3. kolo Východočeského poháru SRK 18.4.2015
Startovka po oddílech

 
0Vakant (155)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
17D10CVakant 109:00
18D10CVakant 112:00
19D10CVakant 115:00
33D10NVakant 41:00
34D10NVakant 44:00
35D10NVakant 47:00
67D12CVakant 95:00
68D12CVakant 98:00
69D12CVakant 101:00
77D12DVakant 71:00
78D12DVakant 74:00
104D14CVakant 52:00
105D14CVakant 54:00
106D14CVakant 56:00
118D14DVakant 71:00
119D14DVakant 74:00
146D16CVakant 100:00
147D16CVakant 103:00
148D16CVakant 106:00
150D16DVakant 102:00
151D16DVakant 105:00
153D18CVakant 4:00
156D18CVakant 13:00
157D18CVakant 16:00
169D21AVakant 32:00
170D21AVakant 35:00
205D21CVakant 103:00
206D21CVakant 106:00
207D21CVakant 109:00
208D21CVakant 112:00
209D21CVakant 115:00
231D21DVakant 104:00
232D21DVakant 106:00
233D21DVakant 108:00
258D35CVakant 97:00
259D35CVakant 99:00
260D35CVakant 101:00
309D35DVakant 97:00
310D35DVakant 99:00
311D35DVakant 101:00
312D35DVakant 103:00
333D45CVakant 108:00
334D45CVakant 110:00
357D45DVakant 89:00
358D45DVakant 91:00
376D55CVakant 106:00
377D55CVakant 108:00
383D65CVakant 103:00
384D65CVakant 107:00
402H10CVakant 52:00
403H10CVakant 55:00
404H10CVakant 58:00
414H10NVakant 105:00
415H10NVakant 108:00
416H10NVakant 111:00
451H12CVakant 103:00
452H12CVakant 106:00
453H12CVakant 109:00
466H12DVakant 51:00
467H12DVakant 54:00
497H14CVakant 60:00
498H14CVakant 62:00
499H14CVakant 64:00
500H14CVakant 66:00
513H14DVakant 93:00
514H14DVakant 96:00
538H16CVakant 72:00
539H16CVakant 75:00
540H16CVakant 78:00
543H16DVakant 9:00
544H16DVakant 12:00
565H18CVakant 41:00
566H18CVakant 43:00
599H21AVakant 66:00
600H21AVakant 68:00
601H21AVakant 70:00
643H21CVakant 83:00
644H21CVakant 85:00
645H21CVakant 87:00
646H21CVakant 89:00
647H21CVakant 91:00
669H21DVakant 43:00
670H21DVakant 45:00
671H21DVakant 47:00
697H35CVakant 78:00
698H35CVakant 81:00
699H35CVakant 84:00
725H35DVakant 52:00
726H35DVakant 54:00
727H35DVakant 56:00
762H45CVakant 98:00
763H45CVakant 101:00
764H45CVakant 104:00
765H45CVakant 107:00
797H45DVakant 96:00
798H45DVakant 99:00
799H45DVakant 102:00
818H55CVakant 103:00
819H55CVakant 105:00
835H55DVakant 88:00
836H55DVakant 90:00
846H65CVakant 104:00
847H65CVakant 107:00
855H70CVakant 102:00
856H70CVakant 105:00
892HDRVakant 0:00
893HDRVakant 0:00
894HDRVakant 0:00
895HDRVakant 0:00
896HDRVakant 0:00
897HDRVakant 0:00
898HDRVakant 0:00
899HDRVakant 0:00
900HDRVakant 0:00
901HDRVakant 0:00
902HDRVakant 0:00
903HDRVakant 0:00
904HDRVakant 0:00
905HDRVakant 0:00
906HDRVakant 0:00
907HDRVakant 0:00
908HDRVakant 0:00
909HDRVakant 0:00
910HDRVakant 0:00
911HDRVakant 0:00
941PVakant 0:00
942PVakant 0:00
943PVakant 0:00
944PVakant 0:00
945PVakant 0:00
946PVakant 0:00
947PVakant 0:00
948PVakant 0:00
949PVakant 0:00
950PVakant 0:00
951PVakant 0:00
952PVakant 0:00
953PVakant 0:00
954PVakant 0:00
955PVakant 0:00
956PVakant 0:00
957PVakant 0:00
958PVakant 0:00
959PVakant 0:00
960PVakant 0:00
966TVakant 0:00
967TVakant 0:00
968TVakant 0:00
969TVakant 0:00
970TVakant 0:00
971TVakant 0:00
972TVakant 0:00
973TVakant 0:00
974TVakant 0:00
975TVakant 0:00
 
 
5ALB ALB - OOB Albrechtice nad Orli (6)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
224D21D8279Horká Marie ALB9050C90:00
296D35D7220Černá Petra ALB7450C71:00
632H21C7213Kupka Jaroslav ALB7800C61:00
663H21D7218Sojka Lukáš ALB8500C31:00
801H55C7224Černý Petr ALB6000C69:00
930P7215Sojková Petra ALB89500:00
 
 
9ASU ASU - Magnus Orienteering (2)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
173D21C7201815Petrasová Zuzana ASU9695A7:00
201D21C682342Kopecká Eliška ASU9299C91:00
 
 
16BRM BRM - Sokol Burdych (4)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
223D21D426338Sokolová Tereza BRM8451C88:00
614H21C5592Burdych Tomáš BRM8201C25:00
667H21D9625Sokol Milan BRM7201C39:00
705H35D2032390Vodňanský Jaroslav BRM6101C12:00
 
 
17BRU BRU - Ulita-HOBRA Orienteering (30)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
2D10C425514Voláková Viktorie BRU0651C64:00
30D10N425516Školníková Karla BRU0551C32:00
55D12C2032373Krejcarová Bára BRU0351C59:00
65D12C2032371Jirásková Barbora BRU0352C89:00
270D35D425506Kolářová Andrea BRU7151C19:00
280D35D887923Frömmelová Dana BRU7251C39:00
299D35D2032384Rusinová Alena BRU7152C77:00
302D35D425507Mádlová Denisa BRU7550C83:00
306D35D425512Školníková Marcela BRU7452C91:00
435H12C2032387Rusin Vojtěch BRU0301B55:00
457H12D2011798Mádle Kryštof BRU0400C24:00
473H14C425513Kolář Adam BRU0104C12:00
485H14C2011796Školník Eduard BRU0103C36:00
489H14C331235Kolář Jan BRU0101C44:00
541H16D2032372Jansa Radek BRU0002C3:00
674H35C425502Kolář Zdeněk BRU7101C9:00
676H35C2032382Volák Pavel BRU7001C15:00
681H35C2032383Rusin Jan BRU7601C30:00
689H35C2011799Školník Jan BRU7301C54:00
776H45D425509Šváb Pavel BRU6701C33:00
782H45D2033633Frömmel Miroslav BRU6902C51:00
859HDR425503Jirásek Petr BRU0700C0:00
871HDR2032378Zenkner Jan BRU1000C0:00
912P425511Zenkner Karel BRU7202C0:00
913P2032376Zenknerová Karolína BRU00520:00
914P2032377Zenknerová Jana BRU7253C0:00
915P2032385Huhn Natalie BRU00000:00
917P2032375Mádle Ondřej BRU0701C0:00
918P2011794Švábová Michaela BRU68510:00
923P2032379Zenknerová Olga BRU0353C0:00
 
 
22CET CET - TJ Loko Česká Třebová (11)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
88D14C1398986Kovářová Jana CET0251B20:00
193D21C436953Pilíková Veronika CET8152C67:00
229D21D9724Šafářová Ivana CET8051C100:00
238D35C9722Hájková Ludmila CET7554C57:00
256D35C339546Kovářová Anna CET7552C93:00
390H10C2056307Kovář Radim CET0501C16:00
483H14C2035730Kovář Lukáš CET0102C32:00
672H35C232633Śafář Miroslav CET7001C3:00
830H55D2075656Pilgr Bohuslav CET5101C78:00
868HDRHájková Lucie CET0751C0:00
869HDR2060236Hájek Dominik CET0601C0:00
 
 
29DOB DOB - KOB Dobruška (21)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
41D12C2016202Pluta Aleksandra DOB0351C17:00
59D12C2016201Zukowska Julia DOB0352C71:00
122D16C2016200Pluta Magdalena DOB0050C28:00
163D21A553465Matyba Anna DOB9650B14:00
174D21C681856Černíková Barbora DOB7878C10:00
184D21C7233Stolinová Lenka DOB8158C40:00
191D21C49612Záveská Anna DOB8851C61:00
196D21C7226Štěpánová Dita DOB7956C76:00
212D21D7221Khýnová Radka DOB8750C66:00
365D55C7255Tichá Jiřina DOB6050C84:00
470H14C2016205Zurkiewicz Krzysztof DOB0100C6:00
482H14C2016207Michalak Hubert DOB0201B30:00
532H16C2016195Garstka Kamil DOB0001B54:00
556H18C553479Garstka Jakub DOB9800C23:00
586H21A920696Janda Martin DOB8002C40:00
593H21A981808Fátor Jan DOB7907C54:00
624H21C7230Lžíčař Martin DOB8803C45:00
653H21D301623Zeman Jaroslav DOB8844C11:00
791H45D888649Dudášek Karel DOB7001C78:00
807H55C7243Tůma Miloš DOB5600C81:00
816H55C7227Tichý Boris DOB5500C99:00
 
 
34EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
581H21A2058464Kalous Vladislav EKP7702C30:00
 
 
43HOR HOR - TJ Jiskra Hořice (15)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
37D12C2032104Vávrová Vanda HOR0350B5:00
142D16C2025352Rückerová Šárka HOR0050A88:00
424H12C7200597Kolář Šimon HOR0400B22:00
426H12C2049536Kolátor Vojtěch HOR0402C28:00
481H14C2025353Rücker Jan HOR0201A28:00
486H14C4768Vaňura Vít HOR0203C38:00
491H14C2032106Vávra Jakub HOR0202C48:00
512H14D2032181Kuneš Vojtěch HOR0200C90:00
686H35C2049537Kolář Viktor HOR7300C45:00
714H35D9010Vojtěch Libor HOR7303C30:00
736H45C2049528Vávra Radek HOR6301C20:00
748H45C2059759Vávra Martin HOR6302C56:00
781H45D2035741Rücker Petr HOR6500C48:00
924PVaňura Tomáš HOR6800C0:00
925PVaňurová Marcela HOR6850C0:00
 
 
44HOS HOS - TJ Tatran Hostinné (4)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
149D16D2080950Vrbatová Dominika HOS0051C99:00
210D21D331151Vrbatová Petra HOS8551C62:00
673H35C9762Vrbata Alan HOS7801C6:00
743H45C9754Hanuš Karel HOS6701C41:00
 
 
47CHC CHC - K.O.B. Choceň (27)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
71D12D9559Tomášová Adéla CHC0351C53:00
79D14C9560Shánělová Štěpánka CHC0152C2:00
95D14C206405Jelínková Zuzana CHC0151C34:00
216D21D2011852Pavlová Petra CHC8552C74:00
218D21D9549Pěluchová Daniela CHC8851C78:00
221D21D2025340Ropková Eva CHC7855C84:00
234D35C2011857Švadlenová Ivana CHC7151C49:00
241D35C9551Křivdová Lenka CHC7251C63:00
295D35D9574Tomášová Petra CHC7351C69:00
345D45D331708Semrádová Jitka CHC6651C65:00
471H14C9990101Švadlena Michal CHC0101A8:00
572H21A2011854Švadlena Pavel CHC7502C12:00
574H21A2025344Křivda Martin CHC9501R16:00
576H21A2049551Grundman Vojtěch CHC8801C20:00
582H21A2053577Semrád Ladislav CHC9701A32:00
584H21A2025343Pátek Michal CHC8603C36:00
591H21A2053589Sháněl Jan CHC9402C50:00
594H21A9572Janeba Vladimír CHC9602B56:00
627H21C9563Sýkora Bohumil CHC8601C51:00
723H35D232910Krummer Jiří CHC7301C48:00
730H45C9561Půlpán Roman CHC6501C2:00
769H45D361956Jelínek Roman CHC6301C12:00
778H45D9555Semrád Pavel CHC6602C39:00
810H55C9571Grundman Martin CHC5801C87:00
820H55D9573Janeba Petr CHC6001C58:00
863HDR9544Macháček Vít CHC1201C0:00
864HDR9545Macháčková Kateřina CHC0951C0:00
 
 
48CHT CHT - OOB SK Chrast (5)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
54D12C331686Ďoubalíková Lenka CHT0351C56:00
93D14C339541Ďoubalíková Marie CHT0153C30:00
181D21C51776Besedová Petra CHT7654C31:00
235D35C9361Ďoubalíková Veronika CHT7351C51:00
761H45C51777Beseda Pavel CHT6910C95:00
 
 
54JIL JIL - OK Jilemnice (29)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
57D12C2078470Karlová Anna JIL0352B65:00
60D12C2078453Kynčlová Jiřina JIL0354C74:00
80D14C2035715Dvořáková Anna JIL0154C4:00
111D14D2078451Jechová Pavlína JIL0152C50:00
244D35C2060258Vlastníková Lucie JIL7554C69:00
277D35D425574Karlová Kateřina JIL7553C33:00
294D35D2075623Ježková Romana JIL7552C67:00
362D55C9089Kynčlová Miroslava JIL5851C78:00
367D55C9068Zlesáková Vlasta JIL5362C88:00
406H10N416277Stach Ondřej JIL0602C81:00
427H12C425564Ryba Petr JIL0303C31:00
480H14C425519Burket Vojtěch JIL0105C26:00
493H14C232622Kynčl Vojtěch JIL0101C52:00
495H14C2035716Ježek Jakub JIL0104B56:00
509H14D2073749Vlastník Matouš JIL0201C81:00
523H16C2060257Vlastník Šimon JIL9904B27:00
545H18C2035717Hrouda Matěj JIL9804C1:00
558H18C425537Burket Tomáš JIL9805C27:00
562H18C232623Gernert Marek JIL9801C35:00
578H21A9091Černý Vojtěch JIL9006C24:00
588H21A2078459Černý Martin JIL8703C44:00
701H35D9067Zlesák Ondřej JIL7601C4:00
703H35D2075668Ježek Zdenek JIL7301C8:00
745H45C2060259Vlastník Zdeněk JIL6901C47:00
760H45C49414Gernert Alan JIL7001C92:00
788H45D682091Karel Miloš JIL6004C69:00
806H55C9087Kynčl Stanislav JIL5401C79:00
814H55C9774Erlebach Josef JIL5201C95:00
838H65C9066Zlesák Zdeněk JIL4701C80:00
 
 
74KUN KUN - TJ Sokol Kunvald (6)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
502H14D9017Rusz Rostislav KUN0101C60:00
729H35D425598Rusz Roman KUN7201C60:00
740H45C9014Trejtnar Pavel KUN5801C32:00
784H45D9025Lux Zdeněk KUN6201C57:00
808H55C9027Šroler Zdeněk KUN5201C83:00
870HDR9022Ruszová Svatava KUN0751C0:00
 
 
75KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí (24)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
13D10C9021Holubářová Viktorie KUO0599C97:00
28D10NŠlesingerová Sára KUO055126:00
39D12C681880Musilová Elena KUO0399C11:00
73D12D131Brožková Tereza KUO0451C59:00
113D14D51470Brožková Lucie KUO0151C56:00
140D16C2075693Nováková Markéta KUO0099C82:00
263D35D887160Brožková Květa KUO7451C5:00
316D45C51751Mutinská Zdeňka KUO6499C74:00
407H10NHejkrlík Dan KUO0601C84:00
459H12D52324Pávek Ondřej KUO0301C30:00
461H12D2085625Ráček Jan KUO0302C36:00
494H14C2051522Koditek Jonáš KUO0101B54:00
504H14DKudrna Dalibor KUO0201C66:00
533H16C920657Skalický Johan KUO9901B57:00
551H18C980351Paukert Lukáš KUO9801B13:00
602H21C980350Koblížek Kamil KUO8001C1:00
604H21C9020Koblížek Miroslav KUO9201C5:00
629H21C887162Skalický Matyáš KUO9605B55:00
639H21C52322Štěpánek Milan KUO8301C75:00
662H21D887163Štancl Daniel KUO9501C29:00
704H35D2060252Holubář David KUO7101C10:00
750H45C51752Mutinský Viktor KUO6501C62:00
756H45C920653Brožek Tomáš KUO6902C80:00
759H45C920673Procházka Pavel KUO6901C89:00
 
 
93LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice (136)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
11D10CCachová Petra LPU0555C91:00
15D10C2049560Trlidová Agáta LPU0554C103:00
22D10N2045220Kuhnová Alžběta LPU0652C8:00
27D10N2070811Haasová Klára LPU0655C23:00
29D10N2025373Vodičková Veronika LPU0651C29:00
31D10N2070812Dvořáková Kateřina LPU0656C35:00
42D12C2032180Pušová Bára LPU0357B20:00
44D12C7203463Koberová Kateřina LPU0352B26:00
50D12C2025372Vodičková Johana LPU0354C44:00
58D12C219207Fejfarová Tereza LPU0360C68:00
97D14C425545Držková Berenika LPU0151B38:00
99D14C425593Francová Lucie LPU0152B42:00
107D14D2049518Brancuská Lenka LPU0159C38:00
117D14D9866Horáková Hana LPU0253C68:00
126D16C1006615Kopecká Anna LPU9958A40:00
136D16C7201814Vojtíšková Viktorie LPU0051B70:00
145D16C897364Peterová Jana LPU0057A97:00
161D21A2011864Knapová Lenka LPU9351E8:00
171D21C998454Petrová Daniela LPU8454C1:00
180D21C9316Knapová Iva LPU6052C28:00
183D21C9278Lennerová Hana LPU8952C37:00
194D21C9250Weisbauerová Dagmar LPU895170:00
199D21C9333Klimplová Zuzana LPU8151C85:00
217D21D9266Formánková Zuzana LPU8456C76:00
219D21D9254Drahorádová Lenka LPU8660C80:00
225D21D405957Marešová Kristýna LPU9155C92:00
227D21D9281Držková Markéta LPU7670C96:00
237D35C2049512Mrskočová Dana LPU7356C55:00
239D35C9336Koberová Lenka LPU6954C59:00
248D35C224882Kaplanová Iva LPU6859C77:00
250D35C9310Čermáková Renata LPU6553C81:00
255D35C889272Švíglerová Pavla LPU7658C91:00
262D35D2059754Kašparová Eva LPU7854C3:00
269D35D2049550Pipková Táňa LPU7156C17:00
276D35D253351Krpatová Zuzana LPU7558C31:00
283D35D9650Fenclová Markéta LPU7155C45:00
288D35D410784Haasová Renata LPU7960C55:00
308D35D253353Valachová Jana LPU6654C95:00
318D45C9656Demlová Jitka LPU6955C78:00
320D45C425573Julínková Dana LPU6555C82:00
343D45D51183Roudná Eva LPU6554C61:00
347D45D2053558Bürgerová Kateřina LPU6755C69:00
349D45D9251Weisbauerová Blanka LPU6351C73:00
351D45D9346Kološová Jana LPU6653C77:00
353D45D9279Lennerová Eva LPU5653C81:00
359D55C888601Víchová Ladislava LPU5851C72:00
370D55C9290Novotná Jiřina LPU5654C94:00
375D55C1006614Klimplová Alena LPU5551C104:00
379D65C436429Kellnerová Stanislava LPU4950C87:00
381D65C9247Kubíková Květa LPU4752C95:00
388H10C2075643Vodička Igor LPU0507C10:00
392H10C2035729Štichhauer Adam LPU0603C22:00
395H10C2045239Juška Michal LPU0504C31:00
420H12C2070815Haas Filip LPU0401C10:00
422H12CDostál Jiří LPU0308C16:00
429H12C232602Fejfar Lukáš LPU0310C37:00
432H12C2035734Krpata Michal LPU0403C46:00
434H12C2049515Štichhauer Daniel LPU0405C52:00
445H12C9651Fencl Jáchym LPU0301B85:00
447H12C2045238Juška Jiří LPU0304B91:00
454H12D2075626Jelínek Tomáš LPU0407C15:00
464H12D2049547Kuhn Vojtěch LPU0404C45:00
469H14C2049517Šimek Viktor LPU0207C4:00
474H14C9744Šišma Vojtěch LPU0204B14:00
496H14C2032156Pipek Ondřej LPU0203B58:00
501H14DLinhart Matyáš LPU026057:00
518H16C2011790Volák Ondřej LPU0010A12:00
522H16C2032380Rusin Jan LPU0008A24:00
525H16C2032196Bürger Matěj LPU0009C33:00
528H16C9884Roudný Václav LPU0001B42:00
534H16C2025361Kulhavý Tadeáš LPU0005B60:00
537H16C7202872Roudný Martin LPU0002A69:00
546H18C2032186Míča Tomáš LPU9707B3:00
549H18C9308Novotný Vojtěch LPU9702B9:00
552H18C436968Bezdíček Kryštof LPU9706B15:00
554H18C7204476Kanta Martin LPU9705A19:00
569H21A515166Nožka Radek LPU9005R6:00
573H21A500288Štěrba Zbyněk LPU8304R14:00
575H21A887920Zvěřina Petr LPU8208R18:00
579H21A331549Záveský Filip LPU9306C26:00
590H21A1403417Lenner Miroslav LPU8605C48:00
592H21A9269Šabatka Petr LPU8106C52:00
605H21C2073755Držka Štěpán LPU7604C7:00
616H21C301168Filičko Marek LPU7102C29:00
625H21C7203457Vávra Jaroslav LPU7308C47:00
628H21C9282Fukátko Jan LPU8105C53:00
630H21C9294Haas Karel LPU7304C57:00
636H21C2070827Fencl Jonáš LPU9902A69:00
638H21C887928Deml Tomáš LPU9502A73:00
642H21C997601Jirásek Aleš LPU7601C81:00
648H21D9283Žemlička Jan LPU8303C1:00
657H21D253360Kokaisl Tomáš LPU7820C19:00
666H21D2070819Kroupa Jan LPU8103C37:00
668H21D9867Macl Jan LPU9102C41:00
688H35C2025376Václavek Jan LPU7816C51:00
690H35C2045236Belej Jiří LPU7421C57:00
710H35D2049532Pipek Kamil LPU7310C22:00
713H35D2049533Froš Štěpán LPU7309C28:00
718H35D2049548Kuhn Jiří LPU7718C38:00
721H35D9543Macháček Lubomír LPU7515C44:00
739H45C253352Valach Petr LPU6505C29:00
742H45C9277Roudný Václav LPU6102C38:00
751H45C9335Kober Michal LPU6702C65:00
757H45C301183Novotný Miroslav LPU5905C83:00
766H45D2075640Brancuský Zdeněk LPU6803C3:00
768H45D9327Cinkan Zdeněk LPU6201C9:00
770H45D2045218Kment Libor LPU6703C15:00
811H55C9215Mrštík Václav LPU5002C89:00
813H55C9260Farář Václav LPU5201C93:00
815H55C51105Knap Jan LPU5101C97:00
817H55C9257Třasák Milan LPU5206C101:00
821H55D9899Kološ Oldřich LPU6003C60:00
823H55D9228Vícha Vladimír LPU5801C64:00
825H55D9256Fridrich Jaroslav LPU4501C68:00
827H55D2032164Sáňka Bedřich LPU5102C72:00
829H55D9255Hostinský Jiří LPU5501C76:00
831H55D301633Klimpl Petr LPU5401C80:00
833H55D301188Lulay Miloš LPU5502C84:00
842H65C9334Čepelka Petr LPU4701C92:00
849H70C9347Koudelka Karel LPU4001C84:00
851H70C416268Málek Josef LPU3901C90:00
861HDR515126Zvěřinová Nina LPU1253C0:00
862HDR9299Švíglerová Kateřina LPU0752C0:00
874HDR51128Švíglerová Anna LPU0952C0:00
884HDR2080983Jirásková Julie LPU1352C0:00
885HDR9271Froschová Magdaléna LPU1052C0:00
886HDR2075619Pipková Karolína LPU0756C0:00
887HDR2070816Kroupa Matyáš LPU0902C0:00
890HDR232607Frosch Vítek LPU0801C0:00
928P9305Horáková Eva LPU10:00
929PKriš Jakub LPU20:00
934P2070813Štichhauerová Kateřina LPU7468C0:00
937P51646Schvachová Stanislava LPU71540:00
938P425557Schvach Hynek LPU99040:00
939P219205Schvachová Lucie LPU01530:00
940P224862Schvachová Denisa LPU96520:00
 
 
95LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno (27)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
10D10C2057592Mitkovová Jindřiška LTU0550C88:00
45D12C2057593Kinclová Natálie LTU0350C29:00
52D12C2057591Suková Majka LTU0450C50:00
189D21C888623Ulahelová Jana LTU8451C55:00
317D45C7201808Hindráková Martina LTU6451C76:00
329D45C2085652Bendáková Jitka LTU6951C100:00
336D45D9609Hanušová Jitka LTU6352C47:00
339D45D2057594Lazáková Šárka LTU6952C53:00
378D65C405955Kutáčková Stanislava LTU4751C83:00
397H10C2057590Lazák Jan LTU0500C37:00
399H10C425561Kutáček Ondřej LTU0700C43:00
418H12C2057588Šitina Tomáš LTU0300C4:00
428H12C2057587Šedivka Pavel LTU0401C34:00
448H12C2057589Pirožek Vojtěch LTU0400C94:00
490H14C2057586Hanák Dominik LTU0200B46:00
506H14D2057584Zima Milan LTU0202C72:00
516H16C2057580Kahoun Adam LTU9903C6:00
519H16C2057578Juhász Matěj LTU9900C15:00
530H16C2057579Hašek Patrik LTU0000C48:00
660H21D49631Procházka Martin LTU8101C25:00
733H45C301646Killar Marek LTU6801C11:00
737H45C2085654Bendák Petr LTU6500C23:00
773H45D9775Krejčí Jaroslav LTU5801C24:00
777H45D416282Lazák Jan LTU6900C36:00
796H45D9632Hanuš Pavel LTU6501C93:00
805H55C9777Rejmont Milan LTU4801C77:00
828H55D9778Procházka Jiří LTU4802C74:00
 
 
96NPA NPA - SK LOB Nová Paka (18)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
81D14C9712Nováková Světlana NPA0151B6:00
176D21C2073708Šmidrkalová Monika NPA9051C16:00
178D21C515421Kubátová Zuzka NPA9151C22:00
246D35C2078500Šedivá Petra NPA7751C73:00
360D55C7203468Hušková Eva NPA5754C74:00
364D55C2060217Kalibánová Jiřina NPA5351C82:00
371D55C2060214Nováková Jana NPA5552C96:00
400H10C9702Pavelec Matěj NPA0501C46:00
405H10N9710Pavelec Michal NPA0801C78:00
438H12C9709Typlt Tomáš NPA0406C64:00
440H12C9693Novák Stanislav NPA0404C70:00
446H12C9686Fajfer Filip NPA0401C88:00
450H12C9688Choutka Matěj NPA0402C100:00
511H14D9695Satranský Martin NPA0201C87:00
615H21C2073743Bartoň Zdeněk NPA8301C27:00
621H21C682098Novák Jiří NPA7502C39:00
804H55C2059741Kalibán Jaroslav NPA5101C75:00
812H55C2060215Novák Karel NPA5001C91:00
 
 
124PHK PHK - OK 99 Hradec Králové (110)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
1D10C9424Kučerová Amálie Evelína PHK0651C61:00
3D10C2056296Neumannová Alžběta PHK0650C67:00
5D10C9323Kopecká Martina PHK0555C73:00
7D10CKundrtová Lucie PHK0560C79:00
9D10CKuczerová Tereza PHK0551C85:00
14D10CPříkazská Zuzana PHK0654C100:00
16D10C28659Rychterová Lucie PHK0557C106:00
20D10NMatušincová Anna PHK0561C2:00
24D10N405952Novotná Vendula PHK0777C14:00
36D12C2056274Metelková Michaela PHK0550C2:00
40D12C362000Chvátilová Johana PHK0450C14:00
43D12C336788Besedová Katka PHK0351C23:00
61D12C53164Čapková Anna PHK0451C77:00
96D14C331120Suchánková Eliška PHK0250B36:00
100D14C8623000Vandasová Adéla PHK0255B44:00
114D14D207832Weberová Adéla PHK0155C59:00
124D16C9369Hlaváčková Petra PHK0052C34:00
128D16C2075681Hápová Petra PHK0051B46:00
130D16C682365Chaloupská Barbora PHK9951A52:00
133D16C682637Kubíčková Kateřina PHK9955B61:00
154D18C224916Kubečková Veronika PHK9853C7:00
162D21A9832Kamenická Kateřina PHK9353C11:00
167D21A1700076Čepová Daniela PHK8951R26:00
192D21C410799Koutná Hana PHK9651C64:00
195D21C981820Azebová Nina PHK8855C73:00
197D21C224885Šádková Lucie PHK9654B79:00
200D21C9088Tihonová Martina PHK8651C88:00
202D21C52185Matušincová Lucie PHK8152C94:00
204D21C416264Novotná Martina PHK8255C100:00
211D21D428295Říhová Kateřina PHK8052C64:00
220D21D9409Rychterová Kateřina PHK7752C82:00
226D21D49696Balcarová Mirka PHK9151C94:00
236D35C9430Chvátilová Pavlína PHK7450C53:00
243D35C9408Kunartová Lenka PHK7852C67:00
245D35C224919Kubečková Zdena PHK7551C71:00
251D35C336724Růžičková Kamila PHK7153C83:00
253D35C682334Chaloupská Pavlína PHK7051C87:00
257D35C9431Samková Renáta PHK7456C95:00
272D35D9438Lamichová Iva PHK6353C23:00
285D35D232635Koutná Alena PHK7052C49:00
287D35D9462Weberová Zuzana PHK6961C53:00
289D35D224872Maňáková Silvie PHK7151C57:00
291D35D2053587Čapková Petra PHK7850C61:00
298D35D207818Justová Jana PHK6153C75:00
300D35D49890Azebová Martina PHK6757C79:00
307D35D9833Kavalírová Kateřina PHK6756C93:00
313D45C301191Hlaváčková Renata PHK7060C68:00
321D45C9389Kubíčková Marcela PHK6251C84:00
325D45C9401Běhounová Jiřina PHK5651C92:00
331D45C219239Novotná Ivana PHK6354104:00
352D45D301691Balcarová Eva PHK5952C79:00
369D55C9371Jiranová Alena PHK5351C92:00
391H10C2035735Pompach Lukáš PHK0500C19:00
393H10C2017670Háp Matěj PHK0501C25:00
409H10NKokrda Adam PHK0503C90:00
411H10N2073754Hlaváček Pavel PHK0601C96:00
419H12C682336Chaloupský Jakub PHK0302B7:00
433H12C224887Neumann Matěj PHK0400C49:00
456H12D2080985Suchánek Adam PHK0403C21:00
458H12DKokrda Vojtěch PHK0402C27:00
478H14C336757Kučera Jan PHK0100C22:00
487H14C2058465Metelka Ondřej PHK0101A40:00
503H14D9967Poláček Radim PHK0201C63:00
526H16C410789Samek Tomáš PHK0001B36:00
531H16C9831Hůlek Matěj PHK9904C51:00
535H16C2075657Kučera Kryšpín PHK9900C63:00
557H18C224890Maňák Michal PHK9801A25:00
560H18C9464Faltejsek Jan PHK9802C31:00
567H21A2078454Tihon Michal PHK7905C2:00
570H21A995886Balcar Aleš PHK8602C8:00
580H21A9797Vítek Petr PHK7601C28:00
583H21A7202866Kavalír Jáchym PHK9901A34:00
585H21A9399Kadeřávek Petr PHK7605C38:00
587H21A681889Bendák Jan PHK9800A42:00
589H21A553445Kamenický Jakub PHK9104E46:00
595H21A9980911Vandas Daniel PHK9805A58:00
597H21A886259Zelenka Tomáš PHK9001C62:00
634H21C7203469Justa Pavel PHK8701C65:00
677H35C9395Háp Pavel PHK7101C18:00
679H35C336717Chvátil Jiří PHK7200C24:00
683H35C2017671Faltejsek Pavel PHK7003C36:00
685H35C682359Chaloupský David PHK7103C42:00
687H35C9378Kavalír Karel PHK6503C48:00
692H35C2058529Metelka Pavel PHK6800C63:00
707H35D2053586Čapek Miroslav PHK7603C16:00
709H35D9373Justa Jaromír PHK6101C20:00
711H35D336796Melichar Igor PHK6504C24:00
715H35D9367Háp Petr PHK7201C32:00
722H35D2049570Pompach Martin PHK7207C46:00
724H35D51102Koutný Pavel PHK7108C50:00
731H45C9839Ježek Jiří PHK6201C5:00
738H45C2059745Hlaváček Lubomír PHK6401C26:00
747H45C9400Běhoun Pavel PHK5701C53:00
749H45C336760Růžička Ivan PHK6702C59:00
752H45C9402Dušátko Petr PHK5702C68:00
772H45D9354Balcar Aleš PHK5703C21:00
775H45D9837Souček Pavel PHK5503C30:00
822H55D49877Sajbrt Václav PHK5402C62:00
839H65C9425Novotný František PHK4801C83:00
841H65C301692Jiran Václav PHK4701C89:00
843H65C9460Weber Petr PHK3901C95:00
845H65C9005137Mikulecký Jan PHK3801C101:00
848H70C9422Novotný Petr PHK3802C81:00
854H70C9455Vykysalý František PHK3002C99:00
872HDR2060279Novotný Vít PHK09010:00
877HDR426327Weber Adam PHK0401C0:00
878HDR2035704Kunartová Dominika PHK0888C0:00
891HDRPříkazský Josef PHK11110:00
963TPříkazský Jakub PHK11120:00
964T9494Kopecká Marcela PHK6852C0:00
 
 
142SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové (80)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
26D10N331315Čečková Karolína SHK0650C20:00
48D12C410782Thýnová Martina SHK0350B38:00
53D12C2025341Kroniková Sylvie SHK0450C53:00
72D12DProkšíková Anna Agáta SHK0355C56:00
74D12DMorávková Barbora SHK0352C62:00
84D14C410360Holečková Petra SHK0250B12:00
89D14C2058528Kodytková Denisa SHK0252B22:00
91D14C2049549Zimová Barbora SHK0151B26:00
94D14C2049526Raková Petra SHK0251B32:00
102D14C2017683Kroniková Štěpánka SHK0150B48:00
127D16CRoušalová Denisa SHK0052C43:00
137D16C9196Větříčková Andrea SHK9951A73:00
139D16C2032191Thýnová Nikola SHK0051A79:00
159D21A995884Fundová Eliška SHK9351C2:00
164D21A515425Mechlová Lenka SHK9051R17:00
166D21A9101107Novotná Barbora SHK8658C23:00
179D21C2056292Daniela Širůčková SHK7650C25:00
182D21C9165Toužilová Martina SHK8051C34:00
186D21C9915Ondřejová Dita Terezie SHK8550C46:00
188D21C9472Myslivcová Markéta SHK9650C52:00
203D21C9101115Čečková Martina SHK7753C97:00
228D21D9161Stulíková Barbora SHK8552C98:00
247D35C515465Myslivcová Lenka SHK7051C75:00
252D35C2049540Kroniková Jana SHK7350C85:00
265D35D2060232Raková Miroslava SHK7250C9:00
268D35D2070825Kodytková Karolína SHK7750C15:00
273D35D51131Dohnálková Jana SHK7252C25:00
275D35D9802Langrová Monika SHK7251C29:00
305D35D682611Krunčíková Iva SHK7751C89:00
314D45C331561Egrtová Jitka SHK6354C70:00
322D45C219201Hausvaterová Marcela SHK6152C86:00
324D45C7203454Novotná Iva SHK6151C90:00
326D45C2017663Thýnová Ivana SHK6651C94:00
328D45C219217Netuková Hana SHK7052C98:00
330D45C9121Mádlová Iva SHK6351C102:00
335D45D9157Divecká Růžena SHK6753C45:00
342D45D410739Fundová Hana SHK6752C59:00
344D45D49868Macháčková Jana SHK6450C63:00
354D45D410771Bernartová Ivana SHK6552C83:00
361D55C301696Svobodová Eva SHK5853C76:00
363D55C9897Vychodilová Jiřina SHK5951C80:00
366D55C9117Gazdačková Jana SHK5851C86:00
368D55C9118Bláhová Luba SHK5852C90:00
372D55C9116Stulíková Zuzana SHK5751C98:00
374D55C9107Fejlková Alice SHK5351C102:00
417H12C51500Fábera David SHK0305C1:00
423H12C2073745Kodytek Adam SHK0402C19:00
431H12C1400421Dohnálek Tomáš SHK0403C43:00
439H12C9828Tichý Lubomír SHK0303B67:00
441H12C2049527Rak Tomáš SHK0400C73:00
443H12C2073723Černík Adam SHK0404C79:00
492H14C51179Langr Jan SHK0101B50:00
527H16C405954Tichý Radomír SHK0000B39:00
568H21A7202780Paclík Roman SHK7801C4:00
571H21A9140Weiner Jakub SHK7911C10:00
610H21C9841Vojta Marek SHK8804C17:00
618H21C1404034Tomalík Ondřej SHK8904C33:00
631H21C7003034Trejbal Václav SHK9604B59:00
641H21C2049544Lán Filip SHK8003C79:00
649H21D7756Čečka Jiří SHK7600C3:00
651H21D7203456Souček Tomáš SHK8200C7:00
680H35C9134Toužil Karel SHK7602C27:00
691H35C9127Myslivec Tomáš SHK7002C60:00
693H35C9101117Slovák Miroslav SHK7704C66:00
712H35DŠirůček Jaromír SHK6200C26:00
717H35D1400450Dohnálek Pavel SHK7100C36:00
734H45C301648Hausvater Karel SHK5801C14:00
744H45C410797Gazdačko Milan SHK5702C44:00
758H45C9531Langr Jan SHK6701C86:00
767H45D9120Divecký Josef SHK6102C6:00
779H45D7203333Novotný Pavel SHK6104C42:00
786H45D51182Vychodil Tomáš SHK6301C63:00
790H45D9158Svoboda Miloslav SHK5901C75:00
792H45D410744Funda Michal SHK6403C81:00
832H55D9104Fejlek Vojtěch SHK5202C82:00
852H70C9103Máslo Miroslav SHK4001C93:00
883HDR7753Čečka Matěj SHK09000:00
889HDR51405Netuková Anežka SHK0750C0:00
927P9113Stulík Jiří SHK5701C0:00
965T2017669Kohout Josef SHK6902C0:00
 
 
145SJC SJC - TJ Sportcentrum Jičín (33)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
83D14C2056297Tumová Adéla SJC0154C10:00
85D14C2075653Matějková Barbora SJC0156C14:00
87D14C2056290Kuchařová Rozálie SJC0251B18:00
90D14C2059737Kochová Anna SJC0153A24:00
98D14C2080981Šimonová Klára SJC0155C40:00
101D14C2056293Janků Anna SJC0252B46:00
103D14C2056270Vejražková Róza SJC0151B50:00
112D14D4743Klacková Štěpánka SJC0253C53:00
121D16C2056287Zlámalová Nikola SJC9951B25:00
240D35C211303Škorpilová Jana SJC7451C61:00
267D35D9962Hanušová Zdena SJC7253C13:00
303D35D2056264Janků Radka SJC7353C85:00
319D45C9932Zalabová Martina SJC6657C80:00
340D45D9918Bienová Věra SJC5752C55:00
386H10C2056294Janků Štěpán SJC0501C4:00
436H12C2080982Vitvar Radim SJC0404C58:00
455H12DTuček Jakub SJC0405C18:00
460H12D4290Růžička Jan SJC0406C33:00
462H12D4742Filsak Rafael SJC0301C39:00
477H14C2056299Franta Jonáš SJC0201B20:00
479H14C2053545Zalaba Tomáš SJC0101B24:00
484H14C2056295Tuma Matěj SJC0202B34:00
520H16C2025365Karásek Matěj SJC0001B18:00
529H16C2059739Macko Lukáš SJC9901B45:00
536H16C2056271Semiginovský Šimon SJC0005B66:00
542H16D500262Dubský Vojtěch SJC0006C6:00
559H18C2060206Doležal Vít SJC9802B29:00
577H21A2053542Zlámal David SJC9603A22:00
609H21C9983Šmejc Jakub SJC9401C15:00
678H35C9898Kraus Petr SJC7303C21:00
716H35D2053543Tesař Zdeněk SJC7401C34:00
771H45D9916Řehák Pavel SJC6001C18:00
837H65C9005225Havlík Jaroslav SJC3601C77:00
 
 
154SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
337D45D7705Svobodová Hana SMB5951C49:00
 
 
156SNA SNA - TJ START Náchod (13)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
284D35D9606Douchová Jaroslava SNA7155C47:00
341D45D416262Krunková Bohuslava SNA7053C57:00
373D55C9612Langrová Eva SNA5351C100:00
401H10C9636Doucha Martin SNA0501C49:00
620H21C9390Macek Martin SNA7106C37:00
637H21C9626Doucha Jiří SNA7105C71:00
785H45D232953Zákravský Zdeněk SNA5702C60:00
787H45D416261Hnyk Petr SNA5701C66:00
789H45D9629Imlauf Martin SNA6301C72:00
853H70C9610Sokolář Zdeněk SNA4501C96:00
873HDR2060238Macková Šárka SNA0850C0:00
882HDR9616Doucha Tomáš SNA0801C0:00
932PPaděrová Helena SNA7150C0:00
 
 
159SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad (8)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
8D10C425542Morávková Zuzana SRK0551C82:00
21D10NHanlová Nikola SRK0553C5:00
25D10NHanlová Kristýna SRK0752C17:00
75D12D425566Filipová Lucie SRK0351C65:00
387H10C2027209Jiroušek Dominik SRK0602C7:00
389H10C425589Morávek Martin SRK0503C13:00
394H10C2027229Šeps Daniel SRK0504C28:00
396H10C2025360Šimerda Václav SRK0605C34:00
 
 
164STH STH - SK Studenec (25)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
4D10C9043Štefanová Markéta STH0550C70:00
12D10C9050Chrástová Magdaléna STH0551C94:00
56D12C425585Hrnčířová Ivana STH0351C62:00
86D14C7201779Chrástová Tereza STH0251B16:00
129D16C7201776Kalenská Dominika STH9958A49:00
135D16C9997Urbanová Markéta STH9953B67:00
138D16C2035745Gallová Veronika STH0053B76:00
143D16C9044Hrnčířová Magda STH0051C91:00
187D21C8889Viková Vendula STH8951C49:00
190D21C416278Ducháčková Kateřina STH9356C58:00
242D35C253377Linková Eva STH7753C65:00
286D35D410775Hrnčířová Lenka STH7251C51:00
293D35D2303942Štefanová Klára STH7752C65:00
301D35D410777Kalenská Kateřina STH7351C81:00
430H12C425575Mühlbach Ivo STH0401C40:00
472H14C331022Link Lukáš STH0205C10:00
476H14C303925Mühlbach Aleš STH0104C18:00
488H14C7201763Štefan Vít STH0202B42:00
517H16C51111Vydra Martin STH9902C9:00
550H18C331426Kalenský Aleš STH9801B11:00
622H21C410774Kučera Tomáš STH9402C41:00
682H35C9974Chrást Tomáš STH7401C33:00
700H35D425587Puš Roman STH7501C2:00
826H55D9200530Junek Petr STH5501C70:00
867HDRPfeifer Erik STH0502C0:00
 
 
174TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n (2)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
175D21C9482Hrobařová Lenka TJN7754C13:00
603H21C51234Vančura Martin TJN8002C3:00
 
 
182TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic (9)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
282D35D416296Šišmová Hana TYN6850C43:00
290D35D9735Kašparová Eva TYN7452C59:00
510H14D405980Jakeš Josef TYN0101C84:00
655H21D682669Nymsa Zdeněk TYN8502C15:00
708H35D49698Šišma Pavel TYN6901C18:00
719H35D9737Kašpar Václav TYN7001C40:00
755H45C995825Jakeš Josef TYN6501C77:00
809H55C995828Vlček Josef TYN5602C85:00
834H55D9731Beňo Miroslav TYN5301C86:00
 
 
187VAM VAM - OOB Vamberk (35)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
177D21C9674Smutná Pavla VAM8651C19:00
213D21D2045224Müllerová Petra VAM9098C68:00
215D21D9677Kodytková Iva VAM7751C72:00
249D35C9676Smutná Jana VAM6251C79:00
254D35C2053570Vandasová Markéta VAM7250C89:00
271D35D9680Rykalová Jitka VAM7251C21:00
304D35D9483Koblicová Milena VAM7651C87:00
323D45C981805Müllerová Zorka VAM6767C88:00
327D45C9681Klapalová Jana VAM6451C96:00
332D45C9678Veverková Yveta VAM6452C106:00
350D45D416317Kulová Jana VAM6550C75:00
617H21C9669Veverka Tomáš VAM8401C31:00
626H21C7202867Petras Tomáš VAM8801C49:00
633H21C9589Smutný Šimon VAM9301C63:00
640H21C7201208Andrš Jiří VAM8601C77:00
650H21D9590Sršeň Tomáš VAM8001C5:00
652H21DLarisch Ota VAM87499:00
654H21D438629Vyskočil Štěpán VAM9701C13:00
656H21DKunc Jakub VAM824917:00
658H21DTřešňák Vojta VAM904921:00
665H21D7003026Hladký Viktor VAM8201C35:00
684H35C9111166Vandas Luděk VAM6601C39:00
694H35C1700083Netopil Libor VAM7401C69:00
696H35C2049538Műller Kamil VAM7501C75:00
706H35D9586Mikyska Alan VAM710014:00
720H35D9852Adamovský Michal VAM7200C42:00
735H45C9599Tupec Jiří VAM5801C17:00
741H45C553456Müller Robert VAM6900C35:00
746H45C9667Kotlář Vladimír VAM5401C50:00
753H45C51465Kula Jiří VAM6100C71:00
793H45D9790Novák Jiří VAM6301C84:00
795H45D9671Rykala Karel VAM6401C90:00
875HDR9600Sršňová Natálie VAM0751C0:00
876HDR51468Mikysková Adéla VAM05990:00
880HDR2060239Müllerová Kateřina VAM0750C0:00
 
 
198VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí (44)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
38D12C2078482Hanušová Kateřina VRL0455C8:00
47D12C425599Randáková Adéla VRL0452C35:00
49D12C2053583Knobová Agáta VRL0453C41:00
62D12CSuková Tereza VRL0454C80:00
64D12C2035739Matoušová Gabriela VRL0352B86:00
66D12C438036Pilná Natálie VRL0351B92:00
92D14C2020709Štreglová Zuzana VRL0251B28:00
109D14DBalogová Markéta VRL0255C44:00
125D16C2032127Matoušová Kateřina VRL9955B37:00
131D16C426374Stará Tereza VRL0051C55:00
134D16C426376Pilná Bára VRL0052C64:00
144D16C425555Waňková Martina VRL9951A94:00
168D21A515185Randáková Helena VRL7452C29:00
172D21C9213Kičinová Erika VRL9154C4:00
198D21C331285Jebavá Lucie VRL9254C82:00
230D21D331655Poláková Lucie VRL8254C102:00
274D35D331359Matoušová Petra VRL7154C27:00
292D35D206480Hančová Alice VRL7052C63:00
297D35D232639Pilná Libuše VRL7153C73:00
315D45C8954Nýdrlová Eva VRL5451C72:00
338D45D8980Hančová Hana VRL5652C51:00
356D45D8962Vlachová Hana VRL6251C87:00
385H10C232649Čivrný Jan VRL0501C1:00
398H10C2078481Hanuš Filip VRL0604C40:00
421H12C7200595Waněk Hubert VRL0302B13:00
442H12C206478Štregl Matyáš VRL0301B76:00
468H14CProcinger Jan VRL0102C2:00
508H14DKrampera Tomáš VRL0103C78:00
553H18C8986Tomeš Jan VRL9801C17:00
606H21C2017676Štregl Petr VRL7303C9:00
608H21C9000Polák Vlastimil VRL7702C13:00
611H21C8972Cupák Jiří VRL7201C19:00
623H21C2025354Starý Ondra VRL9802A43:00
661H21D2017664Kutlvašr Ruda VRL7601C27:00
732H45CČervinka Jiří VRL7001C8:00
780H45D2019219Tryzna Pavel VRL6801C45:00
800H55C9261Farář Jaroslav VRL5002C67:00
803H55C9001Štregl Tomáš VRL5001C73:00
850H70C8963Zemánek Bohumil VRL3601C87:00
860HDRPolák Vlastimil VRL1001C0:00
866HDRHanušová Markéta VRL0852C0:00
881HDR2060275Kutlvašrová Pavla VRL0951C0:00
888HDR9246Hančová Karolína VRL0952C0:00
922P2078480Hanuš Vladimír VRL7508C0:00
 
 
204ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk (34)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
82D14C1398976Kubíčková Iva ZAM0151B8:00
108D14D9285Mikysková Doubravka ZAM0251C41:00
110D14D426310Hnátnická Zuzana ZAM0152C47:00
120D16C2053564Barnetová Veronika ZAM9951C22:00
123D16C2075624Boková Ivana ZAM9952C31:00
132D16C2053566Pachelová Anna ZAM0053C58:00
185D21C1400431Skalická Karolína ZAM9652B43:00
214D21D2053565Venclová Veronika ZAM8251C70:00
222D21D8887Válková Marcela ZAM9154C86:00
279D35D9031Koblížková Hana ZAM5851C37:00
281D35D2053562Chládková Eva ZAM7051C41:00
346D45D53569Cabalková Ivana ZAM6351C67:00
348D45D219272Nožková Dagmar ZAM6251C71:00
355D45D9032Kalousová Dana ZAM5951C85:00
380D65C9033Martincová Helena ZAM5051C91:00
382D65C2056289Lhotská Hana ZAM4651C99:00
408H10N9029Hiller Vojtěch ZAM0501C87:00
413H10N426332Lesák Lukáš ZAM0502C102:00
475H14C9284Pachel Jakub ZAM0202B16:00
521H16C2058526Friml Dominik ZAM9901C21:00
547H18C2085646Lauterbach David ZAM9801B5:00
555H18C416295Vencl Kristián ZAM9701C21:00
564H18C2085612Novotný Matěj ZAM9802B39:00
612H21C2085622Ježdík Václav ZAM9605C21:00
635H21C436957Dušek Martin ZAM9602B67:00
659H21D2083373Andrš Petr ZAM8401C23:00
664H21D2075607Pinkas Jan ZAM9606C33:00
754H45C331587Levý Tomáš ZAM6801C74:00
774H45D1398979Borovička Tomáš ZAM7001C27:00
783H45D9593Andrš Milan ZAM5801C54:00
794H45D2060235Chládek Josef ZAM5901C87:00
840H65C9038Šponar Josef ZAM4701C86:00
844H65C9039Tobiška Václav ZAM4401C98:00
857HDR2085624Novák Michal ZAM11010:00
 
 
208ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory (4)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
6D10C2049561Moskvová Agáta ZLH0550C76:00
264D35D361979Moskvová Jitka ZLH7551C7:00
619H21C7506161Moskva Roman ZLH7501C35:00
879HDR416097Moskva Vojtěch ZLH0802C0:00
 
 
236NNN CZ - Neregistrovaní (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
702H35DLebedinský Aleš NNN78016:00
 
 
26217P PL - WKS Śląsk Wrocław (16)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
141D16C889181Mądra Magdalena 17P995085:00
152D18C895002Grobelna Kamila 17P98511:00
155D18C1401454Mądra Paulina 17P985210:00
158D18C895005Kostrzewska Justyna 17P985319:00
160D21A2016467Szubka Barbara 17P91505:00
165D21A889174Karbowiak Iga 17P955020:00
515H16C504029Mikołaj Krawczynski 17P79013:00
524H16C895003Rosłaniec Mateusz 17P000030:00
548H18C889180Becmer Damian 17P97007:00
561H18C889176Okarma Jacek 17P980033:00
563H18C1401479Sosenko Szymon 17P980137:00
596H21A502257Majasow Kostiantyn 17P830060:00
598H21A2016462Ostój Piotr 17P940064:00
607H21C886319Pyra Bartłomiej 17P790011:00
675H35C1431999Hajdas Przemysław 17P800012:00
695H35C9595959Sobczyński Kalikst 17P710072:00
 
 
320KOR KOR - OB DDM Kostelec nad Orli (20)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
23D10N2083389Výchová Veronika KOR055011:00
32D10N2083380Hammová Linda KOR065038:00
70D12D2067980Šafránková Eliška KOR0350C50:00
116D14D9594Zářecká Linda KOR0250C65:00
261D35D2061852Tichá Kateřina KOR7550C1:00
278D35D7003046Hladká Petra KOR7950C35:00
410H10N2067990Krejčí Martin KOR0600C93:00
412H10N2060299Hladký Matěj KOR0700C99:00
425H12C2051472Langr Jakub KOR0401C25:00
463H12D2051521Hladký Filip KOR0300C42:00
465H12D2083356Kopecký Daniel KOR040048:00
505H14D2011867Tichý Ondřej KOR0200C69:00
507H14D2051520Krejčí Milan KOR0201C75:00
728H35D2060298Hladký Tomáš KOR7600C58:00
824H55D2051525Sejkora Miroslav KOR5900C66:00
858HDR2061791Langr Matyáš KOR0800C0:00
865HDR2051501Sehnoutková Anna KOR0950C0:00
926P2061846Langrová Lenka KOR7450C0:00
935P2067958Tichá Gabriela KOR9950C0:00
936P2083388Šafránek Daniel KOR9700C0:00
 
 
34831P PL - UKS ARKADY Raszkow (6)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
46D12C2016194PRZYGODA KLAUDIA 31P030232:00
51D12C2016206SOJKA WIKTORIA 31P530047:00
63D12C2016210ZIETEK ALEKSANDRA 31P530183:00
4372016193BIENIEK31P040061:00
444H12C2016204KACZOCHA SZYMON 31P030082:00
449H12C2016208MARCISZEWSKI ROBERT 31P030197:00
 
 
39544C CZ - Neregistrovaní (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
933PBlechová Milada 44C70500:00
 
 
42866C CZ - Amateri (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
613H21C682691Krunčík Pavel 66C850123:00
 
 
6083HC CZ - SKI Skuhrov nad Bělou (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
802H55C9487Balcar Pavel 3HC560071:00
 
 
7746NC CZ - Šodorovi (3)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
76D12DŠodorová Katarína 6NC049968:00
115D14DŠodorová Zuzana 6NC019962:00
266D35D682660Šodorová Magda 6NC739911:00
 
 
7876YC CZ - Neregistrovaní (3)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
919P2032163Vaňousová Naďa 6YC65990:00
920P9515Preclíková Iva 6YC75990:00
921P9528Vaňousová Kamila 6YC97990:00
 
 
9459XC CZ - Neregistr (2)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
961T405951Zelenková Lenka 9XC11130:00
962TJireš František 9XC11140:00
 
 
96717X CZ - Aktivity v přirodě (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
931P301601Krátký Josef 17X65000:00
 
 
115549C CZ - 1US (1)
StČíKategorieČíslo čipuJménoId databázeText2Start
916PDachovský Radovan 49C69000:00