             ZAM9901      92:01   +41:37 



H16D  (3)               5 km  110 m 13 K 

    1    456 Jelínek Tomáš             CHC9903      55:44     0:00 
    2    453 Kahoun Adam               LTU9903      70:13   +14:29 

         457 Juhász Matěj              LTU9900      vzdal          



H18C  (8)               2 km  170 m 21 K 

    1    466 Skalický Matyáš           KUO9605      61:58     0:00 
    2    461 Novotný Vojtěch           LPU9702      63:13    +1:15 
    3    460 Dušek Martin              ZAM9602      66:22    +4:24 
    4    464 Holubář Bartoloměj        KUO9602      71:35    +9:37 
    5    462 Lesák Jakub               ZAM9603      77:26   +15:28 
    6    463 Míča Tomáš                LPU9707      80:26   +18:28 
    7    467 Vencl Kristián            ZAM9701      96:00   +34:02 
    8    465 Ježdík Václav             ZAM9605     102:01   +40:03 



H21C  (29)              9 km  200 m 26 K 

    1    501 Zvěřina Petr              LPU8208      62:49     0:00 
    2    500 Losman Petr               PHK7901      66:46    +3:57 
    3    496 Novotný Tomáš             PHK8101      71:12    +8:23 
    4    483 Šabatka Zdeněk            PHK8900      73:44   +10:55 
    5    498 Mrázek Jiří               DKP7911      74:17   +11:28 
    6    471 Petras Tomáš              VAM8801      75:44   +12:55 
    7    479 Vítek Petr                PHK7601      77:18   +14:29 
    8    497 Pátek Michl               CHC8603      77:27   +14:38 
    9    489 Moskva Roman              ZLH7501      77:54   +15:05 
   10    486 Pýcha Lukáš               SNA8402      78:27   +15:38 
   11    473 Novotný Jan               LPU9201      81:33   +18:44 
   12    488 Černý Martin              JIL8703      82:16   +19:27 
   13    481 Koblížek Kamil            KUO8001      82:54   +20:05 
   14    484 Kupka Jaroslav            ALB7800      84:40   +21:51 
   15    476 Weiner Jakub              SHK7911      85:06   +22:17 
   16    495 Držka Štěpán              LPU7604      85:56   +23:07 
   17    474 Doucha Jiří               SNA7105      87:04   +24:15 
   18    487 Kárník Jan                LPU7811      88:28   +25:39 
   19    485 Vodička Oldřich           LPU7715      88:29   +25:40 
   20    494 Hanzl Tomáš               SJC8205      94:30   +31:41 
   21    482 Vávra Jaroslav            LPU7308      97:22   +34:33 
   22    480 Kolář Radek               BRU6901     101:10   +38:21 
   23    472 Tomalík Ondřej            SHK8904     102:09   +39:20 
   24    492 Šabatka Jan               SHK9001     111:43   +48:54 
   25    475 Černý Vojtěch             JIL9006     117:38   +54:49 
   26    478 Vojta Marek               SHK8804     118:40   +55:51 

         493 Aur Filip                 66C8001       disk          
         499 Veverka Tomáš             VAM8401      vzdal          
         491 Štěpánek Milan            KUO8301      vzdal          



H21D  (21)              6 km  170 m 22 K 

    1    522 Křivda Martin             CHC9501      63:22     0:00 
    2    519 Zitka Adam                LPU8402      66:38    +3:16 
    3    505 Hladký Viktor             VAM8201      72:31    +9:09 
    4    515 Šabatka Petr              LPU8106      73:58   +10:36 
    5    503 Chrást Tomáš              STH7401      74:03   +10:41 
    6    513 Souček Tomáš              PHK8202      76:38   +13:16 
    7    511 Vyskočil Štěpán           VAM9701      77:29   +14:07 
    8    514 Sýkora Bohumil            CHC8601      77:37   +14:15 
    9    504 Adamec Marek              CHC8903      78:21   +14:59 
   10    523 Čečka Jiří                SHK7600      82:44   +19:22 
   11    520 Drhlík Petr               VAM8301      84:35   +21:13 
   12    516 Nymsa Zdeněk              TYN8502      86:39   +23:17 
   13    517 Kaštánek Petr             LPU8607      88:42   +25:20 
   14    510 Macl Jan                  LPU9102      89:15   +25:53 
   15    508 Sokol Milan               BRM7201      91:51   +28:29 
   16    521 Šlapák Martin             PHK8504      92:10   +28:48 
   17    507 Roll Martin               ALB8401      94:03   +30:41 
   18    506 Hromádko Přemysl          BRM7601      97:11   +33:49 
   19    509 Sršeň Tomáš               VAM8001     102:49   +39:27 
   20    524 Peremský Zdeněk           SRK8903     103:15   +39:53 
   21    526 J. P. Gonzalez de Castil  11M8500     133:39   +70:17 



H35C  (19)              4 km  170 m 22 K 

    1    543 Netopil Libor             VAM7401      55:41     0:00 
    2    539 Chaloupský David          PHK7103      61:56    +6:15 
    3    545 Toužil Karel              SHK7602      65:05    +9:24 
    4    534 Štregl Petr               VRL7303      65:40    +9:59 
    5    533 Václavek Jan              LPU7816      68:01   +12:20 
    6    551 Kalous Antonín            KON7708      69:42   +14:01 
    7    544 Kraus Petr                SJC7303      72:15   +16:34 
    8    540 Myslivec Tomáš            SHK7002      74:45   +19:04 
    9    538 Belej Jiří                LPU7421      74:59   +19:18 
   10    530 Kohout Josef              SHK6902      76:57   +21:16 
   11    532 Volák Pavel               BRU7001      78:14   +22:33 
   12    529 Cichý David               PHK7001      79:02   +23:21 
   13    547 Vaňous Jan                3UC7349      82:05   +26:24 
   14    542 Śafář Miroslav            CET7001      82:50   +27:09 
   15    536 Slovák Miroslav           SHK7704      83:39   +27:58 
   16    535 Chvátil Jiří              PHK7200      84:53   +29:12 
   17    531 Metelka Pavel             PHK6800      86:20   +30:39 
   18    537 Faltejsek Pavel           PHK7003      97:55   +42:14 

         541 Koblic Jan                VAM7601      vzdal          



H35D  (27)              8 km  155 m 19 K 

    1    559 Kolář Zdeněk              BRU7101      65:10     0:00 
    2    567 Kronika Miroslav          22C7100      65:17    +0:07 
    3    571 Širůček Jaromír           73C6200      71:57    +6:47 
    4    572 Tesař Zdeněk              SJC7401      72:08    +6:58 
    5    575 Kolář Viktor              HOR7300      73:01    +7:51 
    6    566 Chaloupka Stanislav       CHC6703      73:55    +8:45 
    7    580 Procházka Pavel           KUO6901      77:40   +12:30 
    8    576 Rusz Roman                KUN7201      77:50   +12:40 
    9    579 Školník Jan               BRU7301      80:00   +14:50 
   10    564 Adamovský Michal          VAM7200      80:10   +15:00 
   11    570 Koutný Pavel              PHK7108      80:13   +15:03 
   12    565 Šišma Pavel               TYN6901      81:09   +15:59 
   13    562 Kašpar Václav             TYN7001      81:23   +16:13 
   14    561 Rusin Jan                 BRU7601      83:10   +18:00 
   15    563 Holubář David             KUO7101      89:28   +24:18 
   16    577 Justa Jaromír             PHK6101      89:47   +24:37 
   17    568 Pompach Martin            PHK7207      90:32   +25:22 
   18    574 Suchý Petr                SHK7800      91:12   +26:02 
   19    573 Hladký Tomáš              KOR7600      93:48   +28:38 
   20    553 Musil Marek               KUO7301      95:05   +29:55 
   21    578 Vojtěch Libor             HOR7303      95:43   +30:33 
   22    581 Škop Milan                CET7602      98:59   +33:49 
   23    556 Betlach Michal            CET7801     101:58   +36:48 
   24    555 Zlesák Ondřej             JIL7601     107:53   +42:43 
   25    554 Kodytek Aleš              SHK9998     110:38   +45:28 
   26    557 Zenkner Karel             BRU7202     127:01   +61:51 
   27    552 Pipek Kamil               LPU7310     127:57   +62:47 



H45C  (31)              3 km  155 m 20 K 

    1    611 Křivda Ivan               CHC6701      55:58     0:00 
    2    606 Killar Marek              LTU6801      60:07    +4:09 
    3    602 Hausvater Karel           SHK5801      61:27    +5:29 
    4    598 Langr Jan                 SHK6701      62:00    +6:02 
    5    591 Fencl Jiří                LPU6301      62:52    +6:54 
    6    596 Vávra Radek               HOR6301      62:56    +6:58 
    7    599 Levý Tomáš                ZAM6801      63:53    +7:55 
    8    595 Mutinský Viktor           KUO6501      64:05    +8:07 
    9    589 Bendák Petr               LTU6500      64:52    +8:54 
   10    618 Kotlář Vladimír           VAM5401      65:10    +9:12 
   11    615 Knap Jan                  LPU5101      65:34    +9:36 
   12    600 Kober Michal              LPU6702      65:50    +9:52 
   13    619 Chmelař Pavel             SHK6402      66:39   +10:41 
   14    594 Vávra Martin              HOR6302      66:56   +10:58 
   15    608 Gazdačko Milan            SHK5702      67:46   +11:48 
   16    613 Dušátko Petr              PHK5702      67:50   +11:52 
   17    592 Petržela Pavel            LTU6301      67:51   +11:53 
   18    588 Erlebach Josef            JIL5201      68:25   +12:27 
   19    614 Trejtnar Pavel            KUN5801      69:52   +13:54 
   20    612 Malý Evžen                JIL6102      70:41   +14:43 
   21    587 Štěrba Pavel              LPU5408      71:23   +15:25 
   22    597 Roudný Václav             LPU6102      72:13   +16:15 
   23    617 Kubát Miroslav            VRL6701      73:51   +17:53 
   24    607 Jakeš Josef               TYN6501      74:09   +18:11 
   25    610 Teplý Jiří                SHK6401      75:57   +19:59 
   26    616 Havlíček Libor            JIL6103      76:36   +20:38 
   27    603 Müller Robert             VAM6900      76:49   +20:51 
   28    604 Novotný Miroslav          LPU5905      79:53   +23:55 
   29    605 Ježek Jiří                PHK6201      80:59   +25:01 
   30    601 Fikejs Vladimír           ZAM5702      81:05   +25:07 
   31    620 Hlaváček Lubomír          PHK6401      82:35   +26:37 



H45D  (29)              5 km  120 m 18 K 

    1    627 Řehák Pavel               SJC6001      50:36     0:00 
    2    645 Novotný Pavel             SHK6104      50:54    +0:18 
    3    656 Bílek Jaromír             KUN5701      51:13    +0:37 
    4    644 Lux Zdeněk                KUN6201      53:59    +3:23 
    5    639 Funda Michal              SHK6403      54:51    +4:15 
    6    629 Cinkan Zdeněk             LPU6201      55:34    +4:58 
    7    649 Filip Aleš                SHK5501      55:47    +5:11 
    8    651 Rykala Karel              VAM6401      56:03    +5:27 
    9    630 Svoboda Miloslav          SHK5901      59:02    +8:26 
   10    653 Imlauf Martin             SNA6301      60:28    +9:52 
   11    626 Jelínek Roman             CHC6301      61:10   +10:34 
   12    635 Krejčí Jaroslav           LTU5801      61:44   +11:08 
   13    632 Janeba Petr               CHC6001      62:09   +11:33 
   14    648 Hanuš Pavel               LTU6501      62:18   +11:42 
   15    638 Zákravský Zdeněk          SNA5702      62:21   +11:45 
   15    654 Vydra Pavel               PEN6200      62:21   +11:45 
   17    641 Vychodil Tomáš            SHK6301      63:06   +12:30 
   18    655 Čivrný Pavel              VRL6306      63:51   +13:15 
   19    636 Šlapák Zbyněk             PHK5502      64:40   +14:04 
   20    633 Andrš Milan               ZAM5801      65:00   +14:24 
   21    647 Chládek Josef             ZAM5901      65:14   +14:38 
   22    631 Hnyk Petr                 SNA5701      65:18   +14:42 
   23    642 Novák Jiří                VAM6301      67:04   +16:28 
   24    650 Kment Libor               LPU6703      68:33   +17:57 
   25    643 Divecký Josef             SHK6102      68:46   +18:10 
   26    646 Karel Miloš               JIL6004      69:42   +19:06 
   27    652 Kološ Oldřich             LPU6003      70:43   +20:07 
   28    634 Souček Pavel              PHK5503      74:19   +23:43 
   29    628 Rücker Petr               HOR6500      76:15   +25:39 



H55C  (23)              6 km  110 m 18 K 

    1    669 Vondrouš Jaroslav         PHK5201      46:06     0:00 
    2    665 Kalibán Jaroslav          NPA5101      49:32    +3:26 
    3    683 Knobloch Jindřich         VRL4901      53:52    +7:46 
    4    672 Tichý Boris               DOB5500      54:37    +8:31 
    5    662 Farář Jaroslav            VRL5002      54:39    +8:33 
    6    671 Čípa Jiří                 CET5002      55:29    +9:23 
    7    674 Balcar Pavel              74C          56:22   +10:16 
    8    682 Farář Václav              LPU5201      57:25   +11:19 
    9    678 Grundman Martin           CHC5801      58:18   +12:12 
   10    673 Kynčl Stanislav           JIL5401      59:11   +13:05 
   11    664 Švadlena Jiří             CHC4601      59:24   +13:18 
   12    675 Tupec Jiří                VAM5801      59:50   +13:44 
   13    681 Holeček Petr              44C5900      60:03   +13:57 
   14    677 Štregl Tomáš              VRL5001      61:26   +15:20 
   15    661 Juračka Vojtěch           LPU5404      62:36   +16:30 
   16    680 Třasák Milan              LPU5206      63:05   +16:59 
   17    666 Rejmont Milan             LTU4801      66:32   +20:26 
   18    670 Novák Karel               NPA5001      73:53   +27:47 
   19    676 Mrštík Václav             LPU5002      75:02   +28:56 
   20    663 Vlček Josef               TYN5602      76:09   +30:03 
   21    667 Tůma Miloš                DOB5600      79:33   +33:27 
   22    668 Liberský Mirko            MKP5100      97:55   +51:49 

         679 Junek Petr                STH5501      vzdal          



H55D  (17)              7 km  100 m 14 K 

    1    694 Langr Stanislav           SNA5403      45:05     0:00 
    2    693 Fridrich Jaroslav         LPU4501      48:17    +3:12 
    3    691 Vícha Vladimír            LPU5801      50:13    +5:08 
    4    699 Tobiška Václav            ZAM4401      51:45    +6:40 
    5    702 Šponar Josef              ZAM4701      52:50    +7:45 
    6    689 Lulay Miloš               LPU5502      52:54    +7:49 
    7    697 Pilgr Bohuslav            CET5101      53:38    +8:33 
    8    687 Sáňka Bedřich             LPU5102      56:00   +10:55 
    9    690 Procházka Jiří            LTU4802      57:35   +12:30 
   10    700 Rybička Jan               CET5001      58:58   +13:53 
   11    692 Fejlek Vojtěch            SHK5202      60:47   +15:42 
   12    698 Hostinský Jiří            LPU5501      61:02   +15:57 
   13    696 Šabatka Petr              SHK5703      75:38   +30:33 
   14    688 Sejkora Miroslav          KOR5900      77:31   +32:26 
   15    701 Malátek Jaroslav          VAM4801      86:58   +41:53 
   16    703 Sedroň Josef              SNA5601      87:31   +42:26 

         695 Klimpl Petr               LPU5401       disk          



H65C  (12)              ,2 km  60 m 14 K 

    1    715 Havlík Jaroslav           SJC3601      34:06     0:00 
    2    713 Bílek Vratislav           SJC4801      35:45    +1:39 
    3    708 Zlesák Zdeněk             JIL4701      39:13    +5:07 
    4    718 Mikulecký Jan             PHK3801      44:39   +10:33 
    5    711 Springer Michal           PHK4601      46:23   +12:17 
    6    709 Sokolář Zdeněk            SNA4501      48:36   +14:30 
    7    712 Málek Josef               LPU3901      50:40   +16:34 
    8    714 Zemánek Bohumil           VRL3601      52:59   +18:53 
    9    710 Čepelka Petr              LPU4701      57:04   +22:58 
   10    717 Koudelka Karel            LPU4001      60:07   +26:01 
   11    716 Jiran Václav              PHK4701      61:25   +27:19 
   12    719 Máslo Miroslav            SHK4001      67:39   +33:33 



HDR  (57)               ,0 km  35 m  6 K 

    1    728 Kuczerová Tereza          PHK0599      22:11     0:00 
    2    767 Kuczera Jonáš             NER          25:08    +2:57 
    3    747 Koblic Martin             VAM0606      25:23    +3:12 
    4    755 Daníček Josef             SRK0701      26:14    +4:03 
    5    744 Doucha Tomáš              SNA0801      26:48    +4:37 
    6    740 Malá Anežka               JIL0751      26:56    +4:45 
    7    756 Barvínek Daniel           ZAM          26:58    +4:47 
    8    730 Ruszová Svatava           KUN0751      27:00    +4:49 
    9    757 Šafránková Eliška         NER          27:25    +5:14 
    9    729 Kundrtová Lucie           PHK0598      27:25    +5:14 
   11    745 Rychterová Lucie          PHK0557      27:32    +5:21 
   12    816 Pohanka Vít               NER          27:44    +5:33 
   13    749 Novotná Vendula           PHK0777      28:12    +6:01 
   14    819 Čapková Markéta           SHK          28:38    +6:27 
   15    771 Machová Tereza            SHK          30:01    +7:50 
   16    822 Škopová Eva               CET          30:12    +8:01 
   17    724 Žáková Anna               LPU2         30:20    +8:09 
   18    754 Krummerová Veronika       CHC0652      30:41    +8:30 
   19    726 Langr Matyáš              KOR0800      31:16    +9:05 
   20    821 Šeps Miroslav             NER          31:23    +9:12 
   21    723 Pipková Karolína          LPU1         32:33   +10:22 
   22    733 Pavelec Michal            NPA0801      33:01   +10:50 
   23    766 Paleček Jan               NER          34:52   +12:41 
   24    770 Bárta Štěpán              NER          35:33   +13:22 
   25    741 Hejkrlík Dan              KUO0601      36:37   +14:26 
   26    827 Horký Vojtěch             BRU          36:39   +14:28 
   27    736 Kubát Vojtěch             VRL0701      37:46   +15:35 
   28    727 Čečka Matěj               SHK9997      38:14   +16:03 
   29    758 Sehnoutková Anna          NER          38:31   +16:20 
   30    826 Drška Filip               LPU          38:42   +16:31 
   31    823 Štantejský Vojtěch        CET          38:54   +16:43 
   32    731 Zemánek Adam              SRK0502      39:17   +17:06 
   33    765 Paleček Vojtěch           NER          39:23   +17:12 
   34    814 Osvald Václav             NER          39:45   +17:34 
   35    759 Mlejnková Lucie           NER          40:31   +18:20 
   36    732 Čivrná Eliška             VRL0851      42:18   +20:07 
   37    725 Málek Ondřej              LPU0402      43:38   +21:27 
   38    769 Zářecká Linda             NER          44:23   +22:12 
   39    768 Karpíšková Míša           NER          46:30   +24:19 
   40    761 Svátek Martin             NER          46:34   +24:23 
   41    820 Šimerda Antonín           NER          49:23   +27:12 
   42    815 Osvald Jan                NER          49:59   +27:48 
   43    737 Čečková Karolína          SHK0650      50:47   +28:36 
   44    763 Klapal Lukáš              NER          51:39   +29:28 
   45    751 Musilová Johana           KUO0899      51:59   +29:48 
   46    818 Růžičková Magda           SHK          52:10   +29:59 
   47    762 Klapal Martin             NER          52:40   +30:29 
   48    753 Příkazská Zuzana          PHK          55:29   +33:18 
   49    760 Svátek Filip              KOR          57:35   +35:24 
   50    764 Juška Vojta               NER          60:00   +37:49 
   51    828 Jansová Lenka             NER          60:55   +38:44 
   52    824 Štantejská Markéta        CET          61:58   +39:47 
   53    817 Pohanka Jan               NER          67:06   +44:55 
   54    750 Zenkner Jan               BRU1000      71:22   +49:11 
   55    735 Hladký Matěj              KOR0700      74:36   +52:25 
   56    739 Šreibr Matěj              NNN1         91:04   +68:53 
   57    738 Vejnar Adam               NNN          91:45   +69:34 



P  (31)                 ,3 km  35 m  9 K 

    1    809 Gašpar Patrik             BRU          21:19     0:00 
    2    825 Jansa Radek               BRU          23:17    +1:58 
    3    782 Lazák Jan                 LTU6900      23:41    +2:22 
    4    803 Nešťáková Andrea          NER          27:36    +6:17 
    5    787 Neumannová Blanka         NER          29:24    +8:05 
    6    802 Jakubec Jaroslav          NER          31:17    +9:58 
    7    778 Mádle Ondřej              BRU0701      31:29   +10:10 
    8    774 Kodytková Karolina        SHK9999      31:46   +10:27 
    9    783 Zenknerová Karolína       BRU0052      32:11   +10:52 
   10    808 Hejtmánková Ivana         BRU          35:20   +14:01 
   11    781 Lazáková Šárka            LTU6952      35:31   +14:12 
   12    790 Hanušová Jitka            NER          36:28   +15:09 
   13    798 Šodor Kristian            NER          36:58   +15:39 
   14    786 Kružík Petr               VAM          38:09   +16:50 
   15    776 Šodorová Zuzana           6NC0199      38:18   +16:59 
   16    805 Nešťáková Jana            NER          38:45   +17:26 
   17    804 Nešťáková Nikola          NER          39:35   +18:16 
   18    777 Šodorová Katarína         6NC0499      40:21   +19:02 
   19    775 Šodorová Magda            6NC7399      41:26   +20:07 
   20    785 Širůčková Lenka           NER          42:11   +20:52 
   21    806 Holečková Zdena           NER          42:47   +21:28 
   22    810 Kolářová Renata           BRU          44:48   +23:29 
   23    784 Rochlová Kateřina         NER          47:28   +26:09 
   24    807 Vydrová Zuzana            PEN0250      51:41   +30:22 
   25    773 Schlogerová Martina       LPU7663      53:19   +32:00 
   26    791 Kunčíková Iva             NER          54:42   +33:23 
   27    779 Mádle Kryštof             BRU0400      56:37   +35:18 
   28    789 Palečková Taťána          NER          57:25   +36:06 
   29    788 Svátková Zuzana           KOR          59:57   +38:38 
   30    780 Paděrová Helena           SNA7150      93:27   +72:08 

         811 Zvěřinová Nina            LPU8357      vzdal          



T  (10)                 7 km  120 m 16 K 

    1    812 Zvěřinová Martina         LPU          39:19     0:00 
    2    792 Justa Pavel               PHK8701      40:51    +1:32 
    3    813 Doležal Jose Josef        VAM6101      53:47   +14:28 
    4    795 Krunčík Pavel             NER          72:08   +32:49 
    5    799 Hulec Jan                 NER          77:59   +38:40 
    6    794 Borovička Tomáš           ZAM7001      86:46   +47:27 
    7    800 Hulec Vít                 NER          87:23   +48:04 
    8    796 Škorpil Jaromír           NER          94:43   +55:24 
    9    801 Žalský Martin             SNA         102:42   +63:23 
   10    797 Širůček Jaromír           NER         164:59  +125:40 




Partneři závodu

Škoda Auto ZPŠ Slatina nad Zdobnicí Královehradecký kraj